Echelon Fitness Expands Team Leaderships انتصاب مدیر ارشد بازاریابی ، مدیر ارشد محتوا ، موارد بیشتر

CHATTANOOGA ، تن.، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – Echelon Fitness ، نام تجاری اختصاص داده شده برای تغییر دسته بندی تناسب اندام از طریق نوآوری هوشمند با قیمت های مقرون به صرفه ، با گسترش سبد محصولات و خدمات متنوع مشتری ، تیم رهبری خود را در حال رشد می کند.

نام تجاری نوین با تمرکز بر روی محصولات تناسب اندام با کیفیت بالا ، با طراحی مناسب اما مقرون به صرفه ، هم برای استفاده در منزل و هم برای تجارت ، رشد صعودی را تجربه کرده است. در حالی که سبد محصولات تناسب اندام از چرخه های مختلف به چرخ های مختلف ، تردمیل ها ، آینه های تناسب اندام لمسی و فراتر از آن رشد کرده است ، تجارت اصلی این امکان را به مصرف کنندگان می دهد که هرگز از طریق دسترسی به مربیان برتر ، برنامه ها و کلاسهای زنده و تقاضا ، به تنهایی آموزش ندهند. ثابت قدم مانده است.

وی گفت: “ما می فهمیم که تناسب اندام تنها چند دقیقه از روز شما است – این واقعاً یک سفر احساسی و همبند است”. لو لنتینرئیس هیئت تناسب اندام “همانطور که تجارت ما به نوآوری های محصول افزوده است ، مطالبات منحصر به فرد ما نیز وجود دارد. ترکیب این دو به مشتریان کمک می کند تا اهداف سلامتی خود را برآورده سازند. به همین دلیل ما احساس کردیم که تخصص بیشتری در تیم رهبری وجود دارد. “

تعدادی از مهمترین استخدامهای جدید تخصصی عمیق در زمینه های تناسب اندام و روابط با مشتری را با درک درستی از ایجاد محتوای کلاس جهانی ، تبلیغ کنندگان نام تجاری و نیازهای منحصر به فرد و متفاوت خانه و بازار حرفه ای به نمایش می گذارند.

دیو ریزمن، افسر ارشد بازاریابی – دیو مسئول پیشبرد استراتژی برند جهانی و تلاشهای بازاریابی است. با تمرکز جدی روی سفر کامل مشتری ، این شامل نظارت بر بازاریابی محصول ، دستیابی به مشتری ، بینش مصرف کننده ، خلاق ، استراتژی رسانه ای و بازاریابی شریک در کانال های DTC ، B2B و خرده فروشی شرکت و همچنین هدایت رشد سریع عضویت متنوع اچلون است. پایه. Reiseman اخیراً مدیرعامل CMO Gold’s Gym International بود ، جایی که وی تلاشهای بازاریابی جهانی را برای نام تجاری تناسب اندام که 3 میلیون عضو در 30 کشور و 6 قاره خدمت می کند ، انجام داد. دیو یک مدیر بازاریابی برنده جوایز با بیش از 20 سال موفقیت در زمینه برندسازی در چندین بخش از جمله مصرف کننده ، سلامتی و تناسب اندام ، سبک زندگی ، خرده فروشی ، حق رای بین المللی ، مجوز محصول و بازاریابی عضویت است. دیو توسط AdWeek به عنوان “ستاره در حال افزایش برند” شناخته شده است و کارهای وی توسط رسانه های ملی از جمله Forbes ، Ad Age ، Adweek ، PR PR & Variety ذکر شده است.

اخبار مرتبط  گروه خداحافظی محصولات جدیدی را در 60مین نمایشگاه تجاری راه اندازی می کند

کوین کاسترمدیر ارشد محتوا – کوین تیم مسئول کل محتوای برتر Echelon ، از جمله Connect ، Row ، FitPass و Reflect را رهبری می کند. کوین دارای سابقه ای در زمینه تناسب اندام و جریان است که شامل مدیر اجرایی سابق تولید در Peloton و مدیر اجرایی سابق و مدیر کل برای پخش جریان Flywheel در مشاغل خانگی است. کوین همچنین یک شرکت و مشاوره موفق رسانه ای داشت که محتوا را برای هنرمندان لیست A ، مارک های مصرف کننده برتر و شبکه های مهم تلویزیونی و تلویزیونی تولید می کرد. کوین همچنین 8 سال را در تیز کردن مهارتهای تجاری خود در شرکت McKinsey & Company گذراند. هدف کوین در اچلون: تولید مطالب در سطح جهانی با حواشی سرگرم کننده و سرگرم کننده که مردمی در خانه دوست خواهند داشت!

