جیم روون ، مدیرعامل سابق دایسون ، به هیئت مدیره PCH International می رود

گفت: من مدتهاست که جیم را به خاطر درک عمیق او از اهمیت طراحی و برندسازی تحسین می کنم لیام کیسی، مدیر عامل توسط PCH. “جیم محصولات نوآورانه و با کیفیت را به بازار جهانی عرضه کرده و تجربه مصرف کننده را تغییر داده است. جیم برای PCH بسیار ارزشمند خواهد بود زیرا ما همچنان به مارک های کمک می کنیم تا محصولات با کیفیت و پر سرعت ، دید پایان به پایان ، پایداری و یکی را تولید کنند. تجربه مصرف کننده عالی را به بازار بیاورید “.

وی گفت: “جیم بینش پویایی در مورد مارک های پویایی بازار امروز روبرو است. تجربه او در ایجاد یک تجارت مستقیم به مصرف کننده کمک بزرگی خواهد کرد زیرا آنها در دنیایی که انتظارات مصرف کننده در حال افزایش است ، به مشتریان کمک می کند. ، قدرت نام تجاری بسیار مهم است و زنجیره های تأمین باید انعطاف پذیر ، پاسخگو و هوشمند باشند “، گفت مایک مک نامارارئیس PCH

اخبار مرتبط  برنامه اصلاحات سازماندهی مجدد و اعلامیه افشای لیبی

“من سالهاست که تاریخچه PCH را دنبال می کنم. من از طرح منحصر به فرد محصولات توسعه و زنجیره تأمین محصولات PCH که ارزش برندها را می افزاید ، تحت تأثیر قرار گرفته ام.” جیم روون. “مدل کسب و کار دارایی PCH جلوتر از زمان خود است و این صنعت را با انعطاف پذیر ترین ، پاسخگوترین و شفاف ترین محصولات توسعه و خدمات زنجیره تأمین محصولات پیشرو می کند. برندها برای ارائه تجربه های منحصر به فرد مصرف کنندگان انتظار دارند. من مشتاقانه منتظر کار با لیام ، مایک و تیم PCH هستیم “، روون گفت

در باره جیم روون

جیم روون در سال 2017 پس از 5 سال خدمت به عنوان مدیر عامل این شرکت به عنوان رئیس اجرایی Dyson منصوب شد. وی استراتژی و سرمایه گذاری هایی را انجام داد كه به شركت اجازه می داد “به دیجیتال منتقل شود” و به سرعت آن را در یك كانال بزرگ برای شركت ساخت. وی نوآوری محصول و خدمات را به سطح بعدی رساند و این امکان را فراهم آورد دایسون ورود موفقیت آمیز به بازارها و مناطق جدید. وی انتقال پیچیده دایسون به یک سازمان فناوری دیجیتال و جهانی را هدایت کرد.

اخبار مرتبط  جاده ابریشم Xinhua: شهر Changzhou ، شرق چین ، برای ترویج گردشگری از طریق پخش زنده

پیش از پیوستن به دایسون ، روون مدیر ارشد تحقیقاتی در زمینه حرکت ، بلک بری ، معاون اجرایی عملیات در سراسر جهان برای Celestica و معاون رئیس جمهور برای Flextronic ‘منطقه اروپا بود.

روون دو استارتاپ موفق را تأسیس کرد که به دست آوردند و سپس در سازمان های گسترش یافته مواضعی به دست گرفتند.

اطلاعات در مورد PCH

مشتریان ما علاقه مند به طراحی ، برند و تجربه مصرف کننده هستند و از صنایع متنوعی به دست می آیند. PCH محصولاتی را از اولین مرحله مفهوم توسعه محصول از طریق ارسال محصولات به طور مستقیم به مصرف کنندگان و خرده فروشان همراهی می کند. PCH دید و هوش به انتهای خود را در طول چرخه حیات محصول فراهم می کند ، به مشتریان ما این امکان را می دهد تا تجارت خود را به طور موثرتری اداره کنند و تجربیات و خدمات منحصر به فردی در مصرف کننده ارائه دهند.

اخبار مرتبط  اسموتی سیاره سه اسموتی جدید غنی از ویتامین را معرفی می کند

با استفاده از یک مدل تجاری منحصر به فرد ، PCH یک شرکت “دارایی” است که با شبکه ای از بیش از 1000 شریک تأمین کننده همکاری می کند. PCH خدمات خود را در زمینه های توسعه محصول ، تهیه استراتژیک ، شخصی سازی ، سفارشی سازی ، تحقق و لجستیک جهانی انجام می دهد که در صنعت بسیار متفاوت است و به برندها ارزش افزوده می بخشد.

PCH در سال 1996 توسط کارآفرین ایرلندی لیام کیسی تأسیس شده است ، PCH یک شرکت خصوصی جهانی است که دارای فعالیت های اصلی در چوب پنبه ، ایرلند ، سانفرانسیسکو و شنژن (چین)

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1244244/PCH_Jim_Rowan.jpg

SOURCE PCH بین المللی