InventHelp مخترع شلوار کار اصلاح شده (KXX-259)

پیتزبورگ، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – مخترع از کامبرلند گپ ، تن.می خواستیم نیاز به یک جفت شلوار را که می تواند محافظت عملی از زانو را در بر بگیرد ، برآورده کند.

PANTS SAVER KNEE یک سطح بالشتکی را برای زانوها فراهم می کند تا به طور بالقوه از آسیب غضروف و سایر مشکلات زانو جلوگیری کند. آنها با اجازه دادن به کاربر به راحتی می توانند به جای چمباتمه زانو ، فشار کمر را کاهش دهند. آنها عملی و با دوام هستند. علاوه بر این ، آنها ظاهر فرد را تقویت می کنند. علاوه بر این ، آنها گزینه مناسبی برای پدهای زانو سنتی هستند که می توانند ناراحت کننده ، حجیم و گرم باشند. نمونه اولیه موجود است.

اخبار مرتبط  گزارش Spin Master Corp. برای گزارش نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 در تاریخ 6 مه 2020

مخترع گفت: “من مدت زمان زیادی روی زانوهای خود کار کرده ام و انواع مختلفی از لنت های زانو را پوشیده ام. فکر می کردم برای کسی که روی زانوی آنها زیاد است باید طراحی بهتری داشته باشیم.”

طرح اصلی به ناکسویل دفتر InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-KXX-259 را بنویسید. InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  "618" خرید آنلاین چینی در مواجهه با اپیدمی

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com