بازار ربات اتاق تمیز به ارزش 8.5 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار ربات اتاق تمیز با تجزیه و تحلیل ضربه COVID-19 بر اساس نوع (بیان شده ، SCARA ، روبات های مشارکتی) ، کاربر نهایی (هوافضا ، برق و الکترونیک ، مواد غذایی و آشامیدنی) ، کامپوننت (بازوی رباتیک ، پایان کار) ، و منطقه – پیش بینی جهانی به 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ، (از جمله قیمت لوازم جانبی ، نرم افزار و مهندسی سیستم) اندازه انتظار می رود از 4.8 میلیارد دلار در سال 2020 تا 8.5 میلیارد دلار تا سال 2025 ، در CAGR 12.0٪ در دوره پیش بینی.

بروشور PDF بخواهید:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=116288447

یكی از مهمترین عوامل ایجاد بازار ، شركتهایی هستند كه سعی در جایگزینی انسانها در محیطهای تمیز توسط روباتهای تمیز اتاق دارند زیرا آلودگی ناشی از انسان غیرقابل پیش بینی است. یک کارگر قادر به ریختن 600000 ذره پوست در ساعت است ، همچنین می تواند شامل چندین میکرو ارگانیسم باشد ، که در صنایع مانند داروسازی و مواد غذایی و نوشیدنی کاملاً غیرقابل قبول است. شركتها همچنين قصد دارند پرسنل را در طبقه كاهش دهند تا در آينده با شرايطي مانند COVID-19 كه در آينده باعث كاهش نيروي كار نمي شود ، از آن چشم بسته نشوند. رهنمودهای وضع شده توسط چندین سازمان دولتی برای رعایت استانداردهای بهداشتی ، شرکت ها را به سمت ربات های اتاق تمیز ترغیب کرد. به عنوان مثال ، سازمان غذا و دارو (FDA) توصیه می کند که مناطق بلافاصله در مجاورت خط فرآوری آسپتیک حداقل استانداردهای کلاس 7 ISO را تحت شرایط پویا در صنعت دارویی داشته باشند. علاوه بر این ، در اتاق های تمیز ، کالاها و مواد باید بین مناطق با درجه های مختلف محیطی از طریق قفل های هوا (MAL) منتقل شوند. در این فرایند ، کالاها و مواد لازم با الکل ایزوپروپیل (IPA) باید تمیز شوند تا از انتقال ناخالصی ها جلوگیری شود. در صورت استنشاق یا جذب شدن توسط انسان ، IPA می تواند اثرات تهدید کننده ای از قبیل تأثیر بر سیستم عصبی مرکزی داشته باشد ، که عملکردهای غیر ارادی بدن از جمله ضربان قلب ، تنفس و رفلکس گگ را کنترل می کند. IPA باعث رقیق شدن خون می شود و باعث افت قند خون می شود که در نهایت می تواند منجر به تشنج شود. بنابراین ، با توجه به ایمنی انسان ، شرکت ها به سمت ربات های اتاق تمیز حرکت می کنند.

اخبار مرتبط  سرمایه گذاری C21 نتایج پایان سال را اعلام می کند

پیش بینی می شود ربات های مشارکتی در دوره پیش بینی در مقایسه با روبات های سنتی سنتی با سرعت بالاتری رشد کنند

انتظار می رود ربات های مشارکتی در دوره پیش بینی در مقایسه با ربات های صنعتی سنتی با نرخ بالاتری رشد کنند زیرا ارزان تر و مقرون به صرفه تر برای SME ها هستند. دولت های مختلف کشورهای در حال توسعه مانند هند و فیلیپین مشاغل کوچک و متوسط ​​را تشویق می کنند تا فرصت های شغلی و کشور را به خود متکی کنند. به عنوان مثال ، دولت هند بانک های MUDRA را برای ارائه امتیازات و خدمات اعتباری به کارآفرینان کوچک خارج از رشته ارائه دهنده بانک های استاندارد ایجاد کرده است. همچنین به دلیل همکاری با انسانها ، روباتهای مشارکتی در تغییر فرآیندهای تولید با توجه به روندهای سریع تغییر ، انعطاف پذیرتر و سازگارتر هستند. بنابراین ، ربات های مشارکتی سهم بیشتری از بازار را به دست می آورند.

انتظار می رود بازار ربات های SCARA با بالاترین سطح CAGR در دوره پیش بینی رشد کند

انتظار می رود بازار ربات های SCARA در بالاترین دوره CAGR در دوره پیش بینی رشد کند. این بدان دلیل است که هزینه آنها کمتر از رباتهای مفصلی است و با 4 محور آزادی قابل توجهی را ارائه می دهند. روبات های مفصلی می توانند از قیمت بالایی برخوردار باشند 19000 دلار و 120،000 دلاردر حالی که قیمت روبات های SCARA می تواند بین این دو باشد 10،000 دلار و 50،000 دلار. همچنین ربات های SCARA فضای کمتری نسبت به روبات های دکارتی و موازی اشغال می کنند و از این رو نسبت به روبات های دکارتی و موازی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. برای اینکه در آینده برای همه گیری هایی مانند COVID-19 آماده باشیم ، شرکت ها به سمت اتوماسیون حرکت می کنند و برای عملی شدن وابستگی به انسان را کاهش می دهند. از آنجا که روبات های مفصل بالاترین میزان انعطاف پذیری را به دلیل حداکثر تعداد اتصالات نسبت به سایر روبات ها دارند ، می توانند به راحتی در فرآیندهای تولید جدید قالب گیری شوند. با توجه به این استقلال ، پیش بینی می شود که روبات های مفصلی برای مقابله با موقعیت هایی مانند COVID-19 با بالاترین سرعت اتخاذ شوند.

