انجمن زیبایی های حرفه ای به بازگشایی سالن های کالیفرنیا کمک می کند

اسکاتسدیل ، آریز.، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – انجمن زیبایی حرفه ای (PBA) ، بزرگترین و فراگیرترین سازمان تجارت ملی به نمایندگی از صنعت زیبایی حرفه ای ، برای کمک به بازگشایی سالن ها در خط مقدم حضور داشته است کالیفرنیا از زمان خاموش شدن ناگهانی آنها در ماه جولای. اواخر شب گذشته تیم امور امور خارجه PBA با توجه به اطلاعیه بازگشایی امروز ، در تماس خصوصی با دفتر فرماندار نیوزوم قرار گرفت. خدمت به عنوان یک منبع پویا به حالت کالیفرنیا از ابتدای همه گیری ارائه داستانهای واقعی از بیش از 900 عضو PBA ، داده ها و تجزیه و تحلیل های معنی دار و عکس ها ، سرسختی و همکاری انجمن نتیجه داده است: همکاری با دفتر استاندار ، PBA به ایجاد یک نقشه راه برای بازگشایی کمک کرده است کالیفرنیا صنعت زیبایی حرفه ای. همانطور که توسط تیم فرماندار توضیح داده شده است ، همکاری PBA و اطلاعاتی که PBA به اشتراک گذاشته بسیار قدردانی می شود.

همانطور که امروز از طریق دفتر فرماندار نیوزوم اعلام شد ، یک برنامه بازگشایی شهرستان طبقه بندی شده موثر است دوشنبه ، 31 آگوست، که در آن سالن ها و آرایشگاه ها می توانند به دنبال دستورالعمل های جدید در داخل خانه باز شوند ، و خدمات ناخن و زیبایی با توجه به یک برنامه چهار طبقه مخصوص شهرستانها می توانند باز شوند. PBA به همکاری با دفتر استاندار ادامه می دهد تا از امروز و با شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر امروز از این برنامه بازگشایی پشتیبانی کند.

اخبار مرتبط  DYNAMICS، LLC از انتشار Go4Me2.com با تحویل رایگان Doorstep برای موارد ضروری از خرده فروشان برتر خبر داد

“با تعامل زود هنگام و غالباً و کار با وضعیت کالیفرنیا، ما توانستیم از نمایندگی حرفه ای اعضای PBA خود اطمینان حاصل کنیم. ” استیو اسلیپر، مدیر اجرایی انجمن زیبایی حرفه ای. “حالا که کالیفرنیا در حال بازگشت به کار است ، PBA همکاری خود را با دولت حفظ خواهد کرد ، داده ها ، داستان های مربوط به اعضا و بینش های دیگر را ارائه می دهد – اطمینان حاصل شود که صنعت زیبایی حرفه ای همچنان به جلو نشان داده می شود. ”

میرا ردی، مدیر امور دولت PBA ، به اشتراک می گذارد ، “ما در مسیر درست گام برداشته ایم ، من از اعتمادی که اعضای PBA به ما نسبت به به اشتراک گذاشتن داستان های شخصی خود و درگیر کردن مکالمات مداوم با کالیفرنیا دفتر فرماندار به ما اجازه می دهد به گونه ای همکاری کنیم که تغییری در جهت صحیح ایجاد شود. “وی ادامه می دهد ،” ما با عضویت خود خستگی ناپذیر کار کرده ایم و از تماس ها ، ایمیل ها و ارتباطات آنها سپاسگزارم. فراتر از تلاش های مشترک ما ، PBA برای اطمینان از ما تلاش کرد کالیفرنیا اعضا احساس قدرت می کنند – تلاشهای طرفداری آنها در مجموع ایجاد تغییر می کند “این جنبش درمورد آنها است.”

اخبار مرتبط  شروین - ویلیامز برای اعلام نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 در 28 ژوئیه 2020

PBA به عنوان منبع اصلی صنعت ، پیش از این مجموعه ای از این مجموعه ها را ساخته است دستورالعملهای توصیه شده برای سالنها و مراکز آبگرم از جمله افزایش اقدامات ضدعفونی کننده ، نصب پارتیشن های پلاکسی گلاس یا اکریلیک ، از بین بردن ایستگاه های قهوه و تجهیزات رفاهی ، انجام معاملات فقط الکترونیکی ، نیاز به ماسک صورت ، قرار ملاقات مبهم و انتظار در اتومبیل ، مشتریانی که با موهای تمیز ظاهر می شوند و موارد دیگر . PBA همچنین برنامه جدیدی را برای اعتبار سنجی GBAC STAR در ارتباط با GBAC و ISSE اعلام خواهد کرد. شورای مشاوره جهانی بیوریسک (GBAC) تنها صنعت تمیزکاری برای تأیید اعتبار پیشگیری ، پاسخ و بازیابی برای تأسیسات است که بالاترین سطح استاندارد سازی بهداشت را ایجاد می کند.

اخبار مرتبط  لامپ های باتری به علاوه خدمات تعمیرات تلفن و دستگاه های درجه یک را ارائه می دهد

در زیر لطفاً یک لینک پخش مناسب با برنامه پیدا کنید میرا ردی به اشتراک گذاری این خبر:

https://www.youtube.com/watch؟v=6uxIz2GDOEQ&feature=youtu.be

برای اطلاعات به روز از دفتر استانداری ، لطفاً مراجعه کنید https://covid19.ca.gov/.

استیو خواب، مدیر اجرایی PBA ، و میرا ردیمدیر امور دولت ، هر دو بلافاصله برای مصاحبه روی دوربین و سرمقاله در دسترس هستند.

درباره PBA

انجمن زیبایی حرفه ای (PBA) بزرگترین و فراگیرترین سازمان تجارت به نمایندگی از کل صنعت زیبایی است. PBA برای اعتلای ، اتحاد و خدمت به صنعت زیبایی و متخصصانی است که زندگی مردم را بهبود می بخشند و تنها سازمان ملی است که نمایندگی کل صنعت زیبایی را دارد. اعضای ما شامل تولید کنندگان ، توزیع کنندگان ، سالن ها ، آبگرم ، مدارس ، پزشکان مستقل ، دانشجویان و تأمین کنندگان صنعت هستند. PBA به دفاع و مبارزه برای حقوق صنعت زیبایی ، ارتقا professional حرفه ای و متعهد به موفقیت درازمدت آرایشگر و مشاغل استخدام و پشتیبانی آنها اختصاص داده شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد سطوح و حق عضویت ، لطفاً مراجعه کنید: www.probeauty.org/join.

SOURCE انجمن زیبایی حرفه ای

لینک های مربوطه

http://www.probeauty.org