فرمول دستمال مرطوب ضدعفونی راکلاین تأیید ادعای کشتار کرونور ویروس EPA را دریافت می کند

SHBOYGAN ، ویس.، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – Rockline Industries امروز اعلام کرد که فرمول مورد استفاده در دستمال های ضد عفونی کننده سطح سخت آن (شماره ثبت EPA 6836-336) توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده تأیید شده است تا زبان ادعایی را اضافه کند که فرمول اثبات شده برای از بین بردن SARS- CoV-2 ، کورو ویروسی که باعث COVID-19 می شود ، هنگامی که طبق دستورالعمل استفاده می شود.

وی گفت: “ضد عفونی کردن دستمال مرطوب که باعث از بین بردن coronavirus ناشی از COVID-19 می شود ، برای سلامتی و ایمنی جوامع ما ضروری است.” ران کرچرمعاون ارشد فروش و بازاریابی راکلین.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor قسمت اصلی زینتی را برای جداول ایجاد می کند (ALL-1987)

Rockline به عنوان یک مبتکر صنعت با شهرت برتر از محصول شناخته شده است ، اولین شرکت تأمین کننده برند خصوصی است که تاییدیه EPA را برای ادعای قتل کروناویروس برای شیمی مورد استفاده در محصولات ضد عفونی کننده خود دریافت می کند. کرچر اضافه کرد: “با این ادعا ، خرده فروشان و مصرف کنندگان می توانند اطمینان داشته باشند که محصولات ضد عفونی کننده ما هنگام استفاده از آن ، از خانه و خانواده خود محافظت می کنند.”

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل داده های انرژی در 1100 خانه در کالیفرنیا نشان می دهد که ساکنان می توانند با اقدامات ساده در ساعات حساس شب از جلوگیری از خاموشی های نورد جلوگیری کنند

درباره صنایع Rockline
Rockline Industries در سال 1976 تاسیس شد و مقر آن در آن است Sheboygan ، ویس. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان فیلترهای قهوه و مصرف کننده ، مراقبت های بهداشتی ، صنعتی و مؤسسات مرطوب کننده صنعتی است. یک شرکت خانوادگی ، Rockline بارها و بارها راه حل های طراحی محصول اول در بازار را برای مصرف کننده مرطوب پاک کننده ایجاد کرده است و همچنان به ارائه محصولات نوآورانه به صنعت غیر بافته ها ادامه می دهد. Rockline نزدیک به 2500 نفر در سراسر جهان استخدام می کند و دارای امکانات تولیدی در آن است ویسکانسین، آرکانزاس، نیوجرسی ، تنسی و انگلستان. برای اطلاعات بیشتر در مورد صنایع Rockline ، به www.rocklineind.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  کنفرانس 2020 LEAR GIRLS LEAD (TM) GIRLS (TM) همکاری می کنند تا به سمت مجازی حرکت کنند

تماس با رسانه:
مری رابرتز
(414) 839-4175
[email protected]

SOURCE Rockline Industries

لینک های مربوطه

http://www.rocklineind.com