Valvoline برای شرکت در کنفرانس جهانی خرده فروشی گلدمن ساکس در تاریخ 10 سپتامبر

لکسینگتون ، کی، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت Valvoline (NYSE: VVV) ، پیشرو در سراسر جهان از روان کننده های با برند برتر و خدمات خودرو ، امروز اعلام کرد سام میچل، مدیر عامل، مری میکسلسپرگر، CFO و تونی پوکت، رئیس جمهور ، Quick Lubes در یک گفتگو با آتش سوزی در 27th کنفرانس جهانی سالانه خرده فروشی در گلدمن ساکس شرکت خواهد کرد نیویورک بر پنجشنبه 10 سپتامبر، در 10:00 بعد از ظهر ET.

پخش زنده صوتی ارائه در وب سایت Valvoline در http://investors.valvoline.com در دسترس خواهد بود. به دنبال این رویداد زنده ، نسخه بایگانی شده از پخش وب در وب سایت در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  FoodChain ID Nutraveris را بدست می آورد

درباره Valvoline

شرکت Valvoline (NYSE: VVV) یک بازاریاب برتر در جهان و تأمین کننده روان کننده های برند برتر و خدمات خودرو با فروش در بیش از 140 کشور جهان است. در سال 1866 تأسیس شده است ، میراث این شرکت بیش از 150 سال طول می کشد ، در طی این مدت آن را به رسمیت شناختن نام تجاری قدرتمند در کانال های مختلف محصول و خدمات توسعه داده است. از نظر حجم ، والوین به عنوان برند روغن موتور مسافر شماره 3 در بازار DIY قرار دارد. تقریباً 1400 مکان با سرعت سریع فعالیت می کند و حق رای دادن است ، و این تعداد زنجیره ای از نظر تعداد فروشگاه ها در زنجیره شماره 2 است. ایالات متحده تحت تغییر روغن فوری ValvolineSM نام تجاری و زنجیره شماره 3 براساس تعداد فروشگاه های موجود در کانادا تحت نام تجاری Valvoline Great Canadian Oil Change Oil. این شرکت همچنین روان کننده های Valvoline و مواد شیمیایی اتومبیل ، از جمله مسافت پیموده شده والوولین با روغن موتور فناوری MaxLife را برای موتورهای بیش از 75،000 مایل به بازار عرضه می کند. روغن موتور پیشرفته کامل سنتتیک Valvoline؛ روغن موتور سنگین Valvoline Premium Blue؛؛ سیال انتقال خودکار چند وسیله نقلیه Valvoline؛ و ضد یخ Zerex. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.valvoline.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Speck از موارد محافظ ضد میکروبی محافظ iPhone 12 ، iPhone 12 mini ، iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max رونمایی کرد

™ علائم تجاری ، Valvoline یا شرکتهای تابعه آن ، در کشورهای مختلف ثبت شده است
mark مارک خدمات ، Valvoline یا شرکتهای تابعه آن ، در کشورهای مختلف ثبت شده است

برای اطلاعات بیشتر

شان T. کرنت
مدیر ارشد ، روابط سرمایه گذار
+1 (859) 357-2798
[email protected]

میشل گیتر جرقه
مدیر ارشد ، ارتباطات شرکت
+1 (859) 230-8079
[email protected]

SOURCE Valvoline Inc.

اخبار مرتبط  اندازه بازار روغن بادام تا سال 2025 1.6 میلیارد دلار ارزش دارد ، به دلیل داشتن برنامه های پیشرفته در معطر ، مراقبت های شخصی و لوازم آرایشی ، مواد غذایی و آشامیدنی

لینک های مربوطه

https://www.valvoline.com