فرمول دستمال مرطوب ضدعفونی راکلاین تأیید ادعای کشتار کرونور ویروس EPA را دریافت می کند

SHBOYGAN ، ویس.، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – Rockline Industries امروز اعلام کرد که فرمول مورد استفاده در دستمال های ضد عفونی کننده سطح سخت آن (شماره ثبت EPA 6836-336) توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده تأیید شده است تا زبان ادعایی را اضافه کند که فرمول اثبات شده برای از بین بردن SARS- CoV-2 ، کورو ویروسی که باعث COVID-19 می شود ، هنگامی که طبق دستورالعمل استفاده می شود.

وی گفت: “ضد عفونی کردن دستمال مرطوب که باعث از بین بردن coronavirus ناشی از COVID-19 می شود ، برای سلامتی و ایمنی جوامع ما ضروری است.” ران کرچرمعاون ارشد فروش و بازاریابی راکلین.

اخبار مرتبط  ترکیبات تمیز کاری و ایمنی در برابر حرارت را ایجاد کنید

Rockline به عنوان یک مبتکر صنعت با شهرت برتر از محصول شناخته شده است ، اولین شرکت تأمین کننده برند خصوصی است که تاییدیه EPA را برای ادعای قتل کروناویروس برای شیمی مورد استفاده در محصولات ضد عفونی کننده خود دریافت می کند. کرچر اضافه کرد: “با این ادعا ، خرده فروشان و مصرف کنندگان می توانند اطمینان داشته باشند که محصولات ضد عفونی کننده ما هنگام استفاده از آن ، از خانه و خانواده خود محافظت می کنند.”

اخبار مرتبط  استنلی بلک و دکر متعهد به پشتیبانی و تخصص مالی به نفع جوامع و کارمندان در طول بیماری همه گیر CVID-19 شد

درباره صنایع Rockline
Rockline Industries در سال 1976 تاسیس شد و مقر آن در آن است Sheboygan ، ویس. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان فیلترهای قهوه و مصرف کننده ، مراقبت های بهداشتی ، صنعتی و مؤسسات مرطوب کننده صنعتی است. یک شرکت خانوادگی ، Rockline بارها و بارها راه حل های طراحی محصول اول در بازار را برای مصرف کننده مرطوب پاک کننده ایجاد کرده است و همچنان به ارائه محصولات نوآورانه به صنعت غیر بافته ها ادامه می دهد. Rockline نزدیک به 2500 نفر در سراسر جهان استخدام می کند و دارای امکانات تولیدی در آن است ویسکانسین، آرکانزاس، نیوجرسی ، تنسی و انگلستان. برای اطلاعات بیشتر در مورد صنایع Rockline ، به www.rocklineind.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Nomads به عنوان آژانس جهانی ثبت برای مراقبت از بینایی HOYA منصوب شد

تماس با رسانه:
مری رابرتز
(414) 839-4175
[email protected]

SOURCE Rockline Industries

لینک های مربوطه

http://www.rocklineind.com