تایلر رابرتزمدیر بازاریابی عضو – تایلر مسئولیت هدایت کلیه زمینه های مشارکت اعضای اکلون و تلاش های بازاریابی چرخه عمر را بر عهده دارد. این شامل ایجاد معیارها ، جمع آوری بینش اعضای و اجرای ابزارها ، فرآیندها ، برنامه ها و گزارشگری مورد نیاز برای تقویت سفر عضو به پایان است. تایلر بیش از پانزده سال تجربه بازاریابی چرخه عمر استراتژیک و عملیاتی را در اشتراک ها و مدل های تجاری مبتنی بر عضویت به ارمغان می آورد. در اچلون او در یک مأموریت برای یافتن نقاط درد مشتری ، هر کجا که ممکن باشد باشد ، قرار می گیرد و راه حل هایی را ایجاد می کند که یک رابطه متقابل بین دو عضو و اچلون ایجاد می کند. با انجام این کار ، برای KPI های اصلی که وی مسئول آن است ، سودهای افزایشی مثبت حاصل می شود: حفظ عضو ، وفاداری و LTV.

اخبار مرتبط  آووکادو از مکزیک مسابقه Guac و Beyond Chef را آغاز می کند

رایان سیمات، معاون ارشد فروش – وی تیم های فروش را بر بخش های خرده فروشی ، تناسب اندام ویژه و بخش های بازرگانی بازار نظارت می کند. او همچنین در زمینه توسعه محصول جدید و عملیات کلی با تیم رهبری همکاری نزدیکی دارد. با نزدیک به 20 سال فعالیت در صنعت ، رایان روابط نمایشی در سراسر این صنعت دارد و بیش از 16 سال تجربه از Octane Fitness را به ارمغان می آورد و رشد را از ابتکار عمل از طریق اشخاص در مقیاس بزرگ مانند کلوپ های بهداشتی به همراه دارد. قبل از آن او با LifeFitness بود.

مایک مک لوگلین، معاون ارشد بازاریابی – مسئولیت های وی شامل کلیه تلاش های فروش DTC ، با تمرکز بر توسعه وب سایت و تبلیغات ، تبلیغات داخل و آفلاین و خرده فروشان اصلی است. با بیش از 15 سال فعالیت در بازاریابی DTC ، McLaughlin از Allstar Products Group استقبال کرد ، جایی که وی پیشگام DTC برای محصولات خانگی و تناسب اندام بود.

اخبار مرتبط  شروین - ویلیامز ارائه مجدد انجمن مالی مالی 2020 را تا 29 سپتامبر سال 2020 موکول کرد

سارا اسمیت، مدیر رسانه اجتماعی – سارا در نظارت بر تقسیم مسئولیت ایجاد روایت در کلیه کانالهای اجتماعی اچلون و مهمتر از آن پرورش جامعه اکلون و درگیر شدن مشتری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تیم وی در حال ساخت بهترین برنامه در کلاس رسانه های اجتماعی با محتوای جذاب است که به اعضای موجود و مخاطبان جدید در هر مرحله از سفر Echelon خود انگیزه و آموزش دهد. سارا یک بازاریاب محتوای رسانه ای و اجتماعی است و با تجربه ای خاص در ایجاد استراتژیک و توسعه برنامه های رسانه های اجتماعی ، تأثیرگذار و بازاریابی محتوا ، به منظور ارتقاء سطح قابل توجهی از آگاهی از برند ، مشارکت مشتری و فروش برای سازمان های بزرگ و برتر صنعت B2C و B2B فعالیت می کند.

درباره مناسبیت اچلون

تناسب اندام اچلون ، با ایجاد سلامتی در دسترس و مقرون به صرفه برای همه ، در حال افزایش تناسب اندام متصل در خانه است. از جدیدترین دوچرخه های دوچرخه سواری داخلی تا اولین آینه های بدنسازی لمسی درون کلاس ، تردمیل اتوماتیک تاشو و موتورهای هوشمند ، Echelon از طراحی متفکرانه و نوآوری هوشمند در تمرینات شخصی سازی شده متناسب با زندگی فعال شما استفاده می کند ، زمانی که برای شما مناسب باشد . اعضای FitPASS از طریق اعضای کلاس FitPASS می توانند به انواع کلاسهای زنده و درخواستی بپیوندند که توسط مربیان آمادگی جسمانی شخصی که در آنجا حضور دارند برای کمک به شما در حفظ تعادل و دستیابی به اهداف سلامتی شما هستند. شما حتی می توانید عملکرد خود را در مقابل تابلوی زنده Echelon پیگیری کنید و در هنگام دوچرخه سواری ، بوکس ، تمرینات قدرتی ، کاردیو و… بهترین شخصیت خود را بزنید.

برای اطلاعات بیشتر ، به https://echelonfit.com مراجعه کنید.

SOURCE Echelon Fit