CTT Pharma پرونده های ادعای ادعا در برابر شفق حشیش و تعیین دکتر شین موریس به هیئت مشورتی

همیلتون ، روشن، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – CTT Pharma Holdings، Inc. ، (OTC: CTTH) ، یک شرکت علوم نوین زندگی با سبد IP در سیستم های ارائه داروهای جدید ، امروز اعلام کرد که شرکت تابعه آن کاملاً متعلق به کانادا ، CTT Pharma Inc. (شرکت ” “یا” CTT “) ، بیانیه ادعایی را به دادگاه عالی دیوان عالی انتاریو علیه شفق قطبی اعلام کرده است. این شرکت به دنبال جبران خسارت از تعهدات قراردادی با CTT Aurora است که شامل هزینه ها ، حق الزحمه حق الزحمه ، حق الوکاله گمشده و خسارت می شود.

نوارهای تزریق شده به زعفران کنترول شده CTT با موفقیت با نام تجاری Aurora Dissolve Strips ، که در تاریخ 8 اکتبر 2019 اعلام شد ، وارد بازار کانابیس پزشکی کانادا ، با نام تجاری Aurora Dissolve Strips شد. برنامه ریزی جلسات برای بحث در مورد یک خط تولید گسترده و تولید برنامه ریزی شده برای پایان Q1 ، 2020 ، شفق قطبی متعاقباً اعلام کرد که حاضر نیست منابع بیشتری را به این مشارکت اختصاص دهد و ادعا کرد که توافقنامه اصلی دیگر لازم الاجرا نیست.

اظهار داشت: “به دنبال انتقال موفقیت آمیز فناوری به شفق قطبی و معرفی محصول بسیار موفق در بازار ، تصمیم شفق قطبی مبنی بر عدم ادامه همکاری ما شگفت آور و ناامیدکننده بود.” بادام بیگمدیر عامل شرکت CTT “شفقنا به طور ناگهانی ادعا كرد كه توافقنامه موجود دیگر لازم الاجرا نیست ، در زمانی كه پرداخت ها به دلیل CTT به موجب توافق نامه اصلی انجام می گرفت ، شركت را با انتخاب دیگری جز جستجوی راه حل قانونی ترك كرد. با وجود تمام تلاش ما برای برطرف كردن اختلافات ما. با دوستی و سازنده ، ما نتوانستیم بن بست را برطرف کنیم و احساس کردیم چاره دیگری نداریم جز ارائه بیانیه ادعا به دنبال مراجعه به حقوقی در کمترین حد ممکن به نفع ذینفعان ما. “

آقای بیرج ادامه داد: “با میزان سوزش فوق العاده کم ما به خوبی موقعیت داریم تا منافع خود را دنبال کنیم و استراتژی صدور مجوز و مشارکت خود را با هدف تولید ارزش سهامدار قابل توجه اجرا کنیم .در نتیجه ، ما قصد داریم با شرکایی که سرمایه دارند ، همکاری کنیم. ما همچنین به الگوی تهاجمی تر توسعه کسب و کار گرایش خواهیم یافت و قصد داریم به منظور سرمایه گذاری در فرصتها و سرعت بخشیدن به رشد ، به سمت عمودی در صنعت جدید گسترش یابیم. “

اخبار مرتبط  Global Market Insights Inc. می گوید ، بازار فیلترهای سرامیکی پیش بینی می شود تا سال 2026 از 3 میلیارد دلار تجاوز کند.

CTT یک فناوری جدید و ثبت شده با موفقیت تجاری را به بخش مهیج و به سرعت در حال رشد بازار شاهدانه می بخشد. علاوه بر این ، نوارهای زیر زبانه شرکت تقاضای فزاینده ای برای محصولات غیر قابل احتراق را ارائه می دهد که باعث افزایش دسترسی به فراهمی زیستی و شروع سریع عمل برای طیف گسترده ای از سایر ترکیبات فعال مانند مواد مغذی ، دارویی و نیکوتین می شوند.

CTT در ابتدا با CanniMed ، که متعاقبا توسط شفق قطبی به دست آورد ، به توافق تجاری سازی رسیده بود. CTT و Aurora به طور مشترک در جهت تجاری سازی کار می کردند ، و در نتیجه معرفی بسیار موفق بازار با تولید اولیه که به میزان قابل توجهی در کمتر از 60 روز فروخته می شود ، به پایان رسید. فن آوری نوار زبانه زبانه CTT در اختراع ثبت شده است ایالات متحده و کانادا و دارای اختراعات ثبت شده بین المللی در بیش از 50 کشور جهان است.

CTT دکتر را منصوب می کند شین موریس، مدیر ارشد سابق محصولات در شفق قطبی ، به هیئت مشورتی

این شرکت همچنین امروز انتصاب دکتر را اعلام می کند. شین موریس، مدیر ارشد سابق محصولات Aurora Cannabis که از نزدیک با بازاریابی موفقیت آمیز نوارهای CTT در هیئت مشورتی خود درگیر بود. دکتر موریس مشاوره در مورد محصول و توسعه بازار و همچنین موضوعات نظارتی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، این شرکت قادر خواهد بود تا دانش گسترده دکتر موریس را در مورد صنعت جهانی شاهدانه برای دستیابی به فرصت های اضافی به کار گیرد.

