همکاران سلامت Intiva با فناوری های Goldshield برای توزیع ضد عفونی کننده ضد آفت کش در مبارزه با COVID-19

آستین ، تگزاس، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – Intiva Health با توافق اختصاصی با Goldshield Technologies وارد شده است تا نسل بعدی پیشگیری از عفونت را به مراکز درمانی در نیمکره غربی منتقل کند.

Goldshield Technologies سازنده محصولات ضد میکروبی اختصاصی است که به طور فعال تا 90 روز از رشد باکتری ها و قارچ ها روی سطوح جلوگیری می کند. در یک مطالعه جدید (ضمیمه) که در آن از Goldshield به ماسک های پزشکی استفاده شده است ، ثابت کرد که COVID-19 را تا 72 ساعت از بین برد.

Intiva Health در تلاش است تا بهداشت و درمان را شروع کند ، از نرم افزار اعتبار سنجی Ready Doc for برای طرف تجاری زندگی ارائه دهندگان گرفته تا سلامت امکانات و افرادی که با Goldshield در طبقه پایین آنها می روند.

برای کمک به مبارزه با COVID-19 ، Intiva Health گلدنشیلد را انتخاب کرد تا از خدمات اضافی مورد نیاز خود به امکانات ارائه دهد.

محصولات Goldshield تاکنون بیش از 50 مطالعه مبتنی بر شواهد انجام شده توسط آزمایشگاه های مستقل ، از جمله سه مطالعه همکار بررسی شده در مجله آمریکایی کنترل عفونت.

دکتر گفت: “این آخرین مرحله در ارائه محصولات محصول Intiva Health ، خدمات را برای سازمانهای بهداشت و درمان فراتر از امنیت اسناد پزشکی و کارآیی دولت برای کمک به محافظت از بیماران ، ارائه دهندگان و ایمنی کلی تسهیلات ، گسترش می دهد.” ایان مونپارارئیس ارشد پزشکی با Intiva Health.

محصولات و پارچه های سطح گلدشیلد برای برنامه های متنوعی مورد تأیید EPA است و در هر کجا مراقبت های بهداشتی ارائه می شود در حالی که ضد عفونی کننده دست و محافظ بدون الکل در FDA ثبت شده است.

توماس l گفت: “Intiva Health یک تیم مدیریت عالی ، درک گسترده ای از چالش های مراقبت های بهداشتی و دسترسی گسترده به این بخش دارد.” هیگینزمدیر عامل شرکت گلدنشیلد فن آوری. “از آنجا که ما در ساخت فناوری های مبتنی بر راه حل ، مانند استفاده از Goldshield در PPE ، تمرکز می کنیم ، ما خوشحال می شویم که با Intiva برای توزیع یک محصول مهم در یک زمان مهم همکاری کنیم.”

Goldshield را می توان با استفاده از سمپاش فشار تجاری یا پمپ پاش در اکثر سطوح استفاده کرد و حتی از طریق تمیز کردن های بعدی روی سطح باقی می ماند. فرمولاسیون مبتنی بر آب هیچ خطر تنفسی یا تماسی ندارد.

تحقیقات انجام شده نشان داد که گلدنشیلد مانعی برای جلوگیری از ویروس SARS-CoV-2 (COVID-19) در تجهیزات محافظ شخصی (PPE) مانند ماسک های پزشکی و دستکش های پزشکی تا 72 ساعت با موفقیت ایجاد می کند. مصوبات نظارتی در این محصول برای این محصول جستجو می شود ایالات متحده آمریکا.

درباره فن آوری های گلد شیلد

Goldshield Technologies که در سال 2008 تأسیس شد ، یک شرکت مستقر در لانگ آیلند است که به دلیل توسعه فرمول Goldshield ، یک فناوری نوآورانه ضد میکروبی شناخته شده است. بیشتر بدانید: وب سایت Goldshield.

درباره Intiva Health

یک شرکت مراقبت های بهداشتی مبتنی بر فناوری ، توسعه دهندگان Ready Doc ™ ، اولین و تنها نرم افزار معتبر رایگان است که از فناوری ledger توزیع شده برای ایجاد ایمن ترین راه حل موجود در بازار استفاده می کند. لاغر بیشتر: وب سایت Intiva Health.

تماس با رسانه:
جوشوا کلینشترا
روابط رسانه و هماهنگ کننده محتوا
[email protected]

پرونده های مرتبط

اثر ضد میکروبی از داروی درمان شده پزشکی_مساخ_Modified_for_Viruses.pdf

تصاویر مرتبط

image1.jpg

لینک های مربوطه

وب سایت Intiva Health

وب سایت فن آوری های گلد شیلد

منبع سلامت Intiva

اخبار مرتبط  برند Duck® بیستمین سالانه جایزه را در فینالیست های Prom® معرفی می کند