Trulieve برای معرفی Edibles در بازار فلوریدا

Trulieve برای اولین بار از کتابخانه‌ها برنامه ریزی کرده است و با رهنمودهای نهایی در مورد وزارت بهداشت (DOH) ، پس از تأیید محصولات خود توسط وزارت بهداشت ، قادر به معرفی مجموعه ای هیجان انگیز از محصولات خوراکی خواهد بود.

Trulieve در آماده سازی برای آماده سازی وسایل آشپزخانه ، یک آشپزخانه تجاری 10000 فوت مربع در مرکز تولید خود در کوئینسی ، فلوریدا، جایی که تیم تولید ماهر Trulieve محصولات اولیه را تولید می کند و همچنین ارائه های جدید را آزمایش و توسعه می دهد. علاوه بر خط تولید مارک خود ، Trulieve با شرکای برندهای مخصوص خوراکی Binske ، Bhang ، District Edibles و Love’s Oven نیز همکاری کرده است تا محصولات خوراکی خود را شامل کوکی ها ، قهوه ای ها و سایر محصولات برای مشتریان Trulieve گسترش دهد.

وی گفت: “مشابه آنچه ما هنگام معرفی گل در سال 2019 دیدیم ، انتظار داریم که edibles به سهم قابل توجهی از فروش کلی کمک کند.” کیم ریورزمدیر عامل شرکت Trulieve. “ما می دانیم که تقاضا در آنجا وجود دارد ، زیرا مدتی است که از مشتریان خود شنیده ایم. برای برآوردن آن تقاضای در حال انتظار ، Trulieve اولین نفر در فلوریدا بازار برای معرفی محصولات خوراکی ما در ماه ژانویه با کپسول ها شروع کردیم و به فرم های دیگر مانند TruPowder در ماه ژانویه ، گزینه های طعم دهنده زیر را همین ماه ، و TruTincture Drops ، که شبیه لوزه ها است ، گسترش دادیم. ما خوشحالیم که در نهایت قادر به ارائه edibles به عنوان گزینه دیگری برای بیماران شاهدانه پزشکی در سراسر کشور هستیم فلوریدا“”

ریورز اضافه کرد: “ما معتقدیم که ما برای تأمین تقاضای بازار مورد انتظار برای خوراکی ها از موقعیت مناسبی برخوردار هستیم و معتقدیم که ما تنها شرکت شاهدانه در ایالت هستیم که می توانیم این تنوع را در 56 فروشگاه ارائه دهیم و نه تنها خود ما edibles مارک Trulieve ، بلکه همچنین خطوط محصول قوی از مارک های شریک. “

اخبار مرتبط  مطبوعات Vine Leaves Press 10 هزار دلار مسابقه رسانه های اجتماعی شخص ثالث را برای خوانندگان شعر اعلام کرد

Trulieve به توسعه و رشد اقتصادی خود ادامه می دهد و اخیراً درآمد Q2 2020 را گزارش داده است 120.8 میلیون دلار و افتتاح 57 دیسپرسیون خود را در این هفته در فلوریدا برای خدمت به نزدیک به 400000 بیمار در ایالت. این شرکت بعنوان یک تجارت اساسی ، فعالیت خود را در سراسر COVID-19 ادامه داده و پایه و اساس کارمندان خود را برای پاسخگویی به افزایش تقاضا گسترش داده است.

درباره Trulieve

Trulieve یک شرکت عمودی “بذر به فروش” است و اولین و بزرگترین شرکت کانابیس پزشکی کاملاً مجاز در ایالت فلوریدا. Trulieve تمام محصولات خود را درون خانه پرورش داده و تولید می کند و آن محصولات را در فروشگاه های مارک Trulieve (توزیع) توزیع می کند. ایالت فلوریدا، و همچنین به طور مستقیم از طریق زایمان در خانه به بیماران. Trulieve نیز فعالیت دارد کالیفرنیا، ماساچوست و کانکتیکات. Trulieve در بورس اوراق بهادار کانادا تحت عنوان نماد TRUL درج شده و در OTCQX بهترین بازار تحت نماد TCNNF معامله می کند.

