Home Depot جلسات سهامداران سالانه خود را تقریباً برگزار می کند

اتلانتا، 21 آوریل 2020 / PRNewswire-HISPANIC PR WIRE / – Home Depot® ، بزرگترین خرده فروش لوازم خانگی در دنیا ، امروز اعلام کرد که با توجه به پیامدهای همه گیر COVID-19 در بهداشت عمومی و حمایت از سلامت و رفاه سهامداران ، کارمندان ، مدیران و جامعه.

مجمع سالیانه سهامداران در همان تاریخ و زمانی که در ابتدا برنامه ریزی شده برگزار می شود برگزار می شود: پنج شنبه ، 21 اردیبهشت سال 2020 در 9:00 صبح.زمان شرقی دسترسی آنلاین به جلسه از آغاز خواهد شد 8:45 صبح.زمان شرقی سهامداران ممکن است حضوری در جلسه شرکت نکنند. هرگونه بروزرسانی در سایت https://ir.homedepot.com/shareholder-service/annual-meeting قبل از تاریخ جلسه منتشر می شود.

Home Depot همچنین اعلام کرد که قصد دارد سال آینده به مجمع سالانه سهامداران سال 2021 خود به قالب جلسه فیزیکی و حضوری بازگردد.

نحوه شرکت در جلسه سالانه مجازی

سهامداران ثبت نام شده در پایان جلسه معاملاتی در 23 مارس 2020 ، تاریخ ثبت نام یا دارندگان اوراق بهادار که دارای وکالت هستند ، نامه پروکسی یا فرم اطلاعات رای گیری ارائه شده توسط بانک ، کارگزار یا سهامدار اسمی ، می تواند از طریق وب سایت www.virtualshareholdermeeting.com/HD2020 در جلسه شرکت کند و شماره کنترل 16 رقمی موجود در مواد نمایندگی دریافت شده قبلی را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که وب سایت www.virtualshareholdermeeting.com/HD2020 تا حدود دو هفته قبل از تاریخ جلسه فعال نخواهد بود.

اخبار مرتبط  Dial® به تلاشهای امداد FEMA COVID-19 متعهد شد و آمریکایی ها را به شرکت در کمپین اجتماعی #IWashMyHandsFor دعوت کرد

سؤالات متداول

سهامداران می توانند از دو طریق سؤال کنند. اگر می خواهید قبل از جلسه سؤالی بپرسید ، از 22 آوریل 2020 و تا روز جلسه ، می توانید وارد سایت www.proxyvote.com شوید و شماره کنترل 16 رقمی خود را وارد کنید. پس از گذر از صفحه ورود به سیستم ، بر روی “سوال برای مدیریت” کلیک کنید ، سؤال را تایپ کرده و روی “ارسال” کلیک کنید. از طرف دیگر ، سهامداران ممکن است با دسترسی به جلسه در www.virtualshareholdermeeting.com/HD2020 و استفاده از شماره کنترل 16 رقمی خود ، سؤالات زنده را در طول جلسه ارسال کنند و این سؤال را در قسمت “یک سؤال بپرسند” و کلیک بر روی “ارسال”

در طول در این جلسه فقط به سؤالات مربوط به مشاغل جلسه ، با توجه به محدودیت زمانی ، پاسخ داده می شود. سؤالات مربوط به امور شخصی ، از جمله مسائل مربوط به اشتغال ، محصول یا خدمات یا پیشنهادات مربوط به نوآوری در محصولات ، مربوط به تجارت این جلسه نیست و به همین دلیل پاسخ داده نخواهد شد. برای جلوگیری از تکرار ، سؤالاتی که اساساً مشابه یکدیگر هستند ، می توان گروه بندی و به هم پاسخ داد.

اگر به دلیل محدودیت زمانی قادر به پاسخگویی به سؤال شما در طول جلسه نیستیم ، توصیه می کنیم که با بخش روابط سرمایه گذار Home Depot از طریق سایت تماس بگیرید. [email protected].

سهام با حق رأی در جلسه مجازی

اخبار مرتبط  4Front to Webcast Live در کنفرانس سرمایه گذار مجازی KCSA Cannabis / Psychedelic در تاریخ 20 آوریل

سهامدارانی که قبل از جلسه به سهام خود رأی نداده اند یا مایل به تغییر رأی خود هستند می توانند با کلیک بر روی “رای اینجا” در وب سایت جلسه ، رای خود را به صورت الکترونیکی در این جلسه رأی دهند.

صرف نظر از اینکه سهامداران قصد حضور در جلسه را دارند یا نه ، آنها را به رأی دادن به سهام خود قبل از جلسه با یکی از روشهای توصیف شده در مواد پروکسی ارائه شده از قبل تشویق می کنند. سهامداران ممکن است به استفاده از مواد پراکسی که قبلاً دریافت کرده اند برای رای دادن به سهام خود در رابطه با جلسه ادامه دهند.

سهامدارانی که قبلاً رأی داده اند ، دیگر نیازی به انجام این کار ندارند.

دسترسی به لیست سهامداران دارای حق رای

در طول در این جلسه ، لیست الکترونیکی سهامداران ثبت شده در تاریخ ثبت نام در سایت www.virtualshareholdermeeting.com/HD2020 به همراه مواد نمایندگی برای این جلسه در اختیار سهامداران قرار خواهد گرفت. سهامداران برای دسترسی به لیست سهامداران باید شماره کنترل 16 رقمی خود را وارد کنند. اطلاعاتی درباره نحوه دسترسی به لیست سهامداران از 11 مه 2020 تا روز جلسه در https://ir.homedepot.com/shareholder-service/annual-meeting در دسترس است.

اخبار مرتبط  AARP اوهایو مخالفت خود را با HB 6 تجدید کرد و خواستار فوری فوری کمک های مالی هسته ای شد

نحوه حضور در جلسه مجازی به عنوان مهمان

اگر شماره کنترل 16 رقمی ندارید ، هنوز هم می توانید در حالت شنوندگان به عنوان مهمان در جلسه شرکت کنید. برای حضور به عنوان مهمان ، لطفاً برای ثبت نام به عنوان مهمان به آدرس www.virtualshareholdermeeting.com/HD2020 بروید و اطلاعات درخواست شده در صفحه را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که اگر میهمان باشید نمی توانید از سؤال بپرسید ، رأی دهید یا فهرست سهامداران را در طول جلسه مرور کنید.

درباره خانه انبار

Home Depot بزرگترین خرده فروش لوازم خانگی در دنیا است که 2،292 فروشگاه در هر 50 ایالت ، منطقه از دارد کلمبیا، پورتوریکوجزایر ویرجین ایالات متحده ، گوام، 10 استان کانادا و مکزیک. در سال مالی 2019 ، Home Depot فروش فروش داشته است 110.2 هزار دلار میلیون و درآمد 11.2 هزار دلار میلیون ها این شرکت بیش از 400000 نفر اشتغال دارد. سهام Home Depot در بورس اوراق بهادار ذکر شده است. سهام نیویورک (NYSE: HD) و در شاخص متوسط ​​صنعتی داو جونز و فهرست استاندارد و استاندارد پور 500 قرار دارد.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/118058/the_home_depot_logo.jpg

منبع انبار خانه

پیوندهای مرتبط

http://www.homedepot.com

منبع انبار خانه

پاسخی بگذارید