Communicorp به یاد می آورد اردک مخمل خواب دار به دلیل نقض محرومیت از محتوای فدرال سرب فدرال؛ خطر مسمومیت با سرب

واشنگتن، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – https://www.cpsc.gov/Recalls/2020/C communicorp-Recalls-Plush-Aflac-Doctor-Duck-Due-to-Violation-of-Federal-Lead-Content-Ban-Lead-Poisoning-Hazard

خلاصه را بخاطر بسپار

نام محصول: 6 “پزشک اردک تبلیغاتی مخمل خواب دار افلاک

خطر: دکمه های روی کت آزمایشگاهی که توسط پزشک ارد پوشیده شده است ، حاوی میزان سرب هستند که از استاندارد سرب فدرال بالاتر است. سرب در صورت مصرف توسط كودكان سمی است و می تواند باعث بروز عوارض جانبی سلامتی شود.

راه حل: دور انداختن

مصرف کنندگان باید بلافاصله مخمل خواب دار مخمل خواب دار را از بین ببرند. Communicorp در حال تماس با کارمندان Aflac و نمایندگان مجاز است که مستقیماً دکتر اردک را خریداری کرده اند.

تماس با مشتری:
Communicorp در 800-642-3522 دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر. ETیا به صورت آنلاین در https://communicorp.com کلیک کرده و برای اطلاعات بیشتر بر روی “یادآوری” در پایین صفحه کلیک کنید.

اخبار مرتبط  آموزش عالی Chartwells برنده جایزه بهترین مفهوم 2020 توسط مدیریت غذا شد

جزئیات را به یاد بیاورید

واحدها: حدود 635،500

شرح:
این فراخوان شامل دکتر اردک تبلیغاتی مخمل خواب دار شش اینچی افلاک است. دکتر اردک با منقار و پاهای زرد سفید است. این لباس در یک کت آزمایشگاهی سفید با دکمه ها و ستتوسکوپ پوشیده شده است. “افلاک” در قسمت جلوی کت آزمایشگاه اردک چاپ شده است. اردک های مخمل خواب دار توسط Aflac به عنوان کالای تبلیغاتی به مصرف کنندگان توزیع شد.

حوادث / صدمات: هیچ کدام گزارش نشده است.

فروخته شده در: به طور مستقیم به کارمندان Aflac و عوامل مجاز از ژانویه 2005 از طریق ژوئیه سال 2020 برای بین 3 دلار و 5 دلار و به عنوان یک کالای تبلیغاتی برای مشتریان توزیع می شود.

اخبار مرتبط  تشک قیمت 1/2 وست پالم بیچ 50٪ تخفیف با نام تشک های مارک در جمعه سیاه

وارد کننده: شرکت ارتباطات ، از کلمبوس ، گا.

پخش کننده: شرکت Beverly Hills Teddy Bear، از سانتا کلاریتا ، کالیفرنیا.

ساخت در: چین

پاورقی

درباره CPSC ایالات متحده
کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) متهم است که از مردم در برابر خطرات غیر منطقی آسیب و یا مرگ ناشی از استفاده هزاران نوع از محصولات مصرفی محافظت می کند. مرگ و میر ، صدمات و صدمات ناشی از حوادث کالاهای مصرفی بیش از آن را برای ملت هزینه کرده است 1 تریلیون دلار سالانه کار CPSC برای اطمینان از ایمنی محصولات مصرفی در 40 سال گذشته به کاهش در میزان مرگ و میر و صدمات ناشی از محصولات مصرفی کمک کرده است.

اخبار مرتبط  مخترعان InventHelp لوازم جانبی را برای شبیه سازی شیردهی با شیر مادر برای نوزادان ایجاد می کنند (CKL-1364)

قانون فدرال هر شخصی را از فروش محصولات منوط به فراخوان داوطلبانه عمومی از طرف یک تولید کننده یا یک فراخوان اجباری که به دستور کمیسیون صادر می کند ، ممنوع می کند.

برای اطلاعات نجات:
– از CPSC.gov بازدید کنید.
– برای دریافت هشدارهای ایمیل ما ثبت نام کنید.
– ما را در فیس بوک ، اینستاگرامUSCPSC و توییتر دنبال کنید USCPSC.
– یک محصول خطرناک یا یک آسیب مربوط به محصول را در سایت www.SaferProducts.gov گزارش دهید.
– با خط تلفن CPSC با شماره 800-638-2772 تماس بگیرید (TTY 301-595-7054).
– با یک متخصص رسانه تماس بگیرید.

شماره انتشار: 20-173

منبع کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده