رستوران های La Granja غذای سالم برای افراد و خانواده ها ، ناهار خوری ، کنار غذا یا تحویل غذا ارائه می دهند

میامی، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – رستوران های لا گرانجا یک جایگزین سالم برای زنجیره های فست فود فراهم کنید. بسیاری از ساکنان میامی سر و صدا برای یک پروتئین سالم با وعده های غذایی سبزیجات سبک ، یکی با مرغ یا گوشت گاو به علاوه سبزیجات. کسانی که شام ​​را انتخاب می کنند مرغ ، استیک ، غذاهای دریایی یا گوشت خوک را با دو طرف ترجیح می دهند. اکنون بیش از 50 رستوران در وجود دارد فلوریدا جایی که فرد می تواند با تحویل DoorDash و Grubhub ، شام بخورد ، کنار بگذارد یا سفارش دهد.

اخبار مرتبط  Kemin's BetaVia ™ Complete از EASA به عنوان یک غذای جدید نظر مثبت می گیرد

La Granja فقط برای تحویل به کانتینرهای سازگار با محیط زیست روی آورده است!

ناهار و شام در فهرست غذاهای رستوران La Granja چیست؟

در اینجا منویی از غذاهای La Granja آورده شده است:

1/4 مرغ با برنج و لوبیا وعده غذایی کامل برای ناهار و شام است. 1/4 مرغ را با لوبیا سیاه و برنج یا همراه با گیاهان و جوش شیرین سرخ شده سفارش دهید که شروع می شود فقط 7.25 دلار.

لومو سالتادو چیزی است که می توان آن را “سرخ کردن گوشت گاو پرو” نامید. این بشقاب خوشمزه بیف همراه با برنج سفید و سیب زمینی سرخ کرده است. خوشمزه است. لومو سالتادو در حال رضایت بخشیدن گوشت گاو است که سرخ کرده را با نمک و فلفل به همراه سیر ، گوجه فرنگی ، فلفل زرد ، پیاز ، سرکه و مخلوط سس سویا در آخر سرخ می کنیم تا آن را از بین ببریم.

استیک 1/2 پوندی با پیاز همراه با لوبیای سیاه برنج سفید است. از یک استیک 1/2 پوندی با سس های مختلف تهیه شده در La Granja لذت ببرید.

La Granja Bowl مورد علاقه ناهار و شام است. می توان گوشت گاو ، مرغ یا میگو را انتخاب کرد. تازه ، خوشمزه و با سفارش شگفت انگیز آنها ساخته شده است امضای عطر و طعم لاتین.

https://www.youtube.com/watch؟v=0cVuORE9BVc

سینه مرغ بدون استخوان یک قطعه غول پیکر مرغ با برنج زرد و گیاه چنار با یک ظرف بزرگ لوبیا سیاه است. پستان بدون استخوان فقط است 10.25 دلار. گیاهان با انتهای ترد تا زمانی که به دهان برخورد نکنند و ذوب شوند ، محکم و بدون لک باقی می مانند. در مورد وعده های غذایی ساندویچ مرغ سؤال کنید!

احساس غذای دریایی می کنید؟ مردم می توانند انتخاب کنند ماهی کریولو با 2 سفارش جانبی ، یا Criollo Fish / میگو. آنها می توانند انتخاب کنند ماهی در سس تند با میگو یا ماهی سیر با میگو. پلاترهای غذای دریایی را می توان با یوکا ، توستون ، برنج سفید ، لوبیای سیاه یا سیب زمینی سرخ کرده و سیب زمینی سرخ کردنی استفاده کرد.

از دیگر تخصص ها می توان به برنج غذاهای دریایی ، ماهی ماچو ، برنج سرخ شده با غذاهای دریایی ، تکه های ماهی سرخ شده یا کالاماری سرخ شده اشاره کرد. قابل اعتماد و متخصص https://www.lagranjarestunities.com/fa/menu.

دسرها: بین Flan ، Pionono ، Alfajores ، Ice Cream یا Tres Leches یکی را انتخاب کنید!

تمیز و ایمن: با توجه به بیماری همه گیر ، رستوران های La Granja برای اطمینان از ایمنی تمام اقدامات احتیاطی را انجام می دهند ، به طور مداوم میزها را تمیز می کنند ، کارمندان را به شستن دستها و همچنین نشستن وسیع ترغیب می کنند.

صف بوئن صبور!!

تصاویر مرتبط

la-granja-restaurant-provide.jpg
رستوران های La Granja ناهار و شام های رضایت بخش را برای مشتریان خود فراهم می کنند. ناهارخوری کنید ، از طریق DoorDash و Grubhub به Curbside بروید ، یا تحویل بگیرید
رستوران La Granja در سال 1993 تاسیس شد. اولین مکان ما در جزیره زیبا افتتاح شد آروبا؛ جایی که غذا استقبال زیادی داشت. مرغ روتیسری و برخی از بشقاب های پرو بخشی از وعده های غذایی روزانه آروبیان شده اند.

SOURCE رستوران های لا گرانجا

لینک های مربوطه

https://www.lagranjarestermarkets.com