اخبار مرتبط  QBiotics با راه اندازی بازار STELFONTA® اولین محصول دارویی Tigilanol Tiglat را تجاری می کند

TOC در عمق را مرور کنیدتمیز ربات بازار تمیز

113 – جداول
51 – ارقام
214 – صفحات

استعلام قبل از خرید:

https://www.marketsandmarkets.com/Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=116288447

انتظار می رود بازار ربات های اتاق تمیز در APAC در دوره پیش بینی با CAGR قابل توجهی رشد کند.

انتظار می رود که بازار APAC در طول دوره پیش بینی شده برای بازار ربات های اتاق تمیز با بالاترین CAGR رشد کند. این امر به دلیل حضور پرجمعیت ترین کشورها در جهان ، مانند چین و هند. جمعیت زیادی باعث ایجاد تقاضای زیادی برای روبات های اتاق تمیز در ساخت فیبر نوری از صنعت ارتباطات می شود. همچنین ، کشورهای APAC به دلیل در دسترس بودن نیروی کار ارزان ، از صنعت IT قوی برخوردار هستند. به عنوان مثال ، طبق هند وزارت بازرگانی و صنعت ، در ژانویه 2020، Nippon Telegraph و Telefon ، یک فناوری ژاپنی برنامه های خود را برای سرمایه گذاری بخش قابل توجهی از آن اعلام کرد 7 میلیارد دلار تعهد جهانی برای تجارت مرکز داده در هند طی سالهای بعد انتظار می رود این امر باعث افزایش بیشتر تقاضا برای روبات های اتاق تمیز در صنعت اپتیک شود. به دلیل جمعیت زیاد ، صنایع غذایی و آشامیدنی نیز در APAC رونق گرفته است. براساس دفتر مرجع جمعیت ، در سال 2019 ، چین بیشترین جمعیت را داشت و پس از آن هند. همچنین کشورهایی مانند ژاپن و کره جنوبی تولید کنندگان عمده ربات ها هستند. بنابراین ، این بیشتر بازار ربات اتاق تمیز در APAC را تقویت می کند. صنعت الکترونیک نیز به دلیل افزایش ظرفیت خرید و نیروی کار ارزان ، در APAC رو به رشد است. به عنوان مثال ، براساس وزارت آمار و اجرای برنامه ، درآمد سرانه در هند در سال 2019 6.8 درصد افزایش یافته است.

شرکت های بزرگ در بازار ربات های اتاق تمیز ABB هستند (سوئیس) ، YASKAWA (ژاپن) ، FANUC (ژاپن) ، صنایع سنگین کاوازاکی (ژاپن) ، KUKA (آلمان) ، میتسوبیشی الکتریک (ژاپن) ، DENSO (ژاپن) ، NACHI-FUJIKOSHI (ژاپن) ، EPSON (ژاپن) ، شرکت OMRON (ژاپن) ، روبات های جهانی (دانمارک) ، Aerotech (ایالات متحده) ، IAI (ژاپن) ، Staubli (سوئیس) ، کامو (ایتالیا) ، یاماها (ژاپن) ، هیراتا (ژاپن) ، S T Robotics (US) ، Techman Robot (تایوان) و Rethink Robotics (ایالات متحده).

مربوط گزارش ها:

بازار روباتی مشترک (Cobot) توسط Payload ، کامپوننت (کنترل کننده های نهایی ، کنترل کننده) ، کاربرد (حمل و نقل ، مونتاژ و جداسازی قطعات ، توزیع و پردازش) ، صنعت (الکترونیک ، مبلمان و تجهیزات) ، و جغرافیا – پیش بینی جهانی تا سال 2026.

اخبار مرتبط  Namaste Technologies زمان نتایج مالی Q1 2020 را به روز می کند

بازار روباتیک صنعتی براساس نوع (روبات های مفصل ، روبات های مشارکتی) ، کاربرد (حمل و نقل ، پردازش ، توزیع) ، صنعت (خودرو ، برق و الکترونیک ، فلزات و ماشین آلات ، مواد غذایی و آشامیدنی) و جغرافیا – پیش بینی جهانی تا سال 2024

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال ردیابی بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (تعیین موقعیت بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا روبرو می شوید. MarketsandMarkets determined تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:
آقای. اوشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/clean-room-robot-market.asp
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/clean-room-robot.asp

منابع بازارها و بازارها