Mars Petcare منصوب رهبری تغذیه حیوان خانگی را اعلام کرد

اخیراً ، سینگ به عنوان رئیس جمهور با گروه L’Oréal ، خدمت کرد ، جایی که در طول شش سال گذشته ، او سبد خرید برندهای بزرگ و پیچیده را در آمریکای شمالی. وی در طول نقش های خود ، با ایجاد تیم های پرفورمنس با فرهنگ کاری متنوع و فراگیر و در عین حال سرعت بخشیدن به نوآوری محور مصرف کننده و القای قابلیت های دیجیتال پیشرو در صنعت ، درآمد و سود را با نرخ های پیشرو در صنعت تحویل داده است. پیش از لورال ، وی 14 سال را در پروكتر و گمبل مشغول به كار در نقش های مختلف – از جمله نوآوری در برند جهانی ، مدیریت پرتفوی منطقه ای و عملیات تجاری كشور – بود. آمریکای شمالی و چین بزرگتر. سینگ دارای مدرک MBA از مدرسه Wharton در The دانشگاه پنسیلوانیا و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه دالوشی.

سینگ مسئولیت پرتفوی کامل حیوانات اهلی آمریکای شمالی ، از جمله مارک های نمادی مانند PEDIGREE® ، SHEBA® و IAMS responsible را بر عهده دارد – و بیش از 86 میلیون خانوار صاحب حیوان خانگی را در سراسر منطقه خدمت می کند. هدف اصلی این شرکت هدایت شرکت خواهد بود: جهانی بهتر برای حیوانات خانگی ™ از طریق همکاران ، برندها و عملکردهای با استعداد خود.

سینگ گفت: “من از این دسته در حال رشد و پویا انرژی می گیرم و به شرکتی می مانم که هدف اصلی را در مرکز کارهایی که انجام می دهند بپیوندم.” “من شخصاً فواید بسیاری را که حیوانات خانگی به زندگی ما می آورند تجربه کرده ام و از این فرصت الهام گرفته ام تا بتوانم تأثیر مثبتی برای حیوانات اهلی و والدین حیوانات خانگی بگذارم.”

اخبار مرتبط  اندازه چاپ بازار چاپ تی شرت به ارزش 6.9 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

سینگ بر روی موفقیت باورنکردنی است که بنا خواهد شد مارک جانسونرئیس جمهور فعلی منطقه ای برای Mars Pet Nutrition آمریکای شمالی ، طی شش سال گذشته رهبری کرده است. جانسون تصمیم شخصی گرفته است تا از نقش فعلی خود کناره گیری کند. او به فرصت دیگری در داخل مشاغل منتقل می شود که در تاریخ بعدی اعلام خواهد شد. برای اطمینان از یک انتقال صاف ، جانسون با حمایت از ورود به سیستم سینگ ، تا پایان سال به رهبری مشاغل ادامه خواهد داد.

جانسون گفت: “این یک امتیاز مطلق بوده است که طی شش سال گذشته مشاغل پت تغذیه آمریکای شمالی را اداره کند.” “من به همکاران فوق العاده با استعداد ما و همه آنچه ما توانسته ایم با همدیگر به هدف خود برسیم ، افتخار می کنم: دنیای بهتری برای حیوانات اهلی.”

درباره مریخ ، درج شده
با گذشت بیش از یک قرن ، Mars ، Incorporated با این عقیده رانده شده است که جهانی که فردا می خواهیم با نحوه انجام کار امروز شروع می شود. این ایده در مرکز کسانی قرار دارد که ما همیشه به عنوان یک تجارت جهانی و خانوادگی فعالیت داشته ایم. امروزه ، مریخ به روشهایی در حال تحول ، نوآوری و تحول است که تعهد ما به تأثیر مثبت بر جهان پیرامون ما را تأیید می کند.

