نام های Resideo جف فرانک معاون ارشد رئیس جمهور ، نوآوری در محصولات

آستین ، تگزاس، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – Resideo Technologies، Inc. (NYSE: REZI) امروز اعلام کرد که جف فرانک این شرکت به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور ، نوآوری محصول ، موثر خواهد پیوست 31 آگوست 2020. فرانک به رئیس جمهور و مدیرعامل گزارش خواهد داد جی گلدماخر و همچنین به ساک سانک پال، رئیس تجارت و راه حل های تجاری Resideo. در این نقش جدید ، فرانک به پیشبرد نوآوری و توسعه محصول در سراسر Resideo کمک خواهد کرد و بر فعالیت های توسعه استراتژیک بازار تمرکز خواهد کرد.

قبل از پیوستن به Resideo ، فرانک به عنوان معاون ارشد ، استراتژی جهانی محصولات FLIR Systems ، Inc ، یک شرکت تصویربرداری حرارتی خدمت می کرد. فرانک در 16 سال کار خود در FLIR در توسعه و اجرای استراتژی های محصول و بازار که منجر به گسترش چشمگیر برنامه های کاربردی برای فناوری مادون قرمز شد ، نقش مهمی داشت. پیش از پیوستن به FLIR ، فرانک بنیانگذار بود و به عنوان معاون رئیس جمهور ، توسعه تجارت برای ایندیگو سیستم ، که در سال 2004 توسط FLIR به دست آمد خدمت می کرد.

اخبار مرتبط  تحقیقات ملی GENYOUth نشان می دهد که نوجوانان آمریکایی از غذا و محیط زیست مراقبت می کنند ، اما نحوه ارتباط آنها را نمی فهمید

“ما هیجان زده هستیم که یک مبتکر ثابت و استراتژیست محصول با کالیبر جف را به تیم اجرایی خود اضافه می کنیم.” جی گلدماخر، رئیس و مدیر عامل Resideo. “او در تولید موتور نوآوری در محصولات خود برای توسعه محصولات و خدمات در سطح جهانی كه به بازارهای ما خدمت می كنند و نیازهای مشتریان ما را برآورده می كند ، یك كمك مهم خواهد بود.”

اخبار مرتبط  Vireo Health و Green Ivy Capital با پیشنهاد 46.0 میلیون دلار تسهیلات اعتباری غیرقابل تبدیل ارشد آمریکا موافقت می کنند

درباره Resideo
Resideo یک پیشرو در جهان برای راحتی های بحرانی ، راه حل های حرارتی مسکونی و راه حل های امنیتی در درجه اول در محیط های مسکونی است. با استفاده از میراث 130 ساله ، رسیدیدو در بیش از 150 میلیون خانه حضور دارد و هر ساله 15 میلیون سیستم در خانه ها نصب می شود. ما همچنان به بیش از 110،000 متخصص از طریق توزیع کنندگان پیشرو ، از جمله مشاغل توزیع جهانی ADI ما ، که از بیش از 200 مکان ذخیره سازی در سراسر جهان به بیش از 100 کشور صادر می شود ، خدمت می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد Resideo ، لطفاً به سایت www.resideo.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  هلندی ارگانیک سبز برای انتشار نتایج مالی سه ماهه اول

SOURCE Resideo Technologies، Inc.