فناوری های نوآورانه پردازش غذا: یک بررسی جامع در سال 2020

DUBLIN، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – کتاب “فن آوری های نوآورانه پردازش مواد غذایی” از علم و فناوری Elsevier به اضافه شده است ResearchAndMarkets.com ارائه.

مهندسی فرآیند غذا ، شاخه ای از علوم غذایی و مهندسی شیمی ، طی سال ها از زمان تاسیس خود تکامل یافته است و هنوز هم یک رشته به سرعت در حال تغییر است. در حالی که به طور سنتی هدف اصلی مهندسی فرایندهای غذایی حفظ و تثبیت بود ، امروزه تمرکز برای افزایش جنبه های سلامتی ، طعم و مزه ، تغذیه ، تولید پایدار ، امنیت غذایی و همچنین تضمین تنوع بیشتر برای افزایش تقاضای مصرف کنندگان تغییر یافته است.

صنایع غذایی به طور فزاینده ای در حال رقابت و پویایی است و تلاش می کند محصولات غذایی با کیفیت بالا و تازه تهیه شده را تولید کند. برای دستیابی به این هدف ، تولیدکنندگان مواد غذایی امروزه با مجموعه ای رو به رشد از فن آوری های جدید ارائه می شوند که توانایی بهبود یا جایگزینی فن آوری های متداول پردازش ، برای ارائه محصولات غذایی با کیفیت بالاتر و مصرف کننده بهتر را دارند ، که البته اگر نه همه ، از خواسته های مصرف کننده مدرن است. این فناوری های نوین یا نوآورانه در مراحل مختلف توسعه قرار دارند ، از جمله برخی هنوز در مرحله تحقیق و توسعه و سایر مواردی هستند که به عنوان گزینه های جایگزین برای فن آوری های پردازش معمولی تجاری شده اند.

مهندسی فرآیند غذا شامل یک سری عملیات واحد است که به طور سنتی در صنایع غذایی اعمال می شود. یکی از م majorلفه های اصلی این عملیات مربوط به استفاده از گرما ، به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، برای تأمین غذاهای عاری از میکروارگانیسم های بیماریزا ، بلکه همچنین به منظور تقویت یا تشدید سایر فرآیندها ، مانند استخراج ، جداسازی یا اصلاح اجزا است. در سه دهه گذشته نیز شاهد ظهور و سازگاری چندین عملیات ، فرآیند و تکنیک با هدف تولید غذاهای با کیفیت بالا ، با حداقل تغییر خواص حسی و مغذی بوده ایم. برخی از این فن آوری های نوآورانه با ارائه روش های غیر حرارتی جایگزین ، م thermalلفه حرارتی در پردازش مواد غذایی را به میزان قابل توجهی کاهش داده اند.

اخبار مرتبط  InventHelp کمک خواب راحت (HTT-7080)

“فن آوری های پردازش مواد غذایی: یک بررسی جامع” آخرین پیشرفت های مربوط به پردازش های نوآورانه و غیر حرارتی ، مانند فشار بالا ، میدان های الکتریکی پالس ، فرکانس رادیویی ، نور پالس با شدت بالا ، سونوگرافی ، تابش و فناوری جدید موانع را در بر می گیرد. در هر بخش مقاله مقدماتی وجود خواهد داشت که اصول و کاربردهای اصلی هر فناوری را شامل می شود و مقالات عمیق تجهیزات موجود در دسترس (و / یا وضعیت توسعه فعلی) ، کیفیت و ایمنی مواد غذایی ، کاربرد در بخش های مختلف ، قوانین مواد غذایی را شامل می شود. و مقررات ، پذیرش مصرف کننده ، پیشرفت و دامنه آینده. همچنین شامل مطالعات موردی و مثالهایی برای نشان دادن کاربردهای پیشرفته است. هر بخش به عنوان یک مرجع عالی برای متخصصان صنایع غذایی درگیر در پردازش طیف گسترده ای از دسته های مواد غذایی ، به عنوان مثال ، گوشت ، غذاهای دریایی ، نوشیدنی ، لبنیات ، تخم مرغ ، میوه و محصولات گیاهی ، ادویه جات ترشی جات ، گیاهان و سایر محصولات ارائه می شود.

اخبار مرتبط  شکلات های آشپزی اصل KOHLER شکلات جدید و بدون شکر باورنکردنی منتشر می کند

ویژگی های اصلی:

  • جامع: ارائه یک منبع جامع “یک مرحله ای” به خوانندگان برای دستیابی به انبوهی از اطلاعات جهت پشتیبانی کامل از تحقیقات و فعالیتهای آنها در این زمینه و بینش اساسی در جهت آینده این رشته
  • ساختار واضح: با دقت سازمان یافته ، با مطالعات موردی ، مثالها و تصاویر کاربردهای پیشرفته برای هر فناوری پردازش ، این منبع ایده آل برای دانشجویان ، محققان و متخصصان است که می توانند اطلاعات مربوطه را به سرعت و به راحتی پیدا کنند و درک کنند که چگونه جدید و فناوری های نوظهور ممکن است تجاری شوند
  • میان رشته ای: فصل هایی که توسط دانشگاهیان و پزشکان از رشته ها و مناطق مختلف نوشته شده است ، اطمینان حاصل می کند که دانش موجود توسط مخاطبان زیادی به راحتی قابل درک است و برای آنها قابل استفاده است.
  • ویژگی های چندرسانه ای: منابع ارجاع شده و خواندن بیشتر ، ارجاعات متقابل و ابزارک ها به خوانندگان اجازه می دهد تا به راحتی اطلاعات زیادی را پیمایش کنند ، همچنین درج انواع ابزارهای چندرسانه ای گنجاندن در ماژول مرجع در علوم غذایی ، تضمین می کند که مطالب به طور دائمی افزایش می یابد- به روز ، به خوانندگان اجازه می دهد تا بلافاصله به آخرین اطلاعات معتبر دسترسی پیدا کنند
اخبار مرتبط  با تشکر از کارگران Frontline با هدایای مبتنی بر ایمان

عناوین اصلی تحت پوشش:

1. پردازش فشار بالا (پردازش فشار هیدرواستاتیک بالا)
2. پردازش میدان الکتریکی پالسی (و احتمالاً مغناطیسی پالسی)
3. سونوگرافی و پردازش مگاسونیک
4. پردازش فشار هیدرودینامیکی (از جمله همگن سازی فشار بالا و پردازش امواج شوک)
5- پیشرفت در فن آوری های پردازش مواد غذایی (معمولی)
6. پردازش پلاسمای سرد
7. تابش با تابش یوني
8- مایکروویو ، رادیوفرکانس و پردازش اهمی
9. پردازش نور ماوراio بنفش
10. پردازش مادون قرمز
11. پردازش مایع فوق العاده و زیر بحرانی
12. نوآوری در فناوری نانو مواد غذایی

برای اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب به https://www.researchandmarkets.com/r/vz9qz3 مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیقات بازار بین المللی و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات مربوط به بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع اصلی ، شرکت های برتر ، محصولات جدید و آخرین روند را به شما ارائه می دهیم.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN + 1-800-526-8630
برای ساعات اداری GMT ​​با شماره تلفن +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com