راه حل های استخراج دقیق خط استخراج حشیش نوبت به کلید خود را گسترش می دهد

دیترویت، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – Precision® Extraction Solutions (“Precision”) ، پیشرو در جهان در فن آوری استخراج حشیش و شاهدانه ، امروز C-15E را منتشر کرد ، یک دستگاه استخراج سانتریفیوژ جدید که برای استخراج کانابینوئیدها در حجم های کوچک تا متوسط ​​ساخته شده است. علاوه بر این از C-15E خط مستحکم و دقیق از راه حل های استخراج پایان به پایان منجر به Precision را گسترش می دهد.

C-15E با سرعت بسیار مناسب و متنوع طراحی شده است ، با تعویض سریع مخزن ، سرعت چرخش و زمان احتباس ، کارایی و تطبیق پذیری بی نظیری را ایجاد می کند و ترکیب بهینه ای از کنترل و سهولت استفاده را ایجاد می کند. با یک سبد مواد 50L ، C-15E می تواند تا 15 پوند در هر اجرا هر 10-20 دقیقه پردازش کند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor برای دوش گرفتن راحت تر و راحت تر دوش دوش جدیدی را توسعه می دهد (CTK-2308)

طراحی ، مهندسی و ساخت در ایالات متحده آمریکا، C-15E نتیجه ای اساسی از مشارکت انحصاری با کارشناسان فن آوری سانتریفیوژ در شرکت ماشین آلات غربی غربی است. با بیش از 6000 تاسیسات سانتریفیوژ در سراسر جهان در صنایع غذایی و دارویی و بیش از 100 سال تجارت ، ایالت های غربی متخصص برجسته در زمینه جداسازی سانتریفیوژ مایع جامد است.

مارک بیگین ، مدیرعامل Precision گفت: “C-15E نوعی کیفیت و توان برای مشاغل استخراج کوچک و متوسط ​​را بالا می برد.” “رهبری کشورهای غربی در تولید سانتریفیوژ جفت شده با تخصص دقیق در فن آوری استخراج حشیش به ما این امکان را داده است تا بالاترین کیفیت و متنوع ترین بسته های سانتریفیوژ را به بازار شاهدانه وارد کنیم.”

اخبار مرتبط  نمایشگاه کانتون از مناطق کمتر توسعه یافته حمایت می کند تا با توسعه تجارت از فقر خارج شوند

بسته استخراج سانتریفیوژ C-15E به عنوان یک سیستم کامل شامل مخازن و پمپ ها ساخته شده و آن را به خرید و نصب نوبت تبدیل کرده است. کلیه قطعات خیس شده در C-15E از 304L ، 316 و 2205 استیل ضدزنگ ساخته شده است. روش طراحی مهر و موم شفت در انتظار ثبت اختراع و همچنین سیستم سنجش بار هوشمند Opti-Balance ، ایمنی و دوام برتر را در اختیار کاربران نهایی قرار می دهد.

گفت: “كشورهای غربی و Precision ارزشهای اصلی نوآوری ، تولید كیفیت و خدمات بی نظیر به مشتری دارند.” رابرت سیناردرئیس جمهور و مدیرعامل کشورهای غربی ، “من از راه اندازی C-15E و همکاری مستمر ما با Precision در ایجاد خلاقانه ترین راه حل های فناوری در صنایع کنف و حشیش ، هیجان زده ام.”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی راحت را برای محافظت از زخم پای حیوان (PHO-2669)

درباره راه حل های استخراج دقیق
Solutions Extraction Solutions یک رهبر صنعت در تجهیزات استخراج حشیش و شاهدانه ، فناوری ، طراحی آزمایشگاه و برنامه ریزی سایت ، انطباق ، آموزش و مشاوره است. Precision در هر مرحله از رشد ، راه حل های برش برای پردازنده های شاهدانه و شاهدانه ارائه می دهد. با پشتیبانی بی نظیر فناوری و خدمات به مشتریان ، Precision به مشتریان خود کمک می کند تا از طریق نوآوری ، ایمنی و خدمات ضمن ارائه فناوری ، تجربه و دانش خاص در صنعت استخراج ، در صنعت استخراج پیشرفت کنند. بیشتر کنسانتره برنده جایزه با Precision® از هر مارک دیگری ساخته شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به precisionextraction.com مراجعه کنید.

مخاطب: [email protected]

راه حل های استخراج دقیق SOURCE

لینک های مربوطه

http://precisionextraction.com