فروشگاه های Wellness Surterra Wellness برای معرفی محصولات جدید از جمله Edibles در فلوریدا

اتلانتا، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – Parallel ، که قبلاً با نام Surterra Holdings شناخته می شد ، یک شرکت پیشگام در زمینه رفاه از طریق مارک های اختصاصی کانابینوئید ، نوآوری های هدایت شده توسط علم و فناوری ، امروز اعلام کرد که محصولات جدید شاهدانه خوراکی را در 39 فلوریدا به مشتریان خود معرفی خواهد کرد فروشگاه های سلامتی Surterra. این گسترش محصول Surterra Wellness ‘به دنبال نهایی وزارت بهداشت فلوریدا (FDOH) نهایی کردن قوانین اضطراری اخیراً منتشر شده تا امکان تولید و فروش محصولات خوراکی را فراهم کند. راه اندازی بستگی به تصویب مقررات هرکدام از این محصولات دارد.

Surterra Wellness که به دلیل داشتن کل گل ، بخار کننده ها ، روغنهای تنتور ، لکه های موضعی ، روشهای درمانی و لوسیون ها بسیار معروف است ، موازی است.مارک پیشگام شاهدانه برای بیماران و مشتریان با هدف بهبود رفاه خود در هر دو فلوریدا و تگزاس.

این بسیار مهم است ، هم برای مصرف کنندگان و هم برای تجارت ما. فلوریدا بیماران حشیش نه تنها برای دوز راحتی ، بلکه برای تسکین طولانی مدت که همراه با مصرف حشیش پزشکی است ، منتظر ورود مضراب هستند. تیم های ما به محض دستیابی محصولات پیشنهادی ما به تأیید FDOH ، از استقبال تقاضا در فروشگاه های Surterra Wellness در سراسر کشور بسیار هیجان زده هستند. ” لیز کانوی، رئيس جمهور، فلوریدا، موازی.

اخبار مرتبط  Burnham Holdings، Inc. عضو جدید هیئت مدیره را اعلام کرد

Surterra Wellness آماده است تا تولید انواع محصولات شاهدانه خوراکی اختصاصی و خوشمزه و در دسترس قرار دادن آنها را در فلوریدا فروشگاه های سلامتی Surterra پس از تأیید وزارت بهداشت فلوریدا. محصولات خوراکی Surterra Wellness در نسبت های مختلف CBD به THC ارائه می شود و مطابق با قوانین سخت تولید و برچسب گذاری می شود. فلوریدا اساسنامه و قوانین

اخبار مرتبط  'Carajillo' معروف در مکزیک ، اکنون یکی از سریع ترین رشد کوکتل های کلاسیک جدید در ایالات متحده است.

درباره موازی
Parallel یکی از بزرگترین شرکتهای شاهد دار یکپارچه ، عمودی و چند دولتی در سراسر جهان است که دارای مأموریتی برای پیشبرد بهزیستی و بهبود کیفیت زندگی از طریق شاهدانه است. Parallel داروسازان خرده فروشی را در چهار بازار پزشکی و بزرگسالان اداره و اداره می کند: Surterra Wellness in فلوریدا و تگزاس؛ دسترسی به درمان جدید انگلستان (NETA) در ماساچوستو The Apothecary Shoppe در نوادا. این شرکت دارای سبد متنوعی از مارک های مصرفی با کیفیت بالا ، اختصاصی و دارای مجوز و محصولات از جمله Wellness Surterra، مرجان ریفر، و شناور Parallel تقریباً 50 فروشگاه خرده فروشی در سراسر کشور اداره می کند ، از جمله سایت های کشت و تولید در چهار ایالت. این شرکت علوم پیشرفته شاهدانه را از طریق Molusular Infusions (Mi) ، یک شرکت بیو دارویی مبتنی بر شاهدانه انجام می دهد و تحقیق و توسعه را برای توسعه محصول جدید در تسهیلات خود انجام می دهد. تگزاس، ماساچوست، فلوریداو بوداپست، مجارستان. موازین به دنبال اطمینان از کیفیت ، ایمنی ، استحکام و کارآیی محصولات خود ، اقدامات سخت و شغلی را دنبال می کند و با دنبال کردن ارزش های قوی و قرار دادن رفاه مشتریان و کارمندان خود ، تجارت خود را بنا می کند. اطلاعات بیشتر را در www.liveParallel.com یا در اینستاگرام و LinkedIn بیابید.

اخبار مرتبط  ÈYES STORY با حداکثر زیبایی ایمن از طریق لنزهای بهداشت چشم پرتاب می شود

مخاطب:
برایانا چستر
ارتباطات MATTIO
[email protected]

منبع موازی