جیم روون ، مدیرعامل سابق دایسون ، به عضویت هیئت مدیره بین المللی PCH

“من مدتهاست که جیم را بخاطر درک عمیق او از قدرت طراحی و مارک تحسین می کنم”گفت لیام کیسیمدیر عامل شرکت PCH جیم محصولاتی نوآورانه و با کیفیت را به بازار جهانی آورده و تجربه مصرف کننده را تغییر داده است. جیم از PCH بسیار ارزشمند خواهد بود زیرا ما همچنان به مارک های کمک می کنیم تا محصولات با کیفیت بالا را سریعاً به بازار عرضه کنند که از دید به پایان رسیده باشد و تجربه مشتری خوبی را ارائه دهد ، همه در عین احترام به پایداری. “

جیم دانش بسیار گسترده ای درباره پویایی بازار که امروزه مارک ها با آن روبرو هستند ، دارد. تجربه وی در ساختن یک تجارت مستقیم به مصرف کننده ، از مشتریان ما که در دنیایی رقابت می کنند که انتظارات مصرف کننده همچنان در حال افزایش است ، جایی که قدرت برندها ضروری است و زنجیره ها در کجا زنجیره ای است ، پشتیبانی بسیار خوبی خواهد کرد. تدارکات باید انعطاف پذیر ، پاسخگو و هوشمند باشند “گفت مایک مک نامارارئیس هیئت مدیره PCH

اخبار مرتبط  نازل انفجار ساینده سایز بازار ارزش 267.4 میلیون دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

“من سال هاست که تحول PCH را دنبال کرده ام. من از محصول منحصر به فرد و پلت فرم توسعه زنجیره تأمین PCH که ارزش نام تجاری را بازمی گرداند ، تحت تأثیر قرار داده ام. گفت جیم روون. و اضافه کنید: “مدل تجاری با دارایی کم PCH از زمان و صنعت خود پیشرو است و دارای انعطاف پذیر ترین ، پاسخگوترین و شفاف ترین محصول و خدمات زنجیره تأمین محصولات خود در بازار است. . برندها به این مهارت و بینش نیاز دارند تا تجربیات بی نظیری را که مصرف کنندگان انتظار دارند را ارائه دهند. من مشتاقانه منتظر همکاری با لیام ، مایک و تیم PCH هستیم. “

در باره جیم روون

جیم روون در سال 2017 پس از 5 سال خدمت به عنوان COO این شرکت به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل Dyson منصوب شد. وی استراتژی و سرمایه گذاری هایی را انجام داد که شرکت را قادر به “دیجیتال شدن” کرد ، که به سرعت به کانال مهمی برای شرکت تبدیل شد. این نوآوری محصول و خدمات را به سطح دیگری رساند و این امکان را فراهم آورد دایسون مدیریت ورود به بازارهای جدید و مناطق جغرافیایی جدید. وی پیشرو انتقال پیچیده دیسون به یک شرکت فناوری جهانی با هدایت دیجیتال بود.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی راحت را برای محافظت از زخم پای حیوان (PHO-2669)

جیم قبل از پیوستن به دایسون ، COO of Research in Motion (بلک برری) ، معاون اجرایی عملیات جهانی Celestica و معاون رئیس جمهور عملیات Flextronic برای منطقه اروپا بود.

جیم دو استارتاپ موفق را تأسیس کرد که خریداری شده و سپس به شرکتهای بزرگتری منتقل شدند.

درباره PCH

مشتریان ما علاقه مند به طراحی ، مارک ها و تجربه مشتری هستند و از صنایع متنوعی به دست می آیند. PCH از مرحله اولیه طراحی و توسعه محصول از طریق ارسال مستقیم به مصرف کنندگان و خرده فروشان پشتیبانی می کند. PCH ، دید و بینش انتهایی را در طول سفر محصول ، مشتریان خود را قادر می سازد تا فعالیتهای تجاری خود را بهتر انجام داده و تجارب و خدمات بی نظیری را به مصرف کنندگان ارائه دهند.

اخبار مرتبط  vYv افزودن مایکل کاتودال را به عنوان عضو هیئت مدیره بنیاد آرتریت اعلام کرد

PCH به لطف مدل تجاری بی نظیر ، شرکتی است که تعداد کمی از دارایی ها را بسیج می کند و با شبکه ای از بیش از 1000 شریک تأمین کننده همکاری می کند. PCH توسعه محصول خود ، منابع استراتژیک ، شخصی سازی ، خیاطی ، انتخاب سفارش و خدمات لجستیکی جهانی را اجرا می کند ، که کاملاً در صنعت برجسته هستند و ارزش برند را ارائه می دهند.

در سال 1996 توسط کارآفرین ایرلندی تأسیس شد لیام کیسی، PCH یک شرکت بین المللی خصوصی است که فعالیت های اصلی آن در Cork ، ایرلند ، سانفرانسیسکو و به شنژن، در چین.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1244244/PCH_Jim_Rowan.jpg

SOURCE PCH بین المللی