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید نمی باشد و همچنین هیچ فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که در آن پیشنهاد ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد ، وجود نخواهد داشت. اوراق بهادار طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) ، یا قوانین اوراق بهادار در هر ایالت ثبت نشده و نخواهد شد. ایالات متحده و ممکن است در داخل عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده (مطابق مقررات S طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده تعریف شده است) مگر اینکه طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین مربوط به اوراق بهادار دولتی ثبت شده یا به موجب معافیت از چنین الزامات ثبت نام.

اخبار مرتبط  بازگشت به مدرسه 2020 HONOR با محصولات "گسترش زندگی هوشمند خود"

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trulieve ، بازدید کنید www.Trulieve.com.

بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا رد نکرده است.

بیانیه های رو به جلو
این نسخه خبری شامل اطلاعات و بیانیه های آینده نگر است ، که ممکن است اطلاعات و بیانیه های مربوط به یا استنباط در آینده ، مشاغل ، عملکردها ، عملکردهای مالی ، چشم اندازها و سایر برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و عقاید را شامل شود ، اما به آنها محدود نمی شود. شرکت و اظهارات مربوط به گزارش و پاسخ شرکت به آنها. کلماتی مانند “انتظار” ، “ادامه” ، “خواست” ، “پیش بینی” و “قصد” یا عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر هستند. این بیانیه های آینده نگر مبتنی بر پیش بینی ها و انتظارات فعلی شرکت در مورد رویدادهای آینده و روندهای مالی است که مدیریت معتقد است ممکن است بر وضعیت مالی آن ، نتایج عملیات ، استراتژی تجارت و نیازهای مالی و همچنین بر فرضیه ها و تحلیل های خاص ساخته شده توسط شرکت تأثیر بگذارد. با توجه به تجربه و درک روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آینده مورد انتظار و سایر عوامل مدیریتی معتقد است که مناسب هستند. اطلاعات و بیانیه های رو به جلو ، مستلزم فرضیه ها و خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند که ممکن است باعث شود وقایع ، نتایج ، عملکرد ، یا دستاوردهای واقعی شرکت از نظر مادی با رویدادهای آینده ، نتایج ، عملکرد ، و دستاوردهای بیان شده یا دلالت شده توسط اطلاعات و اظهارات آینده نگر در اینجا. اگرچه این شرکت معتقد است که هرگونه اطلاعات و اظهارات آینده نگر در اینجا منطقی است ، با توجه به استفاده از مفروضات و خطرات و عدم قطعیتهای ذاتی در چنین اطلاعات و اظهاراتی ، اما هیچ اطمینانی در مورد اینگونه اطلاعات و اظهارات آینده نگر وجود ندارد. ثابت خواهد شد که دقیق است ، و بر این اساس به خوانندگان توصیه می شود به ارزیابی خود در مورد چنین ریسک ها و عدم قطعیت ها اعتماد کنند و نباید به چنین اطلاعات و اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. هرگونه اطلاعات و اظهارات آینده نگر در این باره از تاریخ این قانون ساخته شده است ، و به جز آنچه طبق قوانین قابل اجرا لازم است ، شرکت هیچگونه تعهدی را بر عهده نمی گیرد و از هرگونه قصد برای به روزرسانی یا تجدید اطلاعات و بیانیه های آینده نگر در اینجا یا به روز کردن دلایل خودداری می کند. اینکه رویدادها یا نتایج واقعی می توانند متفاوت باشند یا آنچه را که در نتیجه هرگونه اطلاعات و اظهارات در آینده به دنبال آن هستند ، یا در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادها یا نتایج آینده یا در غیر این صورت ، به جز آنچه در قوانین قابل اجرا پیش بینی شده است ، متفاوت باشد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor برای بزرگداشت رویدادهای مهم (LVT-304) یک ساعت منحصر به فرد را تهیه می کند

منبع سرمایه بازارهای ملی

لینک های مربوطه

http://www. Equicomgroup.com