بنیاد Home Depot تعهد خود در پاسخ به فاجعه را به 4 میلیون دلار برای کمک به جوامع آسیب دیده از طوفان لورا افزایش می دهد

اتلانتا، 28 آگوست 2020 / PRNewswire-HISPANIC WIRE PRI / – بنیاد خانه انبار امروز اعلام کرد که تعهد خود را برای پاسخ به فاجعه سال 2020 افزایش می دهد 4 دلار میلیون ها نفر دیگر ، برای حمایت بیشتر از امداد و نجات جامعه و تلاش های بازسازی طولانی مدت در ایالات آسیب دیده از طوفان لورا. این وجوه دیگر اضافه می کند 500000 دلار به کسانی که قبلاً توسط شرکای غیرانتفاعی شما و کمکهای مالی قبلی شما در پاسخ به این و طوفانهای دیگری که امسال رخ داده اند استفاده می شود.

با همکاری شرکای غیرانتفاعی ملی خود ، از جمله Convoy Hope ، Operation Blessing ، صلیب سرخ آمریکایی ، Team Rubicon ، همه دستها و قلبها ، و ToolBank Disaster Services ، بنیاد Home Depot و Home Depot® انبارها را در سراسر کشور فعال کرده اند. کشورها و تیمهای پاسخگو بسیج شدند تا منابع مهم مناطق مناطق آسیب دیده را تأمین کنند.

به عنوان بخشی از تلاش های امدادرسانی طوفان ، این بنیاد در حال توزیع کیت های امدادی است که توسط داوطلبان کارمند در مناطقی تحت تأثیر طوفان لورا جمع آوری شده و از طریق شریک غیر انتفاعی خود ، جهانی مرکزی وعده های غذایی را برای ساکنان محلی فراهم می کند. آشپزخانه

اخبار مرتبط  Frigorífico Concepción S.A. از آغاز درخواست رضایت رضایت نامه خبر داد

این شرکت روز چهارشنبه مرکز فرماندهی مقابله با حوادث را برای پشتیبانی از فروشگاه ها ، کارمندان و جوامع موجود در مسیر طوفان لورا فعال کرد که عملاً برای اولویت قرار دادن ایمنی و فاصله اجتماعی فعالیت می کند. بیش از 250 کارمند از شرکت های تجاری ، عملیاتی ، زنجیره تامین و سایر تیم های این شرکت 24 ساعته در تلاشند تا محموله های کامیون را به فروشگاه های منطقه منتقل کنند و این کار را تا زمانی که لازم باشد ادامه می دهند.

هکتور پادیلا ، رئیس بخش جنوبی The Home Depot گفت: “ما بسیار سپاسگزاریم که همه فروشگاه های ما توانستند به سرعت بازگشایی کنند تا به نیازهای جامعه خود ادامه دهند.” “ما از کارکنان و شرکای غیرانتفاعی خود برای کمک به افراد آسیب دیده از این طوفان و سایر بلایای طبیعی در سراسر ایالات متحده امسال قدردانی می کنیم.”

که در کالیفرنیافروشگاه های Home Depot همچنین هزاران مورد را به بخش های محلی اعم از تارپس ، آب ، لوازم بهداشتی ، ویلچر و سایر موارد اهدا کرده اند. بودجه متعهد شده توسط بنیاد هوم دپوت نیز برای کمک به بهبود جوامع به سازمانهای غیر انتفاعی در این مناطق اختصاص خواهد یافت.

اخبار مرتبط  غذاهای TreeHouse برای به دست آوردن اکثر غذاهای Riviana غذاهای Ebro در ایالات متحده با قیمت 242.5 میلیون دلار

صندوق هومر ، برنامه کمک به کارمندان Home Depot ، همچنین بطور جدی کمک های بلاعوض را برای کارمندان آسیب دیده از طوفان ها و آتش سوزی ها پردازش می کند.

این تلاش ها بخشی از تعهد هوم دپو در بازسازی جوامع طولانی مدت آسیب دیده از بلایای طبیعی است. این بنیاد از تلاش های امدادی پس از گردبادهایی که در بهار گذشته و اوایل ماه جاری در جنوب شرقی کشور رخ داد حمایت کرد و این شرکت صدها کیت امداد را برای حمایت از جوامع آسیب دیده از طوفان حنا توزیع کرد و تجهیزات را در سراسر کشور توزیع کرد در امتداد ساحل شرقی برای کمک به جوامع آسیب دیده از طوفان Isaías.

درباره بنیاد خانه انبار

بنیاد Home Depot برای بهبود خانه ها و زندگی جانبازان آمریکایی ، آموزش کارگران ماهر برای پر کردن شکاف شغلی و حمایت از جوامع آسیب دیده از بلایای طبیعی تلاش می کند. از سال 2011 ، این بنیاد بیش از سرمایه گذاری کرده است 350 دلار بیش از 48000 خانه و امکانات جانبازی در 4500 شهر بهبود یافته است. بنیاد متعهد به سرمایه گذاری است 500 دلار میلیون دلار به دلیل سربازی تا سال 2025.

اخبار مرتبط  Crate و بشکه برای تقویت تجربه پیک خود در حاشیه Gbsse ، G Olympse را انتخاب می کنند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بنیاد Home Depot ، به HomeDepotFoundation.org مراجعه کرده و ما را دنبال کنید توییتر HomeDepotFound و در فیس بوک + اینستاگرامHomeDepotFoundation.

درباره انبار خانه

Home Depot بزرگترین خرده فروش لوازم خانگی در دنیا با 2،293 فروشگاه در 50 ایالت ، ناحیه کلمبیا، پورتوریکوجزایر ویرجین ایالات متحده ، گوام، 10 استان کانادا و مکزیک. در مالی سال 2019 ، Home Depot فروش فروش داشت 110.2 هزار دلار میلیون و درآمد 11.2 هزار دلار میلیون ها این شرکت بیش از 400000 نفر استخدام دارد. سهام Home Depot در بورس اوراق بهادار معامله می شود ارزش های نیویورک (NYSE: HD) و در شاخص صنعتی داو جونز و شاخص 500 و استاندارد و پورز گنجانده شده است.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/403438/The_Home_Depot_Foundation_Logo.jpg

منبع بنیاد انبار خانه

لینک های مربوطه

http://www.HomeDepotFoundation.org

منبع بنیاد انبار خانه