اخبار مرتبط  تأثیر COVID-19 بر رفتار مصرف کننده در ایالات متحده و برزیل

دکتر موریس اظهار داشت ، “من همیشه به مزایا و چشم انداز تجاری جهانی نوارهای CTT اعتقاد داشته ام. تجربه مثبت من در کار با دکتر مودی و تیم CTT برای گرفتن نوارهای به بازار تصمیم به پیوستن به هیئت مشاوره شرکت ساده است. “

آقای بیرج افزود ، “ما بسیار خوشحالیم که شین موافقت کرده است که به عضویت هیئت مشاوره ما بپیوندد ، در این ظرفیت وی با ارائه توصیه هایی در مورد فرمولاسیون محصولات جدید ، موارد نظارتی و معرفی بازار به شرکت کمک می کند. علاوه بر این ، شبکه عمیق شین در سراسر حشیش جهانی است. صنعت دارایی است که می توانیم از آن کمک کنیم تا به سرعت در توسعه تجاری خود کمک کند. “

دکتر موریس موریس و همکاران مشاوره را تأسیس کرد. پیش از این ، وی مقام مدیر ارشد محصولات را در شفق قطبی داشته است ، جایی که رهبری و تخصص اثبات شده وی در تضمین کیفیت ، عملیات حشیش ، امور نظارتی و ایمنی مواد غذایی به موفقیت در راه اندازی پرتفوی بزرگی از محصولات جدید کمک کرده و در نتیجه دستور شفق را صادر می کند. سهم قابل توجهی از بازار کانابیس کانادا 2.0. دکتر موریس در زمان اقامت در شفق قطبی ، یک تیم امور نظارتی کلاس جهانی را نیز به عهده داشت ، و بیشترین مجوزهای مربوط به سایت شاهدانه را در کاناداعلاوه بر بسیاری از طرح های نظارتی بین المللی و راه اندازی بازار.

درباره CTT Pharma

CTT یک شرکت توسعه فناوری تحویل دارو است. اولین محصول این شرکت با موفقیت شفق قطبی همراه با شفق قطبی به بازار عرضه شد و بدنبال راه اندازی “نوارهای حل شونده” تزریق شده توسط کانابینوئید.

نمونه کارها ثبت اختراع CTT یک ترکیب نانونیزه ، تجویز خوراکی را شامل می شود که می تواند برای سیستم های مختلف تحویل از جمله یک ماده تشکیل سریع فیلم دهانی با حل سریع تأثیر بگذارد ، که به طور موثری داروهای درمانی را به منظور دستیابی به فراهمی زیستی داروهای درمانی که تحویل خوراکی دشوار است ارائه می دهد. هدف اصلی از فناوری CTT تحویل مولکولهای درمانی بزرگ مانند پروتئین ها و کانابینوئیدها است. این فناوری برای زایمان کانابینوئید کاربرد دارد و نشانه های بالقوه در مدیریت درد و مدیریت اعتیاد به مواد افیونی دارد.

اخبار مرتبط  به روزرسانی در پروژه ماری جوانا از آمریکا در Oregon Hemp Project

نمونه کارها CTT در حال حاضر شامل پنج اختراع صادر شده (سه کانادایی و دو ایالات متحده آمریکا) با برنامه های ثبت اختراع بین المللی در حال انتظار در بیش از پنجاه کشور است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا از وبسایت ما بازدید کنید: www.cttphaceuts.com.

تجارت مشترک سهام CTT در بازار فرابورس در ایالات متحده تحت نماد “CTTH”.

اظهارات به جلو

این انتشار خبری شامل بیانیه هایی است که حاوی اطلاعات “آینده نگر” به معنای قانون اوراق بهادار قابل اجرا (“بیانیه های آینده نگر”) است. گفته های پیشرو ، غالباً با کلماتی مانند “برنامه” ، “ادامه” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “قصد” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “ممکن” ، “اراده” مشخص می شوند. ، “پتانسیل” ، “پیشنهادی” و کلمات مشابه دیگر ، یا جمله هایی که ممکن است وقایع یا شرایط خاص “ممکن” یا “رخ دهد” رخ دهد. این اظهارات تنها پیش بینی هستند. فرضیه های مختلفی برای ترسیم نتیجه گیری یا ایجاد پیش بینی های موجود در بیانیه های آینده دار در سراسر این نسخه خبری استفاده شده است. اظهارات آینده نگر براساس نظرات و برآوردهای مدیریتی در تاریخ اظهارات صورت می گیرد و در معرض انواع خطرات و عدم قطعیت ها و سایر عواملی قرار می گیرد که می تواند باعث شود حوادث یا نتایج واقعی از نظر مادی با آنچه که در پیش بینی شده است متفاوت باشد. اظهار نظر شرکت تحت هیچ مسئولیتی نیست و صریحاً از هرگونه قصد و یا وظیفه ای برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، صرف نظر می کند ، مگر آن که به صراحت توسط قانون قابل اجرا احتیاج داشته باشد.

SOURCE CTT Pharma Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.cttphaceuts.com