بانگ موافقت خود را برای فروش 35 دستگاه آسانسور دانه در ایالات متحده انجام داد

ST لوئیس، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – بانگ محدود (NYSE: BG) امروز اعلام کرد که موافقت کرده است 35 دستگاه آسانسور داخلی ایالات متحده را به شرکت دانه ذن-نوه بفروشد. تکمیل فروش منوط به شرایط بسته شدن معمولی از جمله تصویب مقررات است.

وی گفت: “این معامله به بانژ امکان می دهد تا ضمن کاهش هزینه ها و تقویت ترازنامه ، با کارآمدتر و سرمایه گذاری مجدد در مناطق با بازده بالاتر شرکت ، سرمایه گذاری کند.” گرگ هکمن، مدیر اجرایی بانژ. “بانگ از طریق تجارت جهانی و توزیع دانه جهانی با پایانه های صادراتی ما در بازار دانه ایالات متحده به عنوان رهبر صنعت همچنان ادامه خواهد یافت. Destrehan ، لوئیزیانا، که ما در حال گسترش هستیم و EGT ، سرمایه گذاری مشترک ما در شمال غربی اقیانوس آرام است. ما همچنین حضور پرقدرت خود را در فعالیتهای پردازش سویا و عملیات فرزکاری ادامه خواهیم داد. “

از طریق توافق نامه های عرضه خاص ، بانگ قادر خواهد بود از طریق ذن-نو به یک شبکه منشأ توزیع و بزرگتر و قوی تر دسترسی پیدا کند تا بتواند به کشاورزان آمریکایی و مشتریان صادرات جهانی بهتر خدمت کند.

علاوه بر پایانه های صادراتی در Destrehan و سرمایه گذاری مشترک EGT ، بانگ مالکیت خود را در Bunge-SCF Grain ، سرمایه گذاری مشترک Bunge با SCF و آسانسورهای Bunge در ایندیانا که بطور مستقیم از کارخانه فرآوری سویا بانگ پشتیبانی می کند موریستاون.

درباره بانگ محدود

اخبار مرتبط  بله Reimagines آینده تجارت با راه اندازی یک بستر خرید جدید ظاهر می شود

بانگ (www.bunge.com ، NYSE: BG) یک رهبر جهانی در تهیه ، پردازش و تهیه محصولات دانه روغنی و غلات و مواد تشکیل دهنده آن است. در سال 1818 تأسیس شده است ، شبکه گسترده بانگ از دنیای رو به رشد تغذیه می کند و از آن استفاده می کند و باعث ایجاد محصولات و فرصت های پایدار برای بیش از 70،000 کشاورز و مصرف کننده آنها در سراسر جهان می شود. دفتر مرکزی این شرکت است سنت لوئیس ، میسوری و تقریباً 25،000 کارمند در سرتاسر جهان که پشت سر بیش از 350 پایانه بندری ، کارخانه های فرآوری دانه روغنی ، تأسیسات دانه و تجهیزات تولید و بسته بندی مواد غذایی و مواد تشکیل دهنده در سراسر جهان ایستاده اند.

اطلاعات وب سایت

ما به طور معمول اطلاعات مهم را برای سرمایه گذاران در وب سایت خود ارسال می کنیم ، www.bunge.com، در بخش “سرمایه گذاران” ما ممکن است از این وب سایت به عنوان ابزاری برای افشای مطالب ، اطلاعات غیر عمومی و برای انجام تعهدات افشای ما تحت مقررات FD استفاده کنیم. بر این اساس ، سرمایه گذاران باید علاوه بر پیگیری اطلاعیه های مطبوعاتی ما ، پرونده های SEC ، تماس های کنفرانس عمومی ، ارائه ها و پخش های وب ، بر بخش سرمایه گذاران وب سایت ما نظارت داشته باشند. وب سایت ما به اطلاعات موجود در مورد یا اطلاعاتی که از طریق آن دسترسی پیدا می کنید ، با مراجعه به سیستم وارد نشده و بخشی از این سند نیست.

اخبار مرتبط  بازار آزمایشگاه مرجع دامپزشکی تا سال 2025 5.6 میلیارد دلار ارزش دارد

بیانیه احتیاطی مربوط به اظهارات پیشرو

این مطبوعات شامل اظهارات تاریخی و آینده نگر است. همه بیانیه ها ، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، بیانیه های آینده نگر هستند و یا ممکن است در نظر گرفته شوند به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، به عنوان اصلاح شده این گفته های آینده نگر مبتنی بر واقعیت های تاریخی نیستند بلکه بیشتر منعکس کننده انتظارات و پیش بینی های فعلی ما در مورد نتایج ، عملکرد ، چشم اندازها و فرصتهای آینده ما هستند. ما سعی کرده ایم با استفاده از کلماتی از جمله “ممکن” ، “اراده” ، “باید” ، “ممکن” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “ایمان” ، “برنامه” ، “قصد” ، این عبارت های آینده نگر را شناسایی کنیم. “تخمین” ، “ادامه” و عبارات مشابه. این بیانیه های آینده نگر در معرض تعدادی از خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند که می توانند نتایج واقعی ، عملکرد ، چشم اندازها یا فرصتهای واقعی ما را از لحاظ موضوعی متفاوت از آنچه که در این بیانیه های آینده نگر بیان شده و یا دلالت دارد ، کند. عوامل مهم زیر ، از جمله دیگر ، می تواند باعث شود نتایج واقعی با این اظهارات آینده نگر متفاوت باشد: نتیجه و تأثیرات بررسی استراتژیک هیئت مدیره. توانایی ما در جذب و حفظ مدیریت اجرایی و پرسنل کلیدی. شرایط صنعت ، از جمله نوسانات در عرضه ، تقاضا و قیمت کالاهای کشاورزی و سایر مواد اولیه و کالاهایی که در تجارت ما استفاده می شود. نوسانات انرژی و باربری و تحولات رقابتی در صنایع ما. تأثیر شرایط آب و هوایی و شیوع بیماریهای زراعی و حیوانی بر فعالیتهای اقتصادی ما. بازارهای کشاورزی ، اقتصادی ، مالی و کالایی جهانی و منطقه ای ، شرایط سیاسی ، اجتماعی و بهداشتی؛ نتیجه رسیدگی به مراحل نظارتی و قانونی؛ توانایی ما برای تکمیل ، ادغام و بهره مندی از مالکیت ، مضامین ، سرمایه گذاری های مشترک و اتحادهای استراتژیک. توانایی ما در دستیابی به راندمانها ، پس اندازها و سایر مزایایی که از کاهش هزینه ما ، بهبود حاشیه و سایر ابتکارات بهینه سازی کسب و کار پیش بینی شده است. تغییر در سیاست های دولت ، قوانین و مقررات مؤثر بر مشاغل ما ، از جمله سیاست های کشاورزی و تجارت ، مقررات مالیاتی و قانون سوخت های زیستی. و سایر عوامل مؤثر بر تجارت ما اظهارات آینده نگر در این نسخه فقط از تاریخ انتشار این نسخه ارائه می شود و به جز مواردی که طبق قانون اوراق بهادار فدرال تصریح شده است ، ما هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر برای بازتاب وقایع بعدی نداریم. یا شرایط

اخبار مرتبط  Clorox افزایش سود سهام سه ماهه 5٪ به 1.11 $ در هر سهم

SOURCE بانگ محدود

لینک های مربوطه

http://www.bunge.com

پاسخی بگذارید