معرفی مشاور جوی ورزشکار جکی اتکینز (تالار مشاهیر)

اتکینز راهی را برای زنان فراهم کرد که بتوانند در بوکس در مسابقات بوکسور رقابت کنند آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت. وی برنامه “Give a Kid a Dream” را تهیه کرد ، جایی که او از تمرکز و نظم و انضباط بوکس استفاده می کند تا جوانان ریسک پذیر را درگیر کند و در عین حال آنها را با چالش هایی که امروزه با آنها روبرو هستند حمایت کند.

اتکینز Gleason’s Gymason را در کشور اداره می کند نیوجرسی برنامه بوکس گلیسون در مرسدس باشگاه در منهتن. او تجهیزات بوکس بوکس توسط SPARBAR را در برنامه تمرینی خود گنجانید و هم اکنون در حال ایجاد یک کتابخانه از کلاس های آنلاین SPARBAR ، و یک برنامه درسی بوکس SPARBAR است.

“وقتی شما از دیدگاه رقابت به بوکس فکر می کنید ، همیشه ورزشکار ملی نیست که از نظر جسمی قوی ترین طلا باشد. این یک علم شیرین است ، یک ورزش ذهنی است ، شما در حال محاسبه هستید ، حریف خود را مطالعه می کنید ، بارها و بارها باید از آنها جلوتر باشید تا بتوانید آماده باشید. “اتكینز بوكس ​​را توصیف می كند و می افزاید:” بوكس ​​با زندگی سالم و تولیدی سالم در داخل و خارج از رینگ ، ابزاری عالی برای قهرمان شدن در زندگی است. SPARBAR یک دستگاه تمرینی عالی برای مبتدیان است تا بتواند کاربران را به کلی هدایت کند و این ورزش را در دسترس همه قرار دهد. “

اخبار مرتبط  عملکرد صنعت و تحولات نوشابه ، نوشیدنی های لبنی ، نوشیدنی های گرم و نوشیدنی های الکلی

می گوید: “بوکس یکی از بهترین ورزش های جهان است و آنچه ما می یابیم این است که تعداد بیشتری از افراد به سمت بوکس حرکت می کنند تا در یک تمرین متوجه آن ارتباط ذهنی و جسمی شوند.” لندنموسس مبتنی بر Jasvinder “جاز” گیل. وی گفت: “ما از اینکه با جکی یک ورزشکار بسیار موفق برای توسعه کلاس های آنلاین SPARBAR داریم ، بسیار هیجان زده هستیم. جکی نه تنها هر روز با SPARBAR تمرین می کند ، و می داند که چگونه تجهیزات را به بهترین شکل ممکن جذب کند ، بلکه او با ارزش های مارک ما همسو است. با فراهم آوردن شانس برای جوانان. “

اخبار مرتبط  برگرداندن تمبر جمع آوری کمک مالی نیمه پست آلزایمر

درباره SPARBAR:

محصولات SPARBAR® زمینه ابتکاری مناسبی را برای مبتدیان و متخصصان فراهم می کند تا برنامه تمرینی و سرعت تمرین خود را توسعه دهند. آنها به شما اجازه می دهند تا با پیشرفت تکنیک منحصر به فرد خود ، مهارت های خود را تنظیم کنید. هر دستگاه SPARBAR یک تجهیزات همه جانبه مناسب برای همه سنین است. محصولات به سطح قدرت شما واکنش نشان می دهند و به سطح مهارت شخصی شما پاسخ می دهند.

این راز SPARBAR است – هر چه بهتر می شوید ، SPARBAR شما چالش برانگیز تر خواهد بود.

بالا بردن نوار! اطلاعات بیشتر در https://sparbar.com/

اینستاگرامsparbarboxing

بوکس Sparbar YouTube

SPARBAR – شریک زندگی مشهور جهانی:

SparBar یک مارک جهانی آمادگی جسمانی ورزشی ، به دلیل موقعیت خود به عنوان مخترعین احساسات رزم جهانی که در سراسر جهان به عنوان SPARBAR شناخته می شود ، افتخار می کند.. در سال 2013 تأسیس و با حمایت بیش از 20 سال تجربه واقعی بوکس ، ما به تنهایی بازی مبارزه را با مفهوم خلاقانه آموزش خود بدون داشتن یک شریک اسپارینگ تغییر داده ایم.

اخبار مرتبط  دانلود فیلم و سریال های ایرانی

موفقیت SparBar که توسط قهرمانان جهان ، افراد مشهور بین المللی ، سالن های ورزشی دنیا و با بیش از 300 میلیون بازدید ویدیوی رسانه های اجتماعی استفاده می شود ، این اطمینان را به ما می بخشد که ما فقط پیشگام نیستیم بلکه تغییر دهنده بازی در بازار تجهیزات آموزش ورزش ورزشی هستیم. SparBar to کلید یادگیری مهارت های اصلی بوکس بوکس و توسعه هماهنگی دست و چشم است و در هنگام ساختن کفش ، تعادل ، سرعت ، استقامت ، دقت و قدرت ، شبیه سازی اسپارینگ واقع گرایانه در یک محیط امن است.

تماس با شرکت:

اطلاعات تماس
شرکت SparBar
7 Penn Plaza Suite 420
نیویورک ، نیویورک 10001
پست الکترونیک: [email protected]
تل: +1 800-803-6645

مخاطب مطبوعاتی:

ملانی مارتن، کودتا
[email protected]
+49 1707308126

لینک های مربوطه

https://sparbar.com/

SOURCE SparBar Inc.

لینک های مربوطه

https://sparbar.com/