FASHIONPHILE بودجه 38.5 میلیون دلاری در بودجه سری B را که توسط NewSpring به دست آمده است ، افزایش می دهد

کارلسباد ، کالیفرنیا.، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – FASHIONPHILE ، شرکت پیشرو تجارت الکترونیکی پیشرو که منحصراً روی کیف های دستی ، ساعتهای و جواهرات ریز لوکس متمرکز شده است ، امروز اعلام کرد که این محصول را مطرح کرده است 38.5 میلیون دلار در بودجه سری B به رهبری NewSpring Growth ، استراتژی اختصاصی رشد و گسترش بنگاه سهام خصوصی NewSpring. این دوره بودجه دنبال می شود نیمان مارکوس’ سرمایه گذاری اقلیت در شرکت در آوریل 2019، و از آن زمان استودیوی فروش FASHIONPHILE را در چهار فروشگاه خود افتتاح کرد در سراسر کشور.

FASHIONPHILE در سال 1999 تاسیس شد ، پیشگام پیشگام فوق لوکس متعلق به خود است که در سال 2018 به عنوان یکی از ده مارک برتر جستجو شده در گوگل رتبه بندی شده است. FASHIONPHILE به دلیل موجودی بی پایان خود از محبوب ترین کیف های دستی و لوازم جانبی ، مدل خرید و احراز هویت بهترین در کلاس مشارکت نوآورانه خرده فروشی آنها با نیمان مارکوس چرخه چرخه لوکس را به یک سرعت بی نظیر در هر نقطه دیگر جهان تسریع کرده است ، و از طریق فناوری نوآوری بازآفرینی FASHIONPHILE ، الگوریتم قیمت گذاری اختصاصی و پلت فرم پیشگام احراز هویت ، بازار اولیه و فرعی را پر کرده است.

اخبار مرتبط  ریحانا پوست زیادی را راه اندازی کرد

این بودجه مقیاس عملیاتی و جغرافیایی را گسترش می دهد ، رد پای همه کانال آنها را بیشتر گسترش می دهد و مراکز تحقق منطقه ای را در داخل و خارج باز می کند. این بودجه همچنین باعث پیشرفت در مجموعه فناوری های انحصاری FASHIONPHILE با تمرکز بر اتوماسیون پیشرفته و هوش مصنوعی از جمله فناوری شناسایی تصویری در انتظار ثبت اختراع خواهد شد.

“در طول 20 سال گذشته ما بزرگترین موجودی لوکس در صنعت را توسعه داده ایم ، فناوری پیشرفت تجاری را ایجاد کرده ایم و راه را برای تعالی تأیید احداث کرده ایم. اکنون هیجان زده ایم که وجوه حاصل از این افزایش را به کار بگیریم تا در جهت افزایش آگاهی فعالیت کنند. و خریداران لوکس بیشتری را به FASHIONPHILE و شادی ها و فواید اقتصاد مدور معرفی کنید. ” بن هممینگر

“ما همچنان که تقاضا برای مد روز پایدار است ، اعتقاد داریم فروش مجدد باعث تحقق آینده خرده فروشی می شود. هدف ما این است که مقیاس و پیشرفته ترین فناوری را به خرید دست دوم تبدیل کنیم و درنهایت مصرف کنندگان بیشتری را به سمت اقتصاد مدور سوق دهیم.” بنیانگذار و رئیس جمهور می گوید ، سارا دیویس.

هارت کالاهاهان ، مدیر NewSpring گفت: “بازاریابی بصورت تصاعدی در حال رشد است و با تکنولوژی یک نوع از FASHIONPHILE و تجربه چندین دهه با کالاهای طراح ، این یک رشد مناسب برای رشد NewSpring است.” “ما از دیدن FASHIONPHILE همچنان به رهبری دسته لوکس در بازار ثانویه ابراز هیجان می کنیم.”

اخبار مرتبط  دسیبل از تمدید پرونده های مالی سالانه ، به روزرسانی مالی و استعفا مدیر ارشد مالی خبر داد

درباره FASHIONPHILE: FASHIONPHILE در سال 1999 تاسیس شد و پیشرو در خرید و فروش آنلاین کیف های دستی و لوازم جانبی فوق لوکس است. پیشگام rekommerce در سال 2018 به عنوان یکی از مارک های جستجوگر گوگل در گوگل رتبه بندی شد و به خاطر موجودی بی پایان از کیف های پرطرفدار ، مدل خرید مستقیم و تأیید اعتبار در کلاس شناخته شده است.

اخبار مرتبط  برنامه جهانی غذا در ایالات متحده آمریکا گابریلا موریس را به عنوان مدیر ارشد بشردوستانه منصوب می کند

درباره روزنامه: NewSpring با نوآوران ، سازندگان و اپراتورهای شرکتهای با عملکرد بالا در صنایع پویا شریک می شود تا رشد جدید را کاتالیز کند و فرصتهای جذاب را به دست آورد. این شرکت مدیریت می کند 2.0 میلیارد دلار در چهار استراتژی مجزا که طیف را از سهام عدالت رشد و کنترل خرید تا بدهی های مزانزن پوشش می دهد. NewSpring با سرمایه گذاری در بیش از 150 شرکت ، دانش ، تجربه و منابع زیادی را به ارمغان آورده است تا شرکت های در حال رشد را به سطح بعدی و فراتر از آن برساند. NewSpring با همکاری تیم های مدیریتی برای کمک به توسعه مشاغل خود به عنوان رهبران بازار ، فرصت ها را شناسایی می کند و با استفاده از شبکه رهبران صنعت و تأثیر گذار خود در سراسر کشور ، حوزه های مختلف و عملیاتی روابط برقرار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید www.newspringcapital.com.

SOURCE FASHIONPHILE