شیرا لازار روندهای جدیدی را برای بازگشت به مدرسه با نکاتی در وبلاگ تلویزیون به اشتراک می گذارد

اتلانتا، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – یافتن محصولات و سیستم ها برای کمک به دانش آموزان و والدین در این اوقات دشوار ، بسیار مهم است زیرا جهان در تلاش است تا چگونه با خیال راحت فرزندان را در طی همه گیری آموزش دهد. با یک سال تحصیلی جدید تقریباً در گوشه و کنار ، مهم است که بتوانید گزینه های بسیاری را انتخاب کنید. شیرا لازار یک کارشناس رسانه های اجتماعی و تلویزیون شناخته شده بین المللی است. شیرا برای والدین و دانش آموزان پیشنهادهای به موقع دارد.

اخبار مرتبط  Natura Bissé اولین روز خیریه عاشقان زیبایی را جشن می گیرد

شرکت در پشت مدرسه

امسال بازگشت به مدرسه همه چیز در مورد ایمن و پاک بودن است. بازگشت به مدرسه امسال برای بسیاری از ما متفاوت خواهد بود. با توجه به اینکه اکنون خیلی از کنترل ما خارج است ، یک مورد که کنترل ماست این است که چگونه لباس های خانواده هایمان را تمیز نگه داریم. محصولی پرطرفدار که والدین می توانند به آن اعتماد کنند ، Oxi است که 100٪ انواع لکه ها از جمله روغنی و مومی ، آنزیمی مانند چمن و ذرات را مانند گل و خاک می جنگد. برای افرادی که پوست حساس دارند ، والدین می توانند به همه® Free & Clear تبدیل شوند ، که 100٪ عطر و ادکلن ندارد و یک ماده شوینده شماره 1 توسط متخصصین پوست و متخصص پوست است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.all-laundry.com مراجعه کنید.

فن آوری بازرگانی

یک کامپیوتر خوب کلیدی است ، اما یک چاپگر عالی روند کار دارد. پرینتر Epson’s EcoTank ET-4760 همه در یک ابزاری قابل اعتماد برای هرگونه یادگیری هیبریدی است ، با جوهر کافی برای چاپ هزاران صفحه در طول سال تحصیلی. چه دانش آموزان در کلاس درس یاد بگیرند و چه در خانه ، تقریباً در چاپ سال با چاپگر Epson EcoTank احساس تکلیف چاپ کنند. این فناوری همچنین دارای فناوری بدون کارتریج است ، بنابراین حتی اگر چندین دانش آموز امسال در خانه مشغول یادگیری هستند ، می توان کارهای خانه را به موقع چاپ ، تکمیل و روشن کرد. با وجود چاپگر EcoTank Epson ، تمام خانواده می توانند یک راه حل قابل اعتماد چاپ برای بازگشت جدید به فصل مدرسه داشته باشند. بجای کارتریج های جوهر سنتی ، تا 90 درصد با بطری های جوهر قابل شارژ قابل پر کردن آسان ، صرفه جویی کنید. از ویژگی های کاربردی آسان آن می توان به چاپ خودکار دو طرفه و فعال شده با صدا ، صفحه نمایش لمسی با رنگی 2.4 اینچی و اتصال سیمی و بی سیم اشاره کرد تا به راحتی در هر کلاس خانه تنظیم شود. برای اطلاعات بیشتر ، به Epson.com/ecotank مراجعه کنید

لوازم خانگی برای کودکان

همه شخصیت مورد علاقه دیزنی خود را دارند و یک روند امسال برای بچه های کوچکتر کوله پشتی و صندوق های ناهار با شخصیت های مورد علاقه دیزنی است. shopDisney.com کوله پشتی های جالب با شخصیت های مارول دارد پلنگ سیاه به دیزنی منجمد به ماندالوریان. جعبه نهارهای بسیار جذاب از دیزنی و پیکسار نیز وجود دارد داستان اسباب بازی 4 و مجموعه دیزنی انیماتور ، میکی موس Varsity Jackets و موارد دیگر. برای همه چیزهایی که بچه ها برای بازگشت به یادگیری باید از shopDisney.com دیدن کنند.

مخاطب: [email protected]

تصاویر مرتبط

shira-lazar-on-back-to-school.jpg
شیرا لازار بازگشت به روند مدرسه
شیرا لازار بهترین راهنمایی های خود را در مورد چگونگی به روز ماندن در روند این سال تحصیلی غیرمعمول ارائه می دهد.

لینک های مربوطه

سایت اینترنتی

فیلم

منبع TipsOnTV