مدیریت مرکز Celerity سالن نمایش فیلم های چند صفحه ای شکست خورده را به جاذبه گردشگری منطقه تبدیل می کند

روزمونت ، بیماری، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – مدیریت مرکز Celerity به تازگی از یک خرید جدید ، منطقه ای ، ناهار خوری و جاذبه گردشگری در فروشگاههای Outlet در گتیسبورگ استقبال کرده است – همه در زیر یک سقف قرار دارند و این در حال چرخش است. تئاتر چند صفحه ای سابق به تأسیسات 35000 فوت مربع متشکل از یک رستوران خدمات کامل ، یک مرکز تولید و توزیع سیب و یک فضای ویژه برای مراسم تبدیل شد. آشپزخانه Mela در Jack’s Hard Cider به سرعت در حال تبدیل شدن به یک غذاخوری محبوب برای مردم محلی و گردشگران است. تسهیلات در افتتاح شد جمعه 7 مرداد.

“وقتی تئاترهای فرانک به طور ناگهانی در ژانویه سال 2019 در The Outlet Shoppes در گتیسبورگ بسته شدند و هیچ توجهی به مدیریت مرکز Celerity ندادند ، با همان معضل روبرو شدیم که بسیاری از مدیران مراکز خرید در سراسر آمریکا با آن روبرو بودند.” گری اسکویین، رهبر اجرایی در Celerity. “ما در یک بازار که در حال حاضر صنعت تئاتر رشد نکرده بود ، با یک تئاتر خالی در بازاری حضور داشتیم که از قبل دارای صفحه نمایش کافی فیلم بود. از دست دادن تئاتر از دست دادن قابل توجه درآمد عملیاتی خالص و همچنین تساوی خریداران بود. گزینه ها برای آزاد سازی فضا در بهترین حالت محدود بودند. “

اخبار مرتبط  نمایشگاه زیبایی چنگدو چین (بهار) 2020 با 655 غرفه دار ، 42،935 خریدار از صنعت زیبایی چین استقبال کرد

مدیریت مرکز Celerity برای فضای خالی 35000 فوت مربع ، استفاده بسیار خلاقانه ای را ایجاد کرد و درک کرد که یک جاذبه گردشگری قابل توجه خریداران را به سمت Outlet Shoppes سوق می دهد. با کار با صاحب Hard Cider جک ، فضای تئاتر سابق به طور کامل نوسازی شد تا یک مکان کاملاً عملیاتی ساخت cider تولید کند ، جایی که Jack’s Hard Cider تولید و به 14 ایالت توزیع می شود. رستوران کامل سرویس در داخل مرکز – آشپزخانه Mela – توسط Chef هدایت می شود جاش فیدلر، که در رستوران بسیار محبوب پنسیلوانیا صاحب / سرآشپز بود. این رستوران و بار ، همراه با غذاهای بسیار مشهور Jack’s Hard Ciders به ​​صورت پیش نویس پذیرایی می کند پنسیلوانیا آبجو و صنایع دستی شراب های جدید زیر برچسب Atomic Dog در این منو قرار دارند ، همچنین کوکتل های مبتنی بر سرو و سنتی. منوی غذایی ملا پیتزا های آجری را با صفحات کوچک و حیاط های کوچک الهام گرفته از ایتالیایی ترکیب می کند. برای عبور از تبلیغات این رستوران قبل از افتتاح ، Jack’s Hard Cider در قسمت دیگری از The Outlet Shoppes ، در امتداد خیابان اصلی ، یک اتاق شیر آب باز کرد.

اخبار مرتبط  Maison Martell از افتتاح L'Atelier Martell Shenzhen خبر می دهد

وی گفت: “این تبدیل مهم سینمای قدیمی و منسوخ قدیمی به یک مقصد گردشگری پر جنب و جوش ، پر رونق است و در حال حاضر اثرات مثبتی بر فروش و ترافیک در فروشگاه های خروجی دارد.” دیوید نلسون، رئیس مدیریت دارایی در Celerity ، “و این فقط بهبود خواهد یافت. حمل و نقل عمودی در داخل مرکز امکان گسترش رستوران در پشت بام را در آینده فراهم می کند.”

اخبار مرتبط  مجموعه اختصاصی LC Waikiki برای روز بلوز رومانیایی

درباره مدیریت مرکز Celerity
Celerity Center Management ، بخشی از خواص گروه Horizon در آن مستقر است روزمونت ، ایالت ایالتی و خدمات مدیریت یک مرحله ای را برای صاحبان خصوصی ، سرمایه گذاران و سرویس دهندگان ویژه با مدیریت مراکز خرده فروشی در اطراف ایالات متحده و خارج از کشور ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت مرکز Celerity در سایت www.celeritycm.com در دسترس است. سوالات مربوط به خدمات را می توان به دیوید نلسون، مدیریت دارایی در [email protected] یا (847) 292.1874.

SOURCE مدیریت مرکز افتخار

لینک های مربوطه

http://www.celeritycm.com/