آزمایش سریع آنتی ژن COVID-19 سریع ، 5 دلار ، 15 دقیقه ای و با استفاده آسان از Abbott ، مجوز استفاده اضطراری FDA را دریافت می کند. برنامه تلفن همراه نتایج آزمایش را برای کمک به بازگشت ما به زندگی روزمره نمایش می دهد. افزایش سطح تولید به 50 میلیون تست در هر ماه

Abbott همچنین یک برنامه مکمل موبایل برای آیفون و دستگاه های اندرویدی با نام NAVICA launch راه اندازی می کند. این برنامه از نوع اول ، بدون هزینه در دسترس است ، به افرادی که تست منفی می کنند ، اجازه می دهد تا یک پاسپورت موقت دیجیتال را که هر بار شخصی از طریق ارائه دهنده خدمات درمانی خود همراه با تاریخ نتیجه آزمایش ، آزمایش می شود ، نمایش دهند. سازمانها می توانند اطلاعات مربوط به دستگاه تلفن همراه را برای تسهیل ورود به امکانات به همراه دست شستن ، مسافت اجتماعی ، تمیز کردن پیشرفته و ماسک پوشیدن ، مشاهده و تأیید کنند.

وی گفت: “ما عمداً آزمایش BinaxNOW و برنامه NAVICA را طراحی کردیم تا بتوانیم یک راه حل جامع آزمایش ارائه دهیم تا به آمریکایی ها کمک کنیم تا نسبت به سلامتی و زندگی خود اطمینان بیشتری داشته باشند.” رابرت بی. فورد، رئیس جمهور و مدیر اجرایی ، ابوت. “BinaxNOW و برنامه NAVICA یک تست مقرون به صرفه ، با کاربرد آسان ، مقیاس پذیر و یک ابزار سلامت دیجیتالی مکمل را برای ما فراهم می کنند تا به ما کمک کند کمی عادی تر در زندگی روزمره خود داشته باشیم.”

در داده های ارسال شده به FDA از یک مطالعه بالینی که توسط Abbott با چندین دانشگاه تحقیقاتی برجسته ایالات متحده انجام شده است ، BinaxNOW COVID-19 کارت کارت حساسيت 97.1٪ (توافق درصد مثبت) و ويژگي 98.5٪ (توافق درصد منفي) را در بيماران مشکوک به COVID-19 توسط ارائه دهنده مراقبت هاي بهداشتي خود در هفت روز اول شروع علايم نشان داد.

وی گفت: “مقیاس گسترده این تست و برنامه به ده ها میلیون نفر امکان دسترسی سریع به تست های سریع و قابل اعتماد را خواهد داد.” جوزف پتروسینو، دکتری ، استاد و رئیس ، ویروس شناسی مولکولی و میکروبیولوژی ، دانشکده پزشکی بیلور، که آزمایشگاههای آن تلاشهای عمده ای را برای ارائه آزمایش COVID-19 برای دانشکده و شهرستان هریس انجام داده اند. وی گفت: “با آزمایش های مبتنی بر آزمایشگاه ، حساسیت بسیار خوبی به دست می آورید اما ممکن است لازم باشد روزها بیشتر یا بیشتر صبر کنید تا نتیجه بگیرید. با یک آزمایش سریع آنتی ژن ، بلافاصله نتیجه می گیرید ، افراد آلوده را از خیابان ها و قرنطینه بیرون می آورید. ویروس را گسترش دهید. “

تحت FDA EUA ، BinaxNOW COVID-19 کارت کارت برای استفاده متخصصان مراقبت های بهداشتی است و می تواند در تنظیمات مربوط به مراقبت های پزشکی که دارای صلاحیت انجام آزمایش هستند و تحت یک CLIA (اصلاحات آزمایشگاهی بالینی اصلاحات) گواهی چشم پوشی ، گواهی انطباق یا گواهی اعتبار سنجی فعالیت می کند ، مورد استفاده قرار گیرد. در این تنظیمات ، این آزمایش توسط پزشکان ، پرستاران ، پرستاران مدرسه ، دستیاران پزشکی و تکنسین ها ، داروسازان ، متخصصان بهداشت حرفه ای کارفرمایان و موارد دیگر با حداقل آموزش و تجویز بیمار انجام می شود.

