نمایشگاه اجباری سازهای موسیقی برای از سرگیری کار

شانگهای ، 28 اوت 2020 / PRNewswire / – موسیقی چین ، که به طور مشترک توسط CMIA ، شانگهای اینتکس و مسی فرانکفورت برگزار می شود ، به مرکز نمایشگاه بین المللی جدید شانگهای باز می گردد در 28-31 اکتبر 2020. علی رغم سقوط ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، شانگهای به عنوان یک مرکز نمایشگاهی در چین ، از ماه ژوئیه نمایشگاه های تجاری بسیاری از جمله شادی چین و نمایشگاه کتاب شانگهای

موسیقی چین ، یکی از بزرگترین نمایشگاه های سازهای موسیقی در جهان ، در صنعت موسیقی جهانی نقش مهمی ایفا می کند. سال گذشته ، موسیقی چین بیش از دریافت کرد 2400 غرفه داران از بیش از 34 کشورها و مناطق ، 122،519 شرکت کنندگان 78 کشورها و مناطق بدون شک بهترین دروازه برای بدست آوردن اطلاعات دست اول در مورد بازار است.

اخبار مرتبط  کتاب جدید جوئل رومرو پرز El Misterio Del Monstruo Disfrazado De Niño تحریک فکری است که در مورد منشاء واقعی و قدرت مخرب El Niño در سیاره زمین ایالات متحده - انگلیسی USA - espaà ± ol

در نسخه نوزدهم خود ، Music China همچنان از بهترین مزیتهای خود استفاده خواهد کرد و به عنوان بستری برای جلسات تجاری است. در میان مارک های نمایشگاهی در Music China 2020 قرار دارد AKG، Aria، AXL، Bechstein، Buffet، Casio، Conn-Selmer، Dunhuang، Fengling، Hsinghai، JBL، Jinyin، JOYO، Kawai، Levy’s، NUX، Parsons، Pearl River، PianoDisc، Pioneer DJ، Saga، Samick، Schimmel، سیلر استین وی ، تیلور ، یاماها و یاناگیزاوا آنها باید از مجموعه محصولات برتر با کیفیت ، مردم را خوشحال کنند.

در مورد ساکنان خارج از کشور که به دلیل بیماری همه گیر نمی توانند به صورت حضوری از این نمایشگاه بازدید کنند ، Music China در حال ایجاد یک سکوی نمایشگاه آنلاین – یک نمایشگاه “ابر” است که امکان “بازدید” از این رویداد و انجام امور تجاری بدون ترک خانه وجود دارد. بنابراین عموم مردم می توانند از همان منابعی که در سایت دارند ، بهره مند شوند ، نمایشگاه های محصول را مشاهده کنند ، با غرفه داران تعامل کنند یا برنامه های خرید را انجام دهند.

اخبار مرتبط  هدف برای ارتقا تلاشها و پیشبرد عدالت اجتماعی 10 میلیون دلار و منابع مداوم متعهد است

بر اساس وب سایت رسمی ، نمایشگاه آنلاین بهترین انتخاب محصولات از غرفه داران و غرفه های آنها را در واقعیت مجازی به نمایش می گذارد. اگر به یک محصول یا شرکت خاص علاقه مند هستید ، شرکت کننده می تواند برای گفتگو با غرفه دار به طور خاص یک بار روی “Book” کلیک کند. غرفه داران همچنین در اتاق های طبقه بندی شده از محصولات ، به ارائه محصولات خود و تعامل با مردم به صورت زنده پخش می کنند.

اخبار مرتبط  نوآوران پیشرو فناوری نساجی برای ایجاد اولین پوشاک تسهیل شده توسط HeiQ Viroblock گرد هم آمده اند

با وجود همه گیری کنونی ، با تلاشهای مستمر در هر کشور و منطقه ، جهان دوباره در مسیر درست قرار گرفته است. موسیقی چین ، در این شرایط دشوار ، در تلاش است تا بسترهایی را برای مارک ها ایجاد کند تا در بازار جهانی چلپ چلوپ کند ، و همچنین برای عموم مردم به دنبال فرصت های بالقوه تجاری باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Music China 2020 ، به وب سایت رسمی ما به آدرس www.musicchina-expo.com مراجعه کنید.

مخاطب:
اماس. آرلن زو
+ 86-21-6295-5609
[email protected]

SOURCE شانگهای اینتکس

لینک های مربوطه

http://shanghai-intex.com/

SOURCE شانگهای اینتکس