UL امکان پیشرفت سریع تولیدکنندگان محصولات و تجهیزات الکترونیکی را برای بازار مکزیک فراهم می کند

NORTHBROOK ، ایلینویز، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – UL ، یک شرکت برجسته علوم امنیت جهانی ، امروز اعلام کرد که اداره کل استاندارد (DGN) وزارت اقتصاد مکزیک به UL حق داده است انجام آزمایشات کارایی انرژی و ایمنی در سطح جهانی برای محصولات و تجهیزات الکترونیکی وارداتی در آن کشور. این شامل آزمایشات ایمنی برای محصولات و تجهیزات صوتی ، تصویری و فناوری اطلاعات و سیستم های برق اضطراری (UPS) ، و همچنین آزمایشات بهره وری انرژی برای لباسشویی ، یخچال و فریزرهای خانگی و تجاری ، موتورها ، روشنایی ، فواره ها است. منبع تغذیه خارجی و محصولات و تجهیزاتی که به انرژی آماده به کار نیاز دارند.

با استفاده از این امکان جدید آزمایش های ایمنی و بهره وری انرژی در UL یا آزمایشگاه های تأیید شده UL در خارج از مکزیک مطابق با استانداردهای رسمی مکزیک – استانداردهای رسمی مکزیک (NOM) و استانداردهای مکزیک (NMX) – ، UL می تواند باعث کاهش زمان و هزینه بازار برای دسترسی محصول به بازار مکزیک شود.

تعیین آزمایش ایمنی ، ابتدا برای هر شرکت بین المللی آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه ، برای محصولات و تجهیزات خاصی اعمال می شود که در دسته های NOM و NMX مشخص شده است. گروه های محصولات و تجهیزات عبارتند از:

 • NOM-001-SCFI-2018 – دستگاه های الکترونیکی
 • NMX-I-163-NYCE-2016 – تجهیزات الکترونیکی – سیستم های برق اضطراری الکترونیکی
 • NMX-I-60065-NYCE-2015 – تجهیزات الکترونیکی – صوتی ، تصویری و دستگاه های الکترونیکی مشابه
 • NMX-I-60950-1-NYCE-2015 – تجهیزات فناوری اطلاعات
اخبار مرتبط  تمایل به خوردن سبزیجات و سالاد تقاضا برای بسته بندی های مرتبط را افزایش می دهد

طبق گزارش بانک جهانی ، مکزیک – با بیش از 130 میلیون نفر جمعیت و افزایش سطح درآمد و قدرت خرید – یازدهم است. اقتصاد در جهان و دوم در آمریکای لاتین.

وی می گوید: “با توجه به رشد روزافزون مکزیک ، تقاضا برای محصولات مصرفی افزایش یافته است که این امر به نیاز بیشتر به نظارت بیشتر بر ایمنی نظارتی کمک می کند.” کارلوس کوریامعاون ارشد رئیس و مدیر کل UL در آمریکای لاتین. وی ادامه داد: “با این تعیین DGN ، UL اکنون می تواند با استفاده از شبکه جهانی آزمایشگاه های کلاس جهانی و تجهیزات آزمایشگاهی ، این نیاز را برآورده سازد تا به تولید کنندگان محصولات الکترونیکی و تجهیزات الکترونیکی بتواند الزامات ایمنی لازم در مکزیک را برآورده کند و راه را هموار کند. برای ورود سریع و روان به بازار مکزیک. “

اخبار مرتبط  گلدن استیت گرینز بیمار متمرکز است

علاوه بر آزمایش ایمنی ، DGN تاسیس کرده است که UL اکنون می تواند آزمایش بهره وری انرژی ، از جمله الزامات مربوط به Energy Star یا انجمن استاندارد کانادا را در تأسیسات UL خارج از مکزیک انجام دهد. استانداردهای NOM قابل اجرا شامل موارد زیر است:

 • NOM-005-ENER-2016 – واشر لباس های لوازم خانگی
 • NOM-014-ENER-2004 – موتورهای خنک کننده هوا
 • NOM-015-ENER-2012 – یخچال و فریزر لوازم خانگی
 • NOM-017-ENER / SCFI-2014 – تجهیزات برودتی تجاری
 • NOM-029-ENER-2017 – منبع تغذیه خارجی
 • NOM-030-ENER-2016 – رهبری دیودها (LED)
 • NOM-032-ENER-2013 – تجهیزات و وسایلی که نیاز به قدرت آماده به کار دارند

“ما می دانیم که پیمایش منظره نظارتی بازارهای جهانی یک کار پیچیده و چالش برانگیز است. Covid-19 یک لایه پیچیدگی دیگر اضافه کرده است. با این تعیین ، مشتریان می توانند محصولات و تجهیزات خود را نزدیک به امکانات تولید خود و تاخیرهای ناشی از همه گیری را کاهش دهید ، “او می گوید هلنا گرگ، مدیر ارشد بخش گواهینامه بین المللی UL. “با داشتن متخصصین و امکانات خود در سراسر جهان ، ما آماده ایم تا نیازهای بازار جهانی را برای کمک به ورود چابک و کارآمد به بازار مکزیک برطرف کنیم.”

اخبار مرتبط  بازار جهانی خنک کننده مرکز داده 2020-2025 با شرکت Vertiv ، اشنایدر الکتریک SE و STULZ GMBH سلطه

درباره UL

UL با استفاده از علم برای حل چالش های ایمنی و پایداری به ایجاد دنیای بهتری کمک می کند. ما با امکان پذیرش ایمن محصولات و فن آوری های جدید و نوآورانه اعتماد ایجاد می کنیم. در UL همه ما اشتیاق داریم که دنیا را به مکانی امن تر تبدیل کنیم. همه کارهای ما به بهبود سلامت جهانی ، از تحقیقات مستقل و تدوین استاندارد تا آزمایش و صدور گواهینامه ، تا تجزیه و تحلیل و راه حل های دیجیتال کمک می کند. مشاغل ، صنایع ، دولتها ، مقامات نظارتی و عموم مردم به ما اعتماد می کنند تا تصمیمات دقیق تری بگیریم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت اینترنتی Uliko مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های غیرانتفاعی ما ، به UL.org مراجعه کنید.

مخاطب مطبوعاتی:
استیون بروستر
UL
[email protected]
1 + 847.664.8425

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/325015/ul_enterprise_logo.jpg

منبع UL

لینک های مربوطه

http://www.ul.org

منبع UL