پاسخ گویا به تماس های فوری برای کمک و تهیه مواد غذایی برای توزیع به قربانیان طوفان لورا

در مواقع نیاز ناامید ، گویا همواره در صدر اقدامات فاجعه بار و کمک های بشردوستانه قرار داشته و میلیون ها پوند غذای مغذی در سراسر جهان فراهم کرده است. “در سنت پاسخ سریع ما در مواقع اضطراری ، ما کمکهای خود را به شکل غذا ارسال می کنیم و دعا و عشق خود را برای بازسازی می فرستیم. ما همیشه هستیم و همیشه یک شرکت از افراد پرشور خواهیم بود که به کمک به افراد نیازمند اهمیت می دهند. گفت: ” باب اونانورئیس جمهور غذاهای گویا.

اهدای گویا از محصولات با ثبات در قفسه ، بانکهای غذا و سازمانهایی مانند Feed the Children را به سرعت پاسخ می دهد تا اطمینان حاصل شود که هزاران خانواده از پشتیبانی مورد نیاز خود فوراً دریافت می کنند. وی افزود: “به کودکان غذا دهید” در حال اقدام برای اطمینان از فراموش نشدن همسایگان ما است. ما مشتاقانه با گویا و سایر شرکای سازمانی و اجتماعی در حال کار هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که با افزایش نیازها ، کودکان و خانواده هایشان همچنان مواد غذایی و ملزومات مورد نیاز خود را دریافت می کنند. ” در کاهش گرسنگی کودکان

اخبار مرتبط  بازار پوشاک رانندگی در سراسر جهان تا سال 2028

این کمک مالی بخشی از Goya Gives است ، یک برنامه جهانی که متعهد به ارتقاء بهزیستی کلی جوامع از طریق مسئولیت اجتماعی ، ابتکارات زیست محیطی و ارزش های شرکت است. در پاسخ به بیماری همه گیر ، این شرکت در حال توزیع کمک دائمی میلیون ها پوند غذا به بانک های مواد غذایی در سراسر کشور است ، پورتوریکو و آمریکای جنوبی و همچنین 20،000 ماسک محافظ برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. در طی طوفان ماریا گویا بیش از یک میلیون پوند غذا به مردم اهدا کرد پورتوریکوعلاوه بر مردم گرسنه ونزوئلا در طول ناآرامی های دولتی ، به مردم هائیتی در زمان وقوع زلزله ، و در خانه در هنگام Superstorm Sandy و طوفانهای اسحاق ، هاروی و ایرین. از سال 1936 ، پس دادن قلب قلب گویا است و همیشه جزئی از DNA این شرکت بوده است.

اخبار مرتبط  "راه اندازی مجدد تجارت خود را با BV"

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Goya Gives ، به این آدرس مراجعه کنید: www.goya.com

درباره غذاهای گویا

Goya Foods، Inc در سال 1936 تأسیس شد و بزرگترین شرکت غذایی متعلق به اسپانیایی است و خود را به عنوان پیشرو در مواد غذایی و ادویه های آمریکای لاتین تأسیس کرده است. گویا بیش از 2500 محصول غذایی با کیفیت بالا را از تولید ، بسته بندی و توزیع می کند اسپانیا، کارائیب، مکزیک، مرکزی ، و آمریکای جنوبی. ریشه محصولات گویا در سنت های آشپزی جوامع اسپانیایی زبان در سراسر جهان است. ترکیب مواد اولیه معتبر ، ادویه های مناسب و آماده سازی مناسب ، محصولات Goya را برای هر نوع سلیقه و هر میز ایده آل می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد غذاهای گویا ، لطفا مراجعه کنید www.goya.com.

اخبار مرتبط  Spreads فندق سریعترین بخش در حال رشد است

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:
ناتالی J. مانالیسکو
845.659.6506 / [email protected]

منابع غذایی گویا