بازار فرهنگ های مبتدی به ارزش 1.3 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار فرهنگهای مبتنی بر برنامه (محصولات لبنی و لبنیات مبتنی بر ، گوشت و غذاهای دریایی و سایر موارد) ، فرم ، ترکیب (مخلوط چند لایه ، یک فشار و چند کرایه) ، میکروارگانیسم (باکتریها ، مخمرها و قالبها) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، اندازه بازار جهانی آغازگرها ارزش تخمین زده می شود 1.0 میلیارد دلار در سال 2020 و پیش بینی شده است که برسد 1.3 میلیارد دلار تا سال 2025 ، ثبت CAGR 5.3٪ ، از نظر ارزش. افزایش تقاضا برای لبنیات و محصولات لبنی و گوشت و غذاهای دریایی در سرتاسر جهان باعث افزایش تقاضای فرهنگ های مبتدی می شود.

دانلود بروشور PDF:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=213083494

بخش برنامه های محصولات لبنی و لبنیات پیش بینی شده است که در دوره پیش بینی شاهد رشد قابل توجه باشد.

براساس کاربرد ، بازار فرهنگ های مبتکر بر برنامه های لبنی و لبنیات حاکم است. پیش بینی می شود به دلیل افزایش تقاضا برای نوشیدنی های مبتنی بر لبنیات و رشد سریع صنعت فرآوری لبنیات ، میزان مصرف محصولات اولیه در محصولات لبنی مانند پنیر ، کره و کرم و ماست زیاد باشد. اروپا و آمریکای شمالی دو منطقه پیش بینی می شود بازار محصولات لبنیات لبنی را هدایت کنند.

TOC در عمق را مرور کنید بازار فرهنگهای مبتدی

107 – جداول

34 – ارقام

158 – صفحات

پیش بینی می شود بخش باکتری ها سهم عمده ای را در بازار فرهنگ های مبتدی در طول دوره پیش بینی به دست آورند

اخبار مرتبط  VRgineers و NovBox معرفی حرفه ای دنده VR کلاس-حرفه ای را برای متخصصان ارائه می دهند

توسط میکروارگانیسم ، بازار فرهنگ های مبتنی بر باکتری ها حاکم است. اروپا رهبر بازار در بازار فرهنگ باکتری ها است ، عمدتا به دلیل تولید گسترده محصولات لبنی و لبنیات در منطقه است. اکثر تولید کنندگان برنامه های کاربردی کشت مبتنی بر لبنیات در منطقه اروپا مستقر هستند و بیشتر این تولید کنندگان از باکتری هایی مانند لاکتوباسیلوس و استرپتوکوک استفاده می کنند.

درخواست شخصی سازی:

https://www.marketsandmarkets.com/questCustomizationNew.asp؟id=213083494

آسیا و اقیانوسیه منطقه در طول دوره پیش بینی بالاترین نرخ رشد را در بازار فرهنگ های مبتدی مشاهده می کند.

اولویت روزافزون مصرف کنندگان برای غذای سالم ، افزایش تقاضا برای لبنیات فرآورده های لبنی و محصولات لبنی و تقاضای زیاد گوشت و غذاهای دریایی از مهمترین عوامل افزایش تولید این کالاها در منطقه است. با افزایش تولید ، تقاضای فزاینده ای برای فرهنگ های مبتدی وجود دارد. چین، هندو استرالیا و نیوزلند برخی از بازارهای پیشرو در منطقه APAC هستند. آسیا و اقیانوسیه با توجه به مزیت هزینه و تقاضای زیاد در این منطقه ، فرصت های بسیار خوبی را به تولید کنندگان و تأمین کنندگان فرهنگ های مبتدی ارائه می دهد. افزایش تولید مواد غذایی فرآوری شده و راحتی و نوآوری در بخش هایی از جمله گوشت ، لبنیات و نوشیدنی باعث افزایش تقاضا برای محصولات اولیه در آسیا و اقیانوسیه منطقه

این گزارش شامل یک مطالعه در مورد استراتژی های بازاریابی و توسعه ، به همراه سبد محصولات شرکت های پیشرو است. این مجموعه از پروفایل شرکت های پیشرو ، مانند Chr است. هانسن (دانمارک) ، DSM (هلند) ، DuPont (US) ، آزمایشگاه های جنسیس (بلغارستان) ، Sacco SRL (ایتالیا) ، Mediterranea Biotecnologie SRL (ایتالیا) ، Biochem SRL (ایتالیا) ، Dalton Biotecnologie SRL (ایتالیا) ، THT S.A. (بلژیک) ، غذا CSK (هلند) ، IGEA SRL (ایتالیا) ، ترکیبات بیوتکنک Codex-ing (US) ، Bioprox (فرانسه) ، بنی ایمیکس. (ایالات متحده) ، ABsource Biologics (هند) اتحاد هند (هند) ، Lactina Ltd. (بلغارستان) ، مواد طبیعی BDF (اسپانیا) ، فرهنگهای GEM (ایالات متحده) ، Wellness Kultured (استرالیا) ، شرکت Benebios (ایالات متحده) ، Binea (کانادا) ، و شرکت Biolacter (ایتالیا)

گزارش های مرتبط:

اخبار مرتبط  کارآفرین Renato Costa کتاب الکترونیکی را راه اندازی می کند که به ارتقاء حرفه ای ها کمک می کند

بازار پروبیوتیک توسط برنامه (مواد غذایی و نوشیدنی کاربردی) [Dairy Products, Non-dairy Beverages, Infant Formula, Cereals]، مکمل های غذایی ، خوراک) ، مواد لازم (باکتری ها ، مخمر) ، فرم (خشک ، مایع) ، کاربر نهایی و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2023

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/probiotic-market-advanced-technologies-and-global-market-69.html

بازار فرهنگهای محافظ توسط فرم محصول (یخ زده و منجمد) ، میکروارگانیسم هدفمند (مخمرها و قالبها و باکتریها) ، کاربرد (لبنیات و لبنیات ، گوشت و مرغ و غذاهای دریایی) ، ترکیب و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2023

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/protective-culture-market-4070383.html

گزارشهای مجاور را مرور کنید: گزارش ها و مشاوره تحقیقات بازار مواد لازم

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری سرویس دهی می کنند تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان برای نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات درآمدی به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

اخبار مرتبط  بنیاد حیوانات موریس برای تحقیقات سرطان حیوان خانگی 100K دلار از بنیاد پتکو و شرکت آبی بوفالو دریافت می کند

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم رقبای خود اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا قرار می گیرد. MarketsandMarkets determined تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:

آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/starter-culture-market.asp
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/starter-culture.asp

منابع بازارها و بازارها