نام های Resideo جف فرانک معاون ارشد رئیس جمهور ، نوآوری در محصولات

آستین ، تگزاس، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – Resideo Technologies، Inc. (NYSE: REZI) امروز اعلام کرد که جف فرانک این شرکت به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور ، نوآوری محصول ، موثر خواهد پیوست 31 آگوست 2020. فرانک به رئیس جمهور و مدیرعامل گزارش خواهد داد جی گلدماخر و همچنین به ساک سانک پال، رئیس تجارت و راه حل های تجاری Resideo. در این نقش جدید ، فرانک به پیشبرد نوآوری و توسعه محصول در سراسر Resideo کمک خواهد کرد و بر فعالیت های توسعه استراتژیک بازار تمرکز خواهد کرد.

قبل از پیوستن به Resideo ، فرانک به عنوان معاون ارشد ، استراتژی جهانی محصولات FLIR Systems ، Inc ، یک شرکت تصویربرداری حرارتی خدمت می کرد. فرانک در 16 سال کار خود در FLIR در توسعه و اجرای استراتژی های محصول و بازار که منجر به گسترش چشمگیر برنامه های کاربردی برای فناوری مادون قرمز شد ، نقش مهمی داشت. پیش از پیوستن به FLIR ، فرانک بنیانگذار بود و به عنوان معاون رئیس جمهور ، توسعه تجارت برای ایندیگو سیستم ، که در سال 2004 توسط FLIR به دست آمد خدمت می کرد.

اخبار مرتبط  CleanToShine پایان کار اجاره تمیز کردن خدمات ملبورن را از 160،00 دلار ارائه می دهد

“ما هیجان زده هستیم که یک مبتکر ثابت و استراتژیست محصول با کالیبر جف را به تیم اجرایی خود اضافه می کنیم.” جی گلدماخر، رئیس و مدیر عامل Resideo. “او در تولید موتور نوآوری در محصولات خود برای توسعه محصولات و خدمات در سطح جهانی كه به بازارهای ما خدمت می كنند و نیازهای مشتریان ما را برآورده می كند ، یك كمك مهم خواهد بود.”

اخبار مرتبط  خرده فروش مد بالا 5٪ درآمد برای مبارزه با همه گیر اهدا می کند

درباره Resideo
Resideo یک پیشرو در جهان برای راحتی های بحرانی ، راه حل های حرارتی مسکونی و راه حل های امنیتی در درجه اول در محیط های مسکونی است. با استفاده از میراث 130 ساله ، رسیدیدو در بیش از 150 میلیون خانه حضور دارد و هر ساله 15 میلیون سیستم در خانه ها نصب می شود. ما همچنان به بیش از 110،000 متخصص از طریق توزیع کنندگان پیشرو ، از جمله مشاغل توزیع جهانی ADI ما ، که از بیش از 200 مکان ذخیره سازی در سراسر جهان به بیش از 100 کشور صادر می شود ، خدمت می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد Resideo ، لطفاً به سایت www.resideo.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  تهویه هوا Hisense به کسب اولین گواهینامه JQA هوای تازه در جهان است

SOURCE Resideo Technologies، Inc.