اخبار مرتبط  WellsCare با I8O قرارداد b8ta را در فروشگاه منعقد می کند

در سراسر نمونه کارها و محصولات مختلفی از شیرینی سازی ، مواد غذایی و مواد معدنی ، ما در 125000 همکار اختصاصی استخدام می کنیم که همگی در یک راستا حرکت می کنند: به جلو. با 40 میلیارد دلار در فروش سالانه ، ما برخی از مارک های محبوب جهان را از جمله DOVE® ، EXTRA® ، M&M’s® ، MILKY WAY® ، SNICKERS® ، TWIX® ، OrBIT® ، PEDIGREE® ، ROYAL CANIN® ، SKITTLES® ، UNCLE BEN’S® تولید می کنیم. ، WHISKAS® ، COCOAVIA® ، و 5 ™؛ و از نیمی از حیوانات خانگی جهان از طریق مشاغل غذایی ، بهداشتی و خدماتی ، از جمله آنیکورا ، بیمارستانهای پیمای بانفیلد ™ ، BluePearl® ، Linnaeus و VCA care مراقبت کنید.

ما می دانیم که فقط در صورت موفقیت شرکای خود و جوامعی که در آن عمل می کنیم ، واقعاً موفق خواهیم بود. مریخ پنج اصل – کیفیت ، مسئولیت پذیری ، متقابل ، کارآیی و آزادی – به همکاران ما الهام می دهد تا هر روز برای کمک به ایجاد یک فردا جهانی که در آن سیاره ، مردم و حیوانات خانگی بتوانند رشد کنند ، اقدامی کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مریخ ، لطفاً به www.mars.com مراجعه کنید. در فیس بوک به ما بپیوندید، توییتر، LinkedIn ، Instagram و YouTube.

درباره Mars Petcare
بخشی از مریخ ، گنجانیده شده ، مشاغل خانوادگی با بیش از یک قرن سابقه در ساختن محصولات متنوع و ارائه خدمات به مردم و حیوانات اهلی که مردم عاشق آن هستند ، 85،000 وابسته در سراسر 50+ کشور در مریخ پتارک به یک هدف اختصاص داده شده اند: بهتر: جهانی برای حیوانات خانگی ™. با 85 سال تجربه ، نمونه کارها ما از تقریبا 50 مارک در خدمت نیازهای بهداشتی و تغذیه حیوانات خانگی جهان – از جمله مارک های PEDIGREE®، WHISKAS®، قوطی رویال®، NUTRO ، GREENIES ، SHEBA®، سزار®، IAMS ™ و EUKANUBA ™ و همچنین موسسه علمی WALTHAM Petcare که بیش از 50 سال در زمینه تغذیه و سلامت حیوانات خانگی تحقیق پیشرفته داشته است. Mars Petcare همچنین از طریق شبکه ای بین المللی با بیش از 2،000 بیمارستان حیوانات اهلی و خدمات تشخیصی از جمله BANFIELD BL ، BLUEPEARL ™ ، VCA ™ ، Linnaeus ، AniCura و Antech یک پیشرو در زمینه بهداشت دامپزشکی است. ما همچنین در زمینه نوآوری و فناوری برای حیوانات خانگی فعال هستیم ، با غربالگری سلامت ژنتیکی WISDOM PANEL and و آزمایش DNA برای سگ ها ، ردیاب سگ WHISTLE ™ GPS ، و برنامه های شتاب دهنده و LEAP VENTURE STUDIO و COMPANION FUND ™ که باعث نوآوری و اختلال در حیوان خانگی می شوند. صنعت مراقبت ما به عنوان یک تجارت خانوادگی و با رعایت اصول خود ، از انعطاف پذیری برای جنگیدن برای آنچه به آن اعتقاد داریم ، برخوردار هستیم – و تصمیم می گیریم که برای آن بجنگیم: جهانی بهتر برای حیوانات خانگی.

اخبار مرتبط  ArcBest® 0.08 $ / سهم سه ماهه سهام را اعلام می کند

منبع: Mars Petcare

لینک های مربوطه

http://www.mars.com