کلی کی نشان می دهد که چگونه او با جوانی و طبیعی با درمان های زیبایی شناسی روبرو می شود

کلی کی اخیراً به آنجا سفر کرده است کشور پرتغال، جایی که او با خانواده اش یک فصل را در خانه می گذراند. اما قبل از سفر ، وی اصرار داشت كه این مراقبت را تقویت كند. به همین منظور ، او یک عمل زیباییشناختی به نام انجام داد شرکت و Lyftتکنیکتوسعه یافته توسط گالدرما. این روش با هدف بهینه سازی و تقویت نتایج با استفاده از محصولاتی که در یک جلسه واحد ، Sculptra® و Restylane® ترکیب شده اند ، ارائه می دهد مجموعه ای از پیشرفت های روی پوست صورت.

Sculptra® تولید کلاژن خود بیمار را تحریک می کند. این ماده بیولوژیکی کننده کلاژن بر اساس اسید پلی L- لاکتیک (PLLA) است که به پوست تزریق می شود و استحکام را برمی گرداند و باعث بهبود کیفیت پوست می شود و هم در صورت و هم روی بدن قابل استفاده است. در روش Firm & Lyft™ ، از آن در قاب صورت به منظور کشیدن پوست و دادن “کشیدن” روی صورت استفاده شده است.

اخبار مرتبط  Everbowl مشارکت Franchise را با Wags Capital راه اندازی می کند

Restylane® ، که در روش انجام شده توسط خواننده مورد استفاده قرار گرفت ، مسئول تأثیر فوری در نقاط استراتژیک گونه ها است. او مسئول ارائه اثر است بلند کردن و این برجسته که همه دوست دارند! بیمار در حال حاضر به محض خروج از مطب ، تغییرات طبیعی را در مناطق برنامه مشاهده می کند. این ماده یک پرکننده اسید هیالورونیک است که به معنای جوان سازی ، زیباسازی و پر کردن چین و چروک های به دست آمده در طول زندگی ، به طور طبیعی است.

با گذشت سالها ، بدن شروع به از بین رفتن کلاژن و اسید هیالورونیک تولید شده توسط بدن می کند. درمان هایی مانند کلی کلید آنها گزینه ای برای جایگزین کردن آنها هستند ، کمی تهاجمی. دکتر بربرا فاریا-کوره متخصص پوست و مو مسئول درمان این خواننده بود که قبلاً معالجه مشابهی انجام داده بود. یکی از آنها استفاده از Sculptra® بر روی باسن برای درمان پوست بود بالا و استحکام آن را حفظ می کند.

اخبار مرتبط  شامل حمل و نقل ، پایگاه نصب شده و تجزیه و تحلیل روند دستگاه های POS

“من همیشه دوست داشتم از خودم مراقبت کنم. روال خودم را در خانه دارم و هر وقت ممکن هستم به درمانهایی متوسل می شوم که بتوانند نتایج را تکمیل و بهبود بخشند. برای من مراقبت از پوست فقط زیبایی شناسی نیست بلکه معتقدم وقتی احساس خوبی می کنیم این امر در جنبه های مختلف زندگی و آنچه انجام می دهیم منعکس می شود کلی کلید.

روشی که توسط خواننده انجام می شود باید همیشه در مطب انجام شود ، توسط یک متخصص بهداشت و درمان ، که نیاز هر بیمار را برای تعیین بهترین برنامه درمانی برای هر یک از آنها ارزیابی می کند. به منظور کاهش اثرات ناشی از پیری ، نتایج حاصل از روش Firm & Lyft long ماندگار است و از دو روش درمانی در یک جلسه استفاده می شود. Sculptra® تا 25 ماه نتایج مترقی دارد. Restylane® اثر فوری دارد و نتایج آن تا 18 ماه به طول می انجامد.

اخبار مرتبط  تکثیر بسته های چاشنی های انفرادی در دوره کورون ویروس

درباره گالدرما

گالدرما ، بزرگترین شرکت مستقل جهانی پوست در جهان ، در سال 1981 ایجاد شد و هم اکنون در بیش از 100 کشور جهان وجود دارد. این شرکت با دارا بودن سبد گسترده ای از داروهای بدون نسخه ، راه حل های زیبایی و محصولات مصرفی ، با متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان همکاری می کند تا نیازهای سلامتی پوست افراد را در طول زندگی خود برآورده سازد. گالدرما پیشرو در تحقیق و توسعه راه حل های علمی تعریف شده و از نظر بالینی برای پوست است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.galderma.com مراجعه نمایید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1244380/Foto_Kelly_Key.jpg

منبع گالدرما

لینک های مربوطه

https://www.galderma.com

منبع گالدرما