اخبار مرتبط  PURA کمپین بازاریابی مشارکت کنندگان کشاورزان کنف را آغاز می کند

وی گفت: “کارکنان بهداشت و درمان خط مقدم کشور ما و پرسنل آزمایشگاهی بالینی از ابتدای این همهگیری تحت محاصره قرار گرفته اند.” چارلز چیو، دکترا ، دکتری ، استاد طب آزمایشگاهی در دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو. “در دسترس بودن آزمایش سریع COVID-19 به پشتیبانی از آزمایشگاه های سنگین ، سرعت بخشیدن به زمان چرخش و دسترسی دسترسی به افرادی که به آن نیاز دارند کمک می کند.”

در حال حاضر ، AdvaMed (انجمن فناوری پیشرفته پزشکی پزشکی) تخمین می زند که تولید کنندگان آزمایش حدود 1 میلیون آزمایش در روز ارسال می کنند. Abbott دهم میلیون آزمایش در ماه سپتامبر ارسال می کند و در ابتدای ماه اکتبر به 50 میلیون تست در ماه می رسد. این شرکت از آوریل صدها میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است تا در دو تسهیلات جدید ایالات متحده تولید BinaxNOW را در مقیاس گسترده انجام دهد.

BinaxNOW COVID-19 کارت کارت می تواند به عنوان اولین خط دفاع برای شناسایی افرادی که در حال حاضر آلوده هستند و باید خود را برای جلوگیری از شیوع بیماری منزوی کنند ، مورد استفاده قرار گیرد. این برای شناسایی کیفی آنتی ژن پروتئین نوکلئوکپسیدی از SARS-CoV-2 در سواب بینی از افراد مشکوک به COVID-19 توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در هفت روز اول شروع علائم در نظر گرفته شده است.

به عنوان تست سریع آنتی ژن نزدیک به فرد ، BinaxNOW برای تنظیمات نقطه مراقبت ، نزدیک بیمار ، و نه برای آزمایشگاه های مرجع مهندسی شد. نمونه های بیمار باید بلافاصله آزمایش شوند و نباید در محیط حمل و نقل ویروسی رقیق شوند.

برنامه تلفن همراه NAVICA به تسهیل بازگشت به فعالیت های روزانه کمک می کند
Abbott همچنین یک برنامه موبایل را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد که به افراد امکان می دهد هنگام ورود به مراکز نیاز به اثبات آزمایش ، نتایج خود را از طریق ارائه دهنده خدمات بهداشتی به نمایش بگذارند. برنامه NAVICA اختیاری است و ابزاری با کاربرد آسان است که به افراد امکان می دهد با سازمان هایی که نتایج را می پذیرند ، نتایج خود را با سازمان هایی که نتایج را می پذیرند ، ذخیره ، دسترسی و نمایش دهند ، تا مردم بتوانند با اطمینان بیشتری حرکت کنند. این برنامه توسط کیف پول های دیجیتال اپل و اندروید پشتیبانی می شود و از فروشگاه های برنامه های عمومی در ایالات متحده آمریکا در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  Chuck E. Cheese با برنامه Kickoff مهد کودک خود ، منابع رایگان را برای دانشجویان در سراسر کشور به ارمغان می آورد

فورد گفت: “در حالی که BinaxNOW سخت افزاری است که شناختن وضعیت COVID-19 شما ممکن است ، برنامه NAVICA شبکه دیجیتالی است که به افراد امکان می دهد آن اطلاعات را با افرادی که باید بدانند به اشتراک بگذارند.” “ما دانش خود را از دستگاههای پزشکی دیجیتالی متصل می گیریم و آن را در تشخیصی استفاده می کنیم در شرایطی که مردم انتظار دارند اطلاعات بهداشتی آنها دیجیتال و به راحتی در دسترس باشد.”

اگر نتایج آزمایش منفی باشد ، برنامه عبور سلامت دیجیتال را از طریق کد QR ، مشابه گذرگاه مسافرتی هواپیمایی نمایش می دهد. اگر نتایج تست مثبت باشد ، افراد پیامی را برای قرنطینه و گفتگو با پزشک خود دریافت می کنند. همانطور که برای انجام همه آزمایش های COVID-19 لازم است ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در کلیه تنظیمات موظفند بدون توجه به استفاده از برنامه ، نتایج مثبت را به CDC و سایر مقامات بهداشت عمومی گزارش دهند. پاس سلامت دیجیتال به طور موقت در برنامه ذخیره می شود و پس از مدت زمانی مشخص شده توسط سازمان هایی که برنامه را می پذیرند ، منقضی می شوند.

