100٪ Collection مجموعه نسخه محدود Peter Sagan را در زمان اجرای اولین تور راه اندازی می کند

لودو بوینارد مدیر عامل شرکت صددرصد می گوید: “این یک سال فوق العاده ای بود و ما می خواستیم کاری منحصر به فرد انجام دهیم تا بازگشت پیتر به مسابقات در تور را جشن بگیریم.” “این طراحی واقعاً شبیه کاری نیست که ما قبلاً انجام داده ایم ، و مطمئناً باعث می شود پیتر از گلوله بیرون بیاید.”

مجموعه محدود “سفید / طلای” پیتر ساگان محدود به سبک های Speedcraft® ، S3® و S2® در دسترس مصرف کنندگان خواهد بود. S3 با پیشرفته ترین فناوری لود شده و در تور امسال عینک مورد علاقه Sagan خواهد بود. S3 ترکیب و عملکرد را در بالاترین سطح انجام می دهد. میدان دید عالی محیطی ، محافظت عالی و تناسب غیر قابل انعطاف ، S3 را به یک انتخاب عالی برای سواری و مسابقه سریع تبدیل می کند. سپر استوانه ای اسپید کرافت در شدیدترین شرایط مسابقه ، دید و محافظت 360 درجه را ارائه می دهد. S2 با مشخصات پایین ، متنوع ترین عینک ورزشی با عملکرد ورزشی در بازار است و برای عملکرد روزمره در طیف وسیعی از ورزش ایده آل است.

اخبار مرتبط  SKYWORTH از تلویزیون S81 Pro با مشخصات بازی برش رونمایی می کند

ساگان گفت: “برای من ، کار با 100٪ فقط داشتن پیشرفته ترین اپتیک در گلوله نیست ، بلکه همچنین توانایی همکاری در طراحی های منحصر به فرد مانند White / Gold Collection است.” “این عینک آفتابی انعکاسی از شخصیت و نحوه مسابقه من است. این پنجمین بار است که ما در مورد عینک های مخصوص نسخه همکاری می کنیم و آنها بهتر می شوند. من نمی توانید صبر کنید تا آنها را در Tour de بپوشید فرانسه“”

هر سه سبک در طراحی شده اند کالیفرنیا و ساخته شده در ایتالیابا استفاده از لنزهای Ultra HD تولید شده در فرانسه از پلی کربنات خرد و مقاوم در برابر ضربه. آنها برای خرده فروشی 220 دلار (USD) و در دسترس خواهد بود 100percent.com و خرده فروشان دوچرخه سواری را در سراسر جهان انتخاب کنید.

اخبار مرتبط  Cardi B اسباب بازیهای جنسی Bellesa ، ویبراتورها و کیک تولد پنج لایه WAP فوق العاده را برای پیروان 80M خود نشان می دهد

100٪ همچنین با یک Speedtrap® طلای 24 عیار Peter Sagan Limited Edition شروع به کار خواهد کرد. با این همکاری ، ساگان و 100٪ لنزهای با عملکرد طلای 24 رنگ کاراتای نفس گیر واقعی را تصور کرده اند. فقط 50 عدد از این عینک آفتابی یک نوع تولید می شود که درآمد حاصل از آن به بنیاد ورزشکاران چالش خورده می رسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سبک های 100٪ ، با 100٪ آنلاین به ما مراجعه کنید. # صد درصد با هم # بیشتر از آنچه در نظر دارد بیشتر ببینید # درصد 100 سوار شوید

حدود 100٪ ®:

100٪ ، مستقر در سان دیگو ، کالیفرنیا، یک برند ورزشی برتر و برتر با تمرکز در عینک های عملکردی ، پوشاک فنی و محافظت از ورزش است. 100٪ با داشتن فن آوری عملکرد و تجهیزات لازم برای رقابت در رده های مختلف ورزشی ، به سخت ترین ورزشکاران امروزی قدرت می بخشد.

اخبار مرتبط  شرکت استخراج کنف Zelios Colorado اکنون راه حل های استخراج و پالایش Gemini است

100٪ الهام بخش نسل جدیدی از ورزشکاران است و از آنها می پرسد: “چقدر تلاش می کنید؟” نام تجاری 100٪ دارای لیست قابل توجهی از ورزشکاران شامل هفت بار تور است فرانسه برنده پیراهن پیراهن سبز و قهرمان جهان سه بار در دوچرخه سواری جاده پیتر ساگان، قهرمان AMA Supercross کوپر وب، سه بار قهرمان جهانی در دوچرخه سواری کوهستان سام هیل، جهان دوچرخه کوهستانی UCI و قهرمان اروپا و قهرمان اروپا جولاندا نف، پدیده فوق العاده در حال اجرا برزیل فرناندا ماشیل، قهرمان جهانی UCI در سراشیبی چهار بار و حاکم Loïc Bruni ، قهرمان جهان Ironman 2013 فردریک ون لیرد، تازه کار MLB سال 2019 پیت آلونسو و کوتاهترین ستاره ستاره سان دیگو پادرس فرناندو تاتیس جونیور ما را دنبال در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام.

تماس تحریریه ، دایان تیبرت
(310) 804-2400 / [email protected]
[email protected]

منبع 100٪