کافه مدیترانه ای Taziki در روز ملی Gyro با دادن یک هدیه به اعضا پاداش می دهد

در روز ملی ژیروسکوپ ، مشتریانی که قبلاً در آن ثبت نام کرده اند پاداش تاز از طریق تلفن همراه Taziki برنامه یا برخط و آدرس ایمیل آنها وارد خواهد شد ارسال خواهد شد 5 دلار کد خاموش است که می تواند در فروشگاه بازخرید برای استفاده در وعده غذایی مورد علاقه Taziki مورد علاقه خود را. پاداش TAZ اولین برنامه وفاداری تازیکی است که در آن اعضا برای هر ستاره یک ستاره می گیرند 5 دلار خرج کرد پس از کسب 25 ستاره ، مهمانان دریافت می کنند 10 دلار سفارش بعدی آنها

“Gyros یکی از اولین موارد منویی بود که بیش از 20 سال پیش برای منوی Taziki ایجاد کردم و یکی از محبوب ترین موارد ما بود.” کیت ریچاردز، بنیانگذار ، کافه مدیترانه ای تازیکی. وی افزود: “مراسم اهدای ژیروسکوپ ما طی دو سال گذشته موفقیت چشمگیری داشته است و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا امسال روز ملی ژیروسکوپ را به شیوه ای جدید با مهمانان خود جشن بگیریم.”

اخبار مرتبط  نخبگان ویسکی ژاپنی کاوالان را با افتخار شگفت زده می کند

Taziki’s قابلیت های فناوری را برای مشتریان از جمله ارائه برنامه ، دسترسی به سفارش آنلاین و همچنین یک وب سایت جدید گسترش داده است.

میهمانان تازیکی مرتباً از انواع ژیروهای دست ساز از جمله مرغ مرغ کبابی لذت می برند. ژیروسکوپ سالاد یونانی: ژیروسکوپ گوشت گاو منقل گوسفند بره کبابی؛ و ژیروسکوپ کبابی

محوطه های ژیرو با تراشه و انتخاب یک طرف سالم از جمله میوه های تازه خرد شده سرو می شوند. سالاد گوجه فرنگی خیار ، سالاد ماکارونی؛ سیب زمینی تفت داده شده جدید یا برنج باسماتی.

وی گفت: “من عاشق غذا خوردن در تازیکی هستم زیرا غذا همیشه تازه و خوش طعم است.” فیلیپ گیدری، مشتری Taziki و برنده Giveaway Day National Gyro 2019. “من و همسرم در ماه چندین بار آنجا غذا می خوریم و از هر آنچه تاکنون سفارش داده ایم لذت برده ایم.”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor دستگاه منحصر به فرد ذخیره مواد غذایی برای کودکان (CKL-1405) را توسعه می دهد

وب سایت رستوران ، tazikiscafe.com، شرح هر پذیرنده و همچنین اطلاعات تغذیه ای را فراهم می کند.

درباره کافه مدیترانه ای تازیکی
Taziki’s یک مارک در حال گسترش سریع است که توسط شرکت 5000 در صنعت تازه و گاه به گاه یکی از رهبران سریع رشد آمریکاست. از سال 2011 تا کنون بیش از سه برابر شده است ، تاجیکی بیش از 90 مکان رستوران دارد که در 17 ایالت در سطح کشور قرار دارد. برنامه های توسعه شامل ساختن مارک در بازارهای موجود و همچنین ورود به مناطق جدید تا سال 2023 در سراسر کشور است.

اصل کافه مدیترانه ای تازیکی با ارائه روزانه مواد اولیه تازه ، خراشیده شده و گوشت های برش خورده تعریف می شود. تأثیر مدیترانه ای در نام آنها در سراسر آشپزخانه های الهام گرفته از سرآشپزها وجود دارد اما به گونه ای طراحی شده است که برای هر شخصی ، در هر مکان به اندازه کافی قابل دسترسی است. Taziki باعث افتخار در غذاهای ساخته شده از خراش است که روزانه مشتریان را تغذیه می کند ، و صنایع دستی که بدون استفاده از سرخ کن یا مایکروویو انجام می شود.

اخبار مرتبط  نیمان مارکوس با رونمایی از نسخه 94 کتاب آیکونیک کریسمس و هدایای افسانه ای فانتزی ، آن را جادو می کند

تازیکی با کلماتی که در قطب نما فرهنگ آنها وجود دارد رشد می کند: اتصال ، چالش ، همکاری ، جزئیات و طراوت. این آرمان ها از طریق مأموریت خود برای ایجاد محیطی ترکیب می شوند که غذای خارق العاده را با ارتباط معنادار انسانی ترکیب می کند.

مخاطب: هالی لولار، آوریل
(205) 807-3759
[email protected]

SOURCE کافه مدیترانه ای تازیکی

لینک های مربوطه

http://tazikiscafe.com