VTech® از دسترسی گسترده محبوب Go خبر داد! برو اسباب بازی های Cory Carson®

“والدین و بچه ها عاشق سری جدید هستند و ما از کمک به آنها کمک می کنیم تا Go خودشان را ایجاد کنند! کوری کارسون ماجراهای با این خط اسباب بازی. ” اندی کیماچ، رئیس جمهور ، الکترونیک VTech آمریکای شمالی. “بچه ها می توانند با شخصیت های مورد علاقه جدید خود بازی کنند و مکان هایی از این نمایش را در زندگی واقعی کشف کنند!”

برنده جایزه برو! برو کوری کارسون خط اسباب بازی (2 سال و بالاتر) به بچه ها اجازه می دهد تا با کوری و دوستانش ، وسایل نقلیه مبتنی بر شخصیت های نمایش ، ماجراهای خاص خود را ایجاد کنند و نمایشنامه هایی با الهام از مکانهای محبوب نمایش را نشان می دهد. بچه ها می توانند برای یک مأموریت نجات در Firehouse Freddy train آموزش ببینند یا با DJ Train Trax & Roll Train dance ، هر دو دریافت کننده جوایز Toy Insider ، جوایز انتخاب مادر ، جوایز ملی محصول والدین (NAPPA) و جوایز PAL (بازی پیشرفت های زبان) رقص کنند. ) محصولات ارائه می دهند تجربه بازی جذاب Go! برو اسباب بازی های چرخ هوشمند با استفاده از فناوری شناخته شده است که وسایل نقلیه را با صداهای سرگرم کننده ، عبارات ، آهنگ ها و یادگیری چند حسی برای به حداکثر رساندن سرگرمی به زندگی زنده می کند. با تشویق بازی تظاهر گره خورده به Go ، بازی زمان بازی حتی جالب تر خواهد شد! برو کوری کارسون نشان دادن خط اسباب بازی در حال حاضر ، در سراسر کشور و آنلاین موجود است.

فصل های یک و دو Go! برو کوری کارسون هم اکنون در Netflix پخش می شود. با تقاضا کوری کارسون در حال افزایش ، ویژه ویژه جدیدی با عنوان “برو! برو! اردوی تابستانی کوری کارسون“به تازگی منتشر شد و اکنون در نتفلیکس موجود است. در این قسمت ، کوری تابستان را در کمپ دوستی با بهترین دوست خود ، فردی می گذراند ، اما حسادت هنگامی شعله ور می شود که فردی پسر عموی خود راسی را به همراه سواری برای تریلر در اختیار بگذارد. ly / GGCCSummerCampYT.

این پاییز ، اسباب بازی های جدید همچنان ماجراهای کوری و دوستانش را به زندگی ادامه می دهند. بچه ها می توانند Cory’s Stay & Play Home explore ، خانه ای را که فقط برای اتومبیل ها ساخته شده است ، کشف کنند یا در سایت ساخت و ساز O’Tool دیوارهای خود را بکوبند. هر دو برو! برو کوری کارسون نمایشنامه ها با کاراکترهای مینی ارائه می شوند که با عبارات منحصر به فرد ، آهنگ های آواز خواندن و صداهای جالب به مکان های PlayZone respond پاسخ می دهند. آنها در پاییز امسال در خرده فروشان اصلی در دسترس خواهند بود.

اخبار مرتبط  دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی – آریا نیوز

برای اطلاعات بیشتر ، به www.vtechkids.com/corycarson مراجعه کنید. نکات برجسته اسباب بازی های جدید شامل موارد زیر است:

برو برو Cory Carson® Cory’s Stay & Play Home: به Go خوش آمدید! برو Cory Carson® Cory’s Stay & Play Home ™ ، دقیقاً مثل سریال اصلی ، برو! برو کوری کارسون. هر اتاق را با کوری ، ماما و کریسی کارسون مینی کاراکترهای موجود در این نمایشگر 360 درجه. این خانه فقط برای اتومبیل هایی ساخته شده است که ماشین وان با وان تظاهر می کنند ، کاملاً با برس اسکراب ، رمپ و… ساخته شده اند. در اتاق Cory بمانید و شخصیت های کوچک را در مکان PlayZone place قرار دهید تا عبارات منحصر به فرد ، آهنگ ها و صداهای همزمان را بشنوید. برای تماشای T.V در اتاق نشیمن ، به سمت پایین رمپ بکشید یا سعی کنید کریسی را مانند حمام حمام کند. دکمه نزدیک شومینه را فشار دهید تا درب مخفی پیدا کنید یا دکمه T.V را فشار دهید تا DJ Train Trax را تماشا کنید. خانه همچنین دارای ویژگی های چراغ ، صداها ، موسیقی و عبارات از شخصیت های مورد علاقه شما است. هر شخصیت SmartPoint® (که جداگانه فروخته می شود) را در محل SmartPoint® قرار دهید تا آنها را بشنوید ، صحبت کنند ، موسیقی پخش کنند و روشن شوند. Cmon ، اجازه دهید بروید! (39.99 دلار؛ پاییز موجود)

