Braces Army Salvation Army برای طوفان لورا دسته 4

الکساندریا ، وا.، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – همانطور که طوفان لورا قدم می گذارد تگزاس، لوئیزیانا و آرکانزاس به عنوان یک طوفان رده 4 ، ارتش نجات خدمات خود را در جهت بروز فاجعه اضطراری برای تأمین نیازهای فوری بازماندگان و اولین پاسخ دهندگان فعال می کند.

“در سراسر جنوب ایالات متحده، تیم های فاجعه ما تا آنجا که 44 واحد تغذیه سیار دارند ، آماده پاسخگویی به نیازهای جسمی ، عاطفی و معنوی اولین پاسخ دهندگان ، بازماندگان و فرار کنندگان هستند. ” جف ژلت، مدیر خدمات فاجعه اضطراری برای منطقه جنوبی ارتش رستگاری. “از آنجا که ما در حال حاضر در این جوامع جاسازی شده ایم ، ما کاملاً برای هر آنچه که زمین لرزه به ارمغان می آورد آماده هستیم – و مدت ها بعد از گذشت آن برای افراد آسیب دیده خواهیم بود.”

بررسی اجمالی برای بلایای طبیعی (26 آگوست) – 3 پ.م. EDT
سرزمین جنوبی ارتش رستگاری برای افراطی ترین جلوه های طوفان لورا آماده شده است:

  • تیم های مدیریت حوادث مستقر در تگزاس، لوئیزیانا و آرکانزاس برای کمک به سرعت پس از سقوط به زمین پاسخ دهید
  • تعداد 44 واحد تغذیه سیار (غذاخوری) در حالت آماده باش برای خدمت به بازماندگان و اولین پاسخ دهندگان
    • هر واحد تغذیه سیار می تواند 500 تا 1500 وعده غذایی در روز را سرو کند
  • همکاری با پناهگاه های تخلیه برای پشتیبانی از درخواست خدمات
  • همکاری با دولت های ایالتی و محلی و سایر شرکا برای آماده سازی خدمات تحویل خدمات پس از ریزش زمین
  • ارتش نجات نیز برای کسانی که در مسیر طوفان از طریق خود قرار دارند ، مراقبت عاطفی و معنوی را ارائه می دهد امید خط تلفن در 1-844-458-HOPE (4673) بین ساعت 9 صبح و 12 بعد از ظهر EST.

کیت رسانه دیجیتال با بولد ، برگه اطلاعات ، عکاسی و دارایی های رسانه های اجتماعی را می توان در اینجا یافت.

اخبار مرتبط  Borden لبنیات فروش به Capitol Peak Partners و KKR را تمام کرد

با بیش از 7،600 مرکز عملیاتی در ایالات متحده ، ارتش نجات موقعیت ویژه ای برای حمایت از بازماندگان حوادث پهناور دارد. طوفان روی پاشنه یک ماه می آید که ارتش رستگاری همزمان با آتش سوزی در داخل آتش نشان می دهد کالیفرنیا و دیه در آیووا.

ارتش نجات علاوه بر رفع بلایا ، خدمات اجتماعی را برای کسانی که تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته اند ارائه می دهد. از ابتدای ماه مارس ، ارتش نجات بیش از 75.5 میلیون وعده غذایی برای کسانی که از ناامنی غذایی ، مراقبت عاطفی و معنوی رنج می برند ، برای بیش از 813،000 نفر نیاز به صدای دلسوز و گوش شنوایی و بیش از 1.5 میلیون شب پناهگاه برای آن ها فراهم کرده است. بدون جایی برای تماس با خانه

اخبار مرتبط  نه شرکت پیشرو ابتکار جدیدی را برای تسریع در انتقال به آینده صفر صفر (خالص صفر) آغاز کردند

با توجه به بیماری همه گیر ، ارتش نجات تحویل خدمات را با اقدامات احتیاطی اضافی ، مانند مسافت اجتماعی در سایت های توزیع مواد غذایی ، مدل های تغذیه سازگار و نیازهای تجهیزات محافظ شخصی ، تحقق بخشیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاسخ مداوم ارتش رستگاری ، به سایت savearmyusa.org یا disaster.salvationarmyusa.org مراجعه کنید.

برای تهیه یک هدیه مالی برای حمایت از تلاشهای مداوم در زمینه رفع بحران:

  • اهدا آنلاین: HelpSalvationArmy.org
  • اهدا از طریق تلفن: 1-800-SAL-ARMY (1-800-725-2769)
اخبار مرتبط  روز رایگان کتاب طنز 2020 تا 15 ژوئیه تا 9 سپتامبر برگزار می شود

درباره ارتش رستگاری
ارتش نجات سالانه به بیش از 23 میلیون آمریکایی کمک می کند تا بر فقر ، اعتیاد و مشکلات اقتصادی از طریق طیف وسیعی از خدمات اجتماعی غلبه کنند. ارتش نجات با تهیه غذا برای گرسنگان ، امدادرسانی اضطراری برای بازماندگان از فاجعه ، توانبخشی برای بیماران مبتلا به سوء مصرف مواد مخدر و الکل و پوشاک و سرپناه برای افراد نیازمند ، بهترین عملکردها را در 7،600 مرکز عملیاتی در سراسر کشور انجام می دهد. در مواقع فاجعه ، 100 درصد کمک های تعیین شده به ارتش نجات برای پاسخ سریع و تلاش های طولانی مدت استفاده می شود. در اولین فهرست “خیریه های مورد علاقه آمریکا” توسط تواریخ بشردوستی، ارتش نجات به عنوان بزرگترین غیر انتفاعی با خدمات مستقیم و تأمین مالی مستقیم کشور در رتبه بندی کشور قرار گرفت. برای اطلاعات بیشتر ، به SalvationArmyUSA.org مراجعه کنید. ما را در توییتر دنبال کنیدSalvationArmyUS و #DoingTheMostGood.

مخاطب:
جوزف کوهن
مدیر ارتباطات
(703) 299-5551
[email protected]

منبع ارتش نجات