TreeHouse Foods اعلام فراخوان داوطلبانه از میله های گرانولا را برای برخی از امضاها انتخاب می کند

این محصول از طریق فروشگاههای زیر در سراسر کشور توزیع می شود: بازارهای ACME ، آلبرتسون ، بازار آلبرتسون ، آمیگوس ، بازار جامعه آندرونیکو ، کارس-صفوی ، عقاب ، هاگن ، جواهر-اسکو ، خوش شانس (محدود به فروشگاه های موجود در یوتا) ، خیابان خیابان ، Pak N Save ، Randalls ، Safeway ، Markets Community Safeway ، Shaw’s ، ستاره بازار، تام تامپ ، یونایتد اکسپرس ، سوپر مارکت های یونایتد و Vons (محدود به فروشگاه های Fresno ، Clovis و Oakhurst).

محصول موردنظر را می توان با شماره UPC شناسایی کرد و در صورت استفاده از تاریخ ، بهترین مورد را می توان در بالای پانل حقایق تغذیه ای موجود در بسته بندی موجود در نمودار زیر مشاهده کرد.

شرح

اندازه

شماره UPC

بهترین در صورت استفاده بر اساس تاریخ

امضا Chewy را انتخاب کنید

میله گرانولا – تکه شکلات

18 شمارش / 15.2 اونس

2113028363

21 ، 21 ژانویه

عکس های محصول آسیب دیده را می توانید در زیر مشاهده کنید. هیچ گونه انواع دیگر یا شماره UPC در این فراخوان گنجانده نشده است.

اخبار مرتبط  InventHelp مخترعین راهی مناسب برای هم زدن سس ها و سایر مواد غذایی ایجاد می کنند (VIG-447)

TreeHouse پس از دریافت سه شکایت از مصرف کننده موضوع را کشف کرد. در این زمان ، TreeHouse یک گزارش از واکنش آلرژیک مرتبط با این محصول دریافت کرده است.

از مصرف كنندگانی كه هر یك از محصولات فوق را خریداری كرده اند ، تقاضا می شود برای بازپرداخت كامل ، محصولات را در محل خرید دفع كنند یا به آنها برگردانند. مصرف کنندگان با هر گونه سؤال ممکن است از دوشنبه تا جمعه با شماره 800.596.2902 تماس بگیرند بین ساعت 8:00 صبح و 7:00 بعد از ظهر (EST).

درباره غذاهای خانه سه تایی

اخبار مرتبط  نخستین جشنواره بین المللی گردشگری فرهنگی و لباس ورزشی گاه به گاه Guiping China در گوانگشی S چین آغاز به کار می کند

TreeHouse Foods، Inc. تولید کننده و توزیع کننده پیشرو مواد غذایی و نوشیدنی های بسته بندی شده با برچسب خصوصی در آمریکای شمالی است. در سراسر کشور بیش از 40 واحد تولیدی داریم ایالات متحده، کانادا و ایتالیاو چشم انداز ما این است که رهبر راه حل های بلامنازع مارک های سفارشی برای مشتریان خود باشیم. نمونه کارها محصولات ما شامل قفسه های ثابت ، یخچال ، منجمد و تازه محصولات ، از جمله کالاهای پخته شده (کوکی ها ، کراکر ، پیش پاچه ها ، خمیر یخچال ، وفل های یخ زده ، محصولات نانوایی درون فروشگاهی و میله های میان وعده). نوشیدنی (آبگوشت ، نوشیدنی های گرم ، یک قهوه آماده برای نوشیدن ، خامه و نوشیدنی های پودر شده) ؛ و محلول های غذایی (پانسمان ، غلات داغ ، ماکارونی و پنیر ، ماکارونی ، ترشی ، سس و غذاهای کناری). ما یک پیشنهاد جامع از قالب های بسته بندی و پروفایل های طعم دهنده داریم و تقریباً در کل نمونه کارها مواد طبیعی ، ارگانیک و بدون مواد نگهدارنده ارائه می دهیم. هدف ما این است که مواد غذایی و نوشیدنی های باکیفیت را در دسترس همه قرار دهیم.

اخبار مرتبط  فروشگاه Jennie-O Turkey مجتمع خیابان ویلمار را بازگشایی کرد

اطلاعات اضافی ، از جمله آخرین اظهارات TreeHouse در فرم 10-Q و 10-K ، را می توان در وب سایت TreeHouse پیدا کرد ، http://www.treehousefoods.com.

SOURCE TreeHouse Foods، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.treehousefoods.com