برو برو سایت ساخت و ساز Cory Carson® O’Tool: بیایید سرگرم کننده بازی با کوری کارسون و دوستش تیمی اوتول در برو! برو سایت ساخت و ساز Cory Carson® O’Tool- دقیقاً مثل سریال اصلی ، برو! برو کوری کارسون! تمام مواردی را که خانه سایت ساخت و ساز O’Tool برای ارائه با شخصیت های کوچک Cory و Timmy در این نمایشگر 360 درجه ای داشته باشد ، کاوش کنید. به کوری و تیمی کمک کنید دیوارها را به زیر بکشند ، سوت را صدا کنند و در حالی که به گوش دادن به صداها و عبارات از قسمت ها می پردازند ، سطح رمپ را پایین بکشید. Cory یا Timmy را در محل PlayZone Place قرار دهید و هر یک از آنها عبارات منحصر به فردی را بشنوید. سپس از این کاراکترها برای عبور از دیوار آجری در این مکان ساخت و ساز فعال استفاده کنید. تنظیمات مختلف با چهار قطعه بازی از جمله یک مکان SmartPoint one ایجاد کنید. هر شخصیت SmartPoint® (که جداگانه فروخته می شود) را در محل SmartPoint® قرار دهید تا آنها را بشنوید ، صحبت کنند ، موسیقی پخش کنند و نور را ببینید. ماشین-بونگا! (19.99 دلار؛ پاییز موجود)

اخبار مرتبط  InventHelp لوازم جانبی بیکینی (OCC-1496) را ارائه می دهد

برو برو Cory Carson® DJ Train Trax & Roll Train ™: برای رقصیدن با کوری ، کریسی و دی جی Train Trax & Roll Train آماده شوید – درست مثل در Go! برو کوری کارسون فیلم “The Chrissy” در شبکه نتفلیکس! با DJ Train Trax میزبان Roll Train همراه شوید و با شخصیت های کوچک mixmaster بازی کنید کوری کارسون و کریسی کارسون در این پخش الکترونیکی. به رقص کوری و کریسی در صحنه کمک کنید یا DJ Train Trax را اجرا کنید تا دودکش رنگین کمان خود را در حالی که به گوش دادن به صداها و عبارات نمایش می پردازید ، روشن کنید. کوری و کریسی را روی صحنه بگذارید تا تماشای آنها را روشن کنند ، “The Chrissy” را انجام دهید و آنها را با DJ Train Trax در تعامل شنوید. مکان PlayZone on را در جدول میکس فعال کنید تا صدای Cory ، Chrissy یا سایر وسایل PlayZone ((به صورت جداگانه فروخته شده) عبارات منحصر به فرد را بشنوید. بر روی کلاه DJ Train Trax فشار دهید یا او را بچرخانید تا عبارات ، صداها ، آهنگ ها و جلوه های ویژه نور را فعال کنید. هر شخصیت SmartPoint® (که جداگانه فروخته می شود) را در محل SmartPoint در غرفه DJ قرار دهید تا آنها را بشنوید ، صحبت کنند ، موسیقی پخش کنند و ببینید که چراغ آنها روشن است. حصیری-حصیری ، وو وو! ($ 24.99؛ در حال حاضر موجود است)

