UL امکان پیشرفت سریع تولیدکنندگان محصولات و تجهیزات الکترونیکی را برای بازار مکزیک فراهم می کند

NORTHBROOK ، ایلینویز، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – UL ، یک شرکت برجسته علوم امنیت جهانی ، امروز اعلام کرد که اداره کل استاندارد (DGN) وزارت اقتصاد مکزیک به UL حق داده است انجام آزمایشات کارایی انرژی و ایمنی در سطح جهانی برای محصولات و تجهیزات الکترونیکی وارداتی در آن کشور. این شامل آزمایشات ایمنی برای محصولات و تجهیزات صوتی ، تصویری و فناوری اطلاعات و سیستم های برق اضطراری (UPS) ، و همچنین آزمایشات بهره وری انرژی برای لباسشویی ، یخچال و فریزرهای خانگی و تجاری ، موتورها ، روشنایی ، فواره ها است. منبع تغذیه خارجی و محصولات و تجهیزاتی که به انرژی آماده به کار نیاز دارند.

با استفاده از این امکان جدید آزمایش های ایمنی و بهره وری انرژی در UL یا آزمایشگاه های تأیید شده UL در خارج از مکزیک مطابق با استانداردهای رسمی مکزیک – استانداردهای رسمی مکزیک (NOM) و استانداردهای مکزیک (NMX) – ، UL می تواند باعث کاهش زمان و هزینه بازار برای دسترسی محصول به بازار مکزیک شود.

تعیین آزمایش ایمنی ، ابتدا برای هر شرکت بین المللی آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه ، برای محصولات و تجهیزات خاصی اعمال می شود که در دسته های NOM و NMX مشخص شده است. گروه های محصولات و تجهیزات عبارتند از:

 • NOM-001-SCFI-2018 – دستگاه های الکترونیکی
 • NMX-I-163-NYCE-2016 – تجهیزات الکترونیکی – سیستم های برق اضطراری الکترونیکی
 • NMX-I-60065-NYCE-2015 – تجهیزات الکترونیکی – صوتی ، تصویری و دستگاه های الکترونیکی مشابه
 • NMX-I-60950-1-NYCE-2015 – تجهیزات فناوری اطلاعات
اخبار مرتبط  منابع هوریسون برای ایجاد تمرکز بر تولید چای جدید Agarwood

طبق گزارش بانک جهانی ، مکزیک – با بیش از 130 میلیون نفر جمعیت و افزایش سطح درآمد و قدرت خرید – یازدهم است. اقتصاد در جهان و دوم در آمریکای لاتین.

وی می گوید: “با توجه به رشد روزافزون مکزیک ، تقاضا برای محصولات مصرفی افزایش یافته است که این امر به نیاز بیشتر به نظارت بیشتر بر ایمنی نظارتی کمک می کند.” کارلوس کوریامعاون ارشد رئیس و مدیر کل UL در آمریکای لاتین. وی ادامه داد: “با این تعیین DGN ، UL اکنون می تواند با استفاده از شبکه جهانی آزمایشگاه های کلاس جهانی و تجهیزات آزمایشگاهی ، این نیاز را برآورده سازد تا به تولید کنندگان محصولات الکترونیکی و تجهیزات الکترونیکی بتواند الزامات ایمنی لازم در مکزیک را برآورده کند و راه را هموار کند. برای ورود سریع و روان به بازار مکزیک. “

اخبار مرتبط  لیبی تأیید دادگاه برای همه اقدامات "روز اول" برای پشتیبانی از عملیات تجاری را دریافت می کند

علاوه بر آزمایش ایمنی ، DGN تاسیس کرده است که UL اکنون می تواند آزمایش بهره وری انرژی ، از جمله الزامات مربوط به Energy Star یا انجمن استاندارد کانادا را در تأسیسات UL خارج از مکزیک انجام دهد. استانداردهای NOM قابل اجرا شامل موارد زیر است:

 • NOM-005-ENER-2016 – واشر لباس های لوازم خانگی
 • NOM-014-ENER-2004 – موتورهای خنک کننده هوا
 • NOM-015-ENER-2012 – یخچال و فریزر لوازم خانگی
 • NOM-017-ENER / SCFI-2014 – تجهیزات برودتی تجاری
 • NOM-029-ENER-2017 – منبع تغذیه خارجی
 • NOM-030-ENER-2016 – رهبری دیودها (LED)
 • NOM-032-ENER-2013 – تجهیزات و وسایلی که نیاز به قدرت آماده به کار دارند

“ما می دانیم که پیمایش منظره نظارتی بازارهای جهانی یک کار پیچیده و چالش برانگیز است. Covid-19 یک لایه پیچیدگی دیگر اضافه کرده است. با این تعیین ، مشتریان می توانند محصولات و تجهیزات خود را نزدیک به امکانات تولید خود و تاخیرهای ناشی از همه گیری را کاهش دهید ، “او می گوید هلنا گرگ، مدیر ارشد بخش گواهینامه بین المللی UL. “با داشتن متخصصین و امکانات خود در سراسر جهان ، ما آماده ایم تا نیازهای بازار جهانی را برای کمک به ورود چابک و کارآمد به بازار مکزیک برطرف کنیم.”

اخبار مرتبط  با TENCEL commitment تعهد خود را برای آینده ای پایدار تمدید کنید

درباره UL

UL با استفاده از علم برای حل چالش های ایمنی و پایداری به ایجاد دنیای بهتری کمک می کند. ما با امکان پذیرش ایمن محصولات و فن آوری های جدید و نوآورانه اعتماد ایجاد می کنیم. در UL همه ما اشتیاق داریم که دنیا را به مکانی امن تر تبدیل کنیم. همه کارهای ما به بهبود سلامت جهانی ، از تحقیقات مستقل و تدوین استاندارد تا آزمایش و صدور گواهینامه ، تا تجزیه و تحلیل و راه حل های دیجیتال کمک می کند. مشاغل ، صنایع ، دولتها ، مقامات نظارتی و عموم مردم به ما اعتماد می کنند تا تصمیمات دقیق تری بگیریم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت اینترنتی Uliko مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های غیرانتفاعی ما ، به UL.org مراجعه کنید.

مخاطب مطبوعاتی:
استیون بروستر
UL
[email protected]
1 + 847.664.8425

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/325015/ul_enterprise_logo.jpg

منبع UL

لینک های مربوطه

http://www.ul.org

منبع UL