رابط کاربری برنامه توسط یک زیرساخت دیجیتال back-end پشتیبانی می شود که مبتنی بر ابر ، مقیاس پذیر و ایمن است. این برنامه برای پشتیبانی تعداد بسیار زیادی از کاربران و امکان دسترسی از هرجای دیگر طراحی شده است. برنامه برای ردیابی مخاطب نیست و فقط نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، کد پستی ، تاریخ تولد و نتایج آزمایش را جمع می کند.

درباره BinaxNOW COVID-19 تست کارت Ag
BinaxNOW COVID-19 کارت کارت یک روش برای تشخیص کیفی آنتی ژن های خاص به COVID-19 در حفره بینی انسان است. برای جمع آوری نمونه ها از افرادی که مشکوک به عفونت فعال هستند ، از یک سواب ساده بینی استفاده می شود. برای پردازش نمونه ها یا خواندن نتایج آزمون به تجهیزات لازم نیست. علاوه بر این ، حداقل معرفهای شیمیایی مورد نیاز هستند ، که این امر قرار گرفتن در معرض مواد بیوشیمیایی را کاهش می دهد و ایمنی را برای افرادی که آزمایش را انجام می دهند بهبود می بخشد.

اخبار مرتبط  "618" خرید آنلاین چینی در مواجهه با اپیدمی

BinaxNOW COVID-19 کارت کارت ششمین آزمایش است که ابوت برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروی ویروس در ایالات متحده آمریکا راه اندازی کرده است. آزمایشات ابوت در حجم بالای آن انجام می شود مسیستم آزمایشگاه مولکولی 2000 ™ و Alinity® متر. شناسه کنونی آن platform پلت فرم مراقبت سریع مولکولی. آزمایش آنتی بادی برای ابزارآلات آزمایشگاهی ARCHITECT® i1000SR با توان بالا و i2000SR و Alinity ™.

ابوت تاکنون بیش از 27 میلیون آزمایش COVID-19 را در ایالات متحده ارائه داده است ، از جمله 14 میلیون آزمایش تشخیص و 13 میلیون تست آنتی بادی.

درباره ابوت
ابوت یک رهبر بهداشت جهانی است که به مردم کمک می کند تا در تمام مراحل زندگی به طور کامل زندگی کنند. نمونه کارها ما از فن آوری های در حال تغییر زندگی ، طیف وسیعی از مراقبت های بهداشتی ، با مشاغل و محصولات پیشرو در تشخیص ، تجهیزات پزشکی ، مواد مغذی و داروهای عمومی مارک دار است. 107،000 همکار ما در بیش از 160 کشور جهان به مردم خدمت می کنند.

با ما در www.abbott.com ، در LinkedIn به آدرس www.linkedin.com/company/abbott-/ ، در فیس بوک در www.facebook.com/Abbott و توییتر با ما تماس بگیریدAbbottNews وAbbottGlobal.

کارت BAAxNOW ™ COVID-19 Ag Test EUA FDA پاکسازی یا تأیید نشده است. این مجوز توسط FDA تحت مجوز استفاده اضطراری برای استفاده توسط آزمایشگاه های مجاز و تنظیمات مراقبت از بیمار مجاز است. این آزمایش فقط برای تشخیص پروتئین ها از SARS-CoV-2 مجاز است ، نه برای ویروس ها یا پاتوژن های دیگر ، و فقط برای مدت زمان اعلامیه مجاز است که شرایط موجود توجیه کننده مجوز استفاده اضطراری از آزمایش های تشخیصی آزمایشگاهی باشد. برای تشخیص و / یا تشخیص COVID-19 طبق بند 564 (ب) (1) قانون ، 21 USC b 360bbb-3 (b) (1) ، مگر اینکه مجوز زودتر خاتمه یافته یا ابطال شود.

منبع آبوت

لینک های مربوطه

http://www.abbott.com