برو برو Cory Carson® Firehouse d: برو به یک مأموریت نجات با فردی Firetruck و کریسی کارسون در برو! برو Cory Carson® Firehouse Freddy- دقیقاً مثل سریال اصلی ، برو! برو کوری کارسون. مادر کاردی کارولین Firetruck اکتشاف کلیه فعالیتهای هیجان انگیز را که الکترونیکی Firehouse playet با مینی های PlayZone ™ شخصیت های فردی و کریسی ارائه می دهد ، تشویق می کند. مانند فری و کریسی ، دقیقاً مانند نمایش ، در خانه آتش بازی کنید. برای پاسخ به تماس با اسلایدها با فردی ، کریسی یا سایر وسایل نقلیه PlayZone (بصورت جداگانه فروخته شده) مسابقه دهید. موقعیت مکانی PlayZone را در پایین فعال کنید تا هر شخصیتی عبارات بی نظیری را بشنود. هر شخصیت SmartPoint® (که جداگانه فروخته می شود) را در محل SmartPoint در درب Firehouse قرار دهید تا آنها را بشنوید ، صحبت کنند ، موسیقی پخش کنند و ببینید که چراغ آنها روشن است. به صرفه جویی در روز کمک کنید. ($ 14.99؛ در حال حاضر موجود است)

برو برو Cory Carson® SmartPoint® Cory & Chrissy: من کوری هستم کوری کارسون، و این خواهر کوچک من کریسی است! شما دوست دارید مانند ما در سریال اصلی من Netflix ، برو ، ماجراجویی های با ما را در Bumperton Hills انجام دهید! برو کوری کارسون. با هم بسیار سرگرم کننده خواهیم بود. خواهر کوچک من دوست دارد همه جا را با من نشان دهد و حالا هم می تواند. کریسی را روی بام من بگذارید تا بشنود که ما با هم صحبت می کنیم و برای سرگرمی بیشتر نقش آواز می خوانیم. دکمه شیشه جلو اتومبیل من را فشار دهید تا حرف من را بشنوید. من در مورد رنگ های نارنجی و سبز برای شما بازگو خواهم کرد و سه آهنگ تک آهنگ و شش ملودی را پخش می کنید. تحت فشار قرار دادن من در اطراف باعث ایجاد جلوه های صوتی سرگرم کننده نیز می شود. مرا در یک مکان SmartPoint® و Chrissy در یک مکان PlayZone Place در Go قرار دهید! برو کوری کارسون playets برای کشف عبارات ، آهنگ ها و صداها حتی بیشتر. بیا بریم! (پلاستیک به طور جداگانه فروخته می شود.) (11.99 دلار؛ در حال حاضر موجود است)

اخبار مرتبط  UberEats Clone - Startup Cater به تقاضای تحویل مواد غذایی با این راه حل ابتکاری از Appdupe پذیرایی می کنید

درباره VTech®
VTech یک رهبر جهانی در محصولات یادگیری الکترونیکی مبتنی بر سن و رشد مبتنی بر مرحله برای کودکان است. VTech به عنوان پیشگام در گروه یادگیری اسباب بازی ، محصولات آموزشی با کیفیت بالا و خلاقانه ای را ایجاد می کند که رشد کودکان را غنی می کند و یادگیری را سرگرم می کند. VTech با داشتن سابقه 40 ساله غنی ، نه تنها خود را به عنوان یک مقام یادگیری تأسیس کرده است بلکه با محصولات مختلف برنده جوایزی از جمله برندگان معتبر Toys of the Year (TOTY) همواره در صدر نوآوری قرار دارد. این شرکت همچنین طیف گسترده ای از محصولات کودک ، کودک نو پا و پیش دبستانی برنده جوایز را به 28 زبان مختلف در سراسر جهان در اختیار دارد که سالانه بیش از 100 محصول جدید معرفی می شوند. به منظور تقویت بیشتر موقعیت VTech به عنوان یک مقام یادگیری ، محصولات جدیدی با بینش های حساس از سوی یک تیم اختصاصی از متخصصان یادگیری در خانه تولید می شوند.

VTech Electronics آمریکای شمالی ، L.L.C. مستقر در آرلینگتون هایتز ، ایلینویز. VTech Electronics Limited با دفتر مرکزی در است هنگ کنگ با توزیع جهانی.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات یادگیری الکترونیکی VTech ، به وب سایت های www.VTechKids.com ، www.facebook.com/VTechtoys در فیس بوک مراجعه کنید یا دنبال کنید VTechToys در توییتر.

تماس با رسانه:
نیکول فرانسیسکو
روابط عمومی کوین
973-588-2000
[email protected]

SOURCE VTech

لینک های مربوطه

http://www.vtech.com