گزارش موقت شماره 2 برای سال مالی 2020

STOCKHOLM، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – STRAX سهم قدرتمندی را از طریق رشد تجارت الکترونیکی و راه اندازی دسته جدید محصولات بهداشتی و درمانی ارائه می دهد

فروش گروه برای دوره 1 ژانویه – 30 ژوئن 2020مبلغ 50.2 (44.6) MEUR با سود ناخالص 23.7 (24.6) درصد است.

نتیجه گروه برای دوره 1 ژانویه – 30 ژوئن 2020، به مبلغ MEUR -2.8 (-3.2) مربوط به یورو -0.02 (-0.02) در هر سهم. نتیجه دوره منفی 2.8 MEUR (1.8) MEUR مربوط به کاهش ارزش سهام Zagg بود.

EBITDA برای دوره 1 ژانویه – 30 ژوئن 2020، به مبلغ 1.4 MEUR (2.1) رسید.

حقوق صاحبان سهام از 30 ژوئن سال 2020 مبلغ 17.3 17.3 MEUR مربوط به (3/18) 0.15 یورو (0.17) در هر سهم.

STRAX وارد گروه محصولات سلامتی و سلامتی شد و شروع به ارائه صورت ، دستکش و ضد عفونی کننده به مشتریان موجود و همچنین جدید ، از جمله شعب در سازمان ملل و بیمارستان ها در Q2 2020 کرد.

STRAX با نام تجاری جدید ، Planet Buddies ، راه اندازی کرد و طیف وسیعی از هدفون کودکان ، اسپیکرها و دارندگان را بر اساس انواع شخصیت های رنگارنگ گونه های در معرض خطر و تهدید ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  بی عیب و نقص برند گابریل یونیون برای حمایت از مشاغل و سازمان های سیاه پوست ابتکار "لیفت هرچه بالا می رویم"

Urbanista ، یک برند STRAX ، یک بلندگو با نسخه محدود بلوتوث را با همکاری H&M Home راه اندازی کرد.

STRAX قرارداد خود را با mobilcom-debitel برای چهار سال دیگر تمدید کرد ، جایی که STRAX تقریباً 550 فروشگاه و فروشگاه آنلاین www.mobilcom-debitel.de را با طیف گسترده ای از محصولات از سبد گسترده خود از مارک ها ، از جمله صفحه شخصی خود شرکت mobilcom-debitel تهیه می کند. نام تجاری’.

شرکت STRAX برای تسریع در فروش مارک ماسک صورت خود ، Airpop ، یک قرارداد توزیع جهانی منحصر به فرد پنج ساله با Aetheris امضا کرد. دامنه محصولات Airpop توسط STRAX در Q3 2020 به بازار عرضه می شود.

وقایع مهم بعد از پایان دوره

STRAX یک تسهیلات عالی وام امن در مبلغ 30 MEUR با همکاران سرمایه گذاری Proventus امضا کرد.

“STRAX در سه ماهه دوم بسیار خوب عمل کرد ، دوره ای از شرایط بی سابقه بازار است که طی آن بخش بزرگی از مشتریان خرده فروشی سنتی ما فروشگاه های فیزیکی خود را بستند و تقریباً همه چیز در رابطه با اینترنت به صورت نمایی پیشرفت کرد. و محصولات سلامتی را افزایش داده و سرمایه گذاری خود را در تجارت الکترونیک افزایش داده ایم ، جایی که ما تا به امروز 200٪ رشد را به دست آوردیم.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor مجامع تیراندازی هدفمند (SDB-1398) ایجاد می کند

کل سازمان STRAX برای نشان دادن مقاومت و چابکی از زمان شیوع بیماری همه گیر Covid-19 سزاوار ستایش است. ”

Gudmundur Palmason، مدیر عامل

این اطلاعاتی است که STRAX AB طبق مقررات سوءاستفاده از بازار اتحادیه اروپا و قانون بازارهای بورس اوراق بهادار موظف است علنی کند. اطلاعات از طریق آژانس شخص تماس با ما در بالا ، برای انتشار ارسال شده است 08:55 CET بر 27 آگوست 2020

آSTRAX

STRAX یک شرکت جهانی است که در زمینه لوازم جانبی موبایل تخصص دارد. STRAX با استفاده از رویکرد omnichannel ، مارک ها را توسعه داده و رشد می کند. STRAX با دو تجارت عالی – برندهای شخصی و توزیع (بازارهای خرده فروشی و آنلاین) – که در آن برند صوتی شیوه زندگی Urbanista پرچمدار به همراه آدیداس با مجوز ما است ، فعالیت می کند. STRAX از طریق بستر توزیع خرده فروشی خود در اروپا بیش از 40 مارک اصلی لوازم جانبی موبایل را ارائه می دهد ، در حالی که Brandvault بر توزیع بازار آنلاین به صورت جهانی متمرکز است. STRAX به کلیه کانالهای اصلی اعم از اپراتورهای مخابراتی ، بازرگانان انبوه و لوازم الکترونیکی مصرفی گرفته تا خرده فروشان سبک زندگی و مستقیم به مصرف کنندگان آنلاین می فروشد. STRAX در سال تاسیس شد میامی و هنگ کنگ در سال 1995 و از آن زمان در سراسر جهان رشد کرده است. امروز ، STRAX بیش از 200 کارمند در 12 کشور دارد که دفتر مرکزی و مرکز لجستیک آن مستقر است آلمان. STRAX در بورس اوراق بهادار نزدک ذکر شده است.

اخبار مرتبط  مخترع Simenona Martinez کتاب جدید تحقیقات علمی با عنوان "مطالعات و نوآوری های Simenona Martinez" را منتشر کرد

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
Gudmundur Palmason
مدیر عامل ، STRAX AB
+46 8 545 017 50

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/strax/r/strax–interim-report-no-2-for-the-financial-year-2020،c3182222

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

منبع استراکس