بنیاد هوم دپوت تعهدات پاسخگویی در برابر حوادث را به 4 میلیون دلار برای کمک بیشتر به جوامع آسیب دیده از طوفان لورا افزایش می دهد

اتلانتا، 28 آگوست 2020 / PRNewswire-HISPANIC PR WIRE / – بنیاد هوم دپوت امروز اعلام کرد که در حال افزایش تعهد پاسخگویی در برابر بلایا برای سال 2020 به 4 میلیون دلار برای حمایت بیشتر از آسایش جامعه و تلاش های طولانی مدت برای بازسازی در ایالات تحت تأثیر طوفان لورا. این وجوه افزایشی اضافه می کنند 500000 دلار به کسانی که قبلاً توسط شرکای غیرانتفاعی آن و کمکهای مالی غیرقانونی قبلی در پاسخ به این طوفان و طوفانهای دیگر که امسال اتفاق افتاده است ، استفاده می کنند.

با مشارکت با شرکای غیر انتفاعی ملی خود ، از جمله کاروان امید ، عملیات برکت ، صلیب سرخ آمریکایی ، تیم روبیکون ، همه دست ها و قلب ها و خدمات فاجعه ابزار بانک ، بنیاد Home Depot و Home Depot® انبارها را در سرتاسر کشور فعال کرده و تیمهای پاسخگو را برای تأمین منابع مهم مناطق آسیب دیده بسیج کرده اند

به عنوان بخشی از تلاش های طوفان ، بنیاد در حال توزیع کیت های امدادی است که توسط داوطلبان همکار در مناطق تحت تأثیر طوفان لورا جمع آوری شده و از طریق شریک غیرانتفاعی خود ، World Central Kitchen ، غذای ساکنان محلی را تأمین می کند.

اخبار مرتبط  Prospur.io ، یک پیشرو درگیر فروش دیجیتال فروش برای مشاغل کوچک و متوسط ​​امروز اعلام کرد که به برنامه Microsoft ISV Connect پیوست

این شرکت روز چهارشنبه مرکز فرماندهی مقابله با حوادث را برای حمایت از فروشگاه ها ، همکاران و جوامع موجود در مسیر طوفان لورا فعال کرد که عملاً برای اولویت قرار دادن ایمنی و فاصله اجتماعی فعالیت می کند. بیش از 250 همکار از بازرگانی شرکت ، عملیات ، زنجیره تأمین و سایر تیم ها به طور شبانه روزی در حال انتقال کامیون های مورد نیاز لوازم به فروشگاه های سراسر منطقه هستند و در صورت لزوم این کار را ادامه می دهند.

وی گفت: “ما بسیار سپاسگزاریم که همه فروشگاههای ما توانستند برای ادامه تأمین نیازهای جوامع خود سریعاً بازگشایی شوند.” هکتور پادیلا، رئیس بخش جنوبی Home Depot. “ما از همکاری همکاران و شرکای غیرانتفاعی خود برای تسکین کسانی که امسال تحت تأثیر این طوفان و سایر بلایای طبیعی در سراسر ایالات متحده قرار گرفته اند قدردانی می کنیم.”

که در کالیفرنیا، جایی که آتش سوزی های ویرانگر ایالت را فرا گرفته است ، فروشگاه های Home Depot همچنین هزاران مورد برای کمک های محلی از جمله تارپت ، آب ، مواد ضد عفونی کننده ، چرخ دستی و موارد دیگر اهدا کرده اند. بودجه تعهد شده توسط بنیاد خانه دپو همچنین به افراد غیرانتفاعی در این مناطق خدمت می کند تا به جوامع در بهبودی کمک کند.

اخبار مرتبط  دام پنهان دام در حال حاضر بدون لبنیات با مزرعه جدید گیاهان موجود است

صندوق هومر ، برنامه کمک به کارمندان هوم دپو ، همچنین به طور فعال در حال پردازش کمک های مالی برای همکاران تحت تأثیر طوفان و آتش سوزی است.

این تلاشها بخشی از تعهد Home Depot برای بازسازی طولانی مدت در جوامع تحت تأثیر بلایای طبیعی است. بنیاد از اقدامات امدادی به دنبال گردباد در سراسر جنوب شرقی در بهار گذشته و اوایل ماه جاری پشتیبانی کرد ، این شرکت صدها کیت امداد را برای حمایت از جوامع آسیب دیده از طوفان حنا توزیع کرد و تجهیزات را در امتداد ساحل شرقی برای کمک به جوامع آسیب دیده از طوفان Isaias قرار داد.

درباره بنیاد خانه انبار

بنیاد هوم دپو برای بهبود خانه و زندگی کهنه سربازان ایالات متحده ، تربیت بازرگانان ماهر برای پر کردن شکاف کار و حمایت از جوامع آسیب دیده از بلایای طبیعی تلاش می کند. از سال 2011 ، این بنیاد بیش از سرمایه گذاری کرده است 350 میلیون دلار در زمینه های جانبازان و بهبود بیش از 48000 خانه و امکانات جانبازان در 4500 شهر. این بنیاد متعهد شده است كه تا سال 2025 نیمی از میلیارد دلار در اهداف جانبازان سرمایه گذاری كند.

اخبار مرتبط  Aphex BioCleanse Systems Inc ، OTC ، SNST ، تأییدیه وثیقه های قضایی قبلی را که توسط پیش نویس Sunset Capital Assets ، واریز شده تأیید کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بنیاد Home Depot به HomeDepotFoundation.org مراجعه کرده و ما را دنبال کنید توییتر HomeDepotFound و در فیس بوک + اینستاگرامHomeDepotFoundation.

درباره انبار خانه

هوم دپو بزرگترین خرده فروش تخصصی در زمینه بهبود منزل در جهان است که دارای 2298 فروشگاه خرده فروشی در 50 ایالت ، ناحیه کلمبیا ، پورتوریکو ، جزایر ویرجین ایالات متحده ، گوام ، 10 استان کانادا و مکزیک است. در مالی سال 2019 ، Home Depot فروش 110.2 میلیارد دلاری و درآمد 11.2 میلیارد دلاری داشته است. این شرکت بیش از 400،000 همکار استخدام کرده است. سهام Home Depot در بورس نیویورک (NYSE: HD) معامله می شود و در شاخص های صنعتی داو جونز و شاخص استاندارد و پور 500 درج شده است.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/403438/The_Home_Depot_Foundation_Logo.jpg

منبع بنیاد انبار خانه

لینک های مربوطه

http://www.HomeDepotFoundation.org