پورتال Industrial.HiBid.com HiBid به ابزار ، مصالح ساختمانی و سایر موارد صنعتی اختصاص دارد

Industrial.HiBid.com از همه ابزارهای جستجوی یکسان موجود در HiBid.com ، از جمله پیوندها برای مرور کلیه مزایده ها ، مشاهده حراج های داغ و تعداد زیادی داغ ، یافتن حراج های واقع در مجاورت ، و جستجوی خانه های حراج خاص برخوردار است. با این حال سایت پورتال تمام آن پیوندها و نتایج جستجو را بر روی کالاهای صنعتی متمرکز می کند.

مناقصه گران طیف وسیعی از دارایی ها را برای حراج در Industrial.HiBid.com پیدا می کنند ، مانند نیمکت های کاری ، ابزارهای فلزکاری چوب ، قطعات ماشین آلات ، سیم کشی ، بالابرها ، چرخ دستی های صنعتی و سایر وسایل مغازه. برای نشان دادن طیف وسیعی از موارد موجود در سایت ، تعداد زیادی حراج شامل نیمکت کار 30 کشو ، ساختمان ذخیره سازی 30 در 80 در 15 فوت ، مجموعه آبریزها ، پمپ های دستی هیدرولیک ، مجموعه های بزرگ ابزار دستی متنوع است و چوب ، و یک برج رادیویی 200 فوت برچیده شده.

اخبار مرتبط  شرکت GrowGeneration برای شرکت در چهارمین کنفرانس سالانه رشد ایده های برتر دریاچه در 17 سپتامبر سال 2020

آماده خرید هستید؟
برای یافتن حراجی در نزدیکی خود ، از Industrial.HiBid.com بازدید کرده و بر روی نقشه حراج کلیک کنید. انتخاب یک نشانگر سایت حراجی اطلاعات کلی در مورد حراج و پیوندی برای مشاهده کلیه تعداد زیادی از فروش های موجود در اختیار شما قرار می دهد. وقتی آماده پیشنهاد هستید ، حراج را انتخاب کنید و برای شروع روی ثبت نام برای پیشنهاد کلیک کنید.

اخبار مرتبط  128مین نمایشگاه کانتون از 15 تا 24 اکتبر بصورت آنلاین برگزار می شود

آماده فروش هستید؟
برای شروع فروش در HiBid.com یا هر یک از سایت های پورتال طاقچه آن ، اینجا را کلیک کنید یا مستقیماً با ما تماس بگیرید.

مطلع باشید
اگر علاقمند به دریافت به روزرسانی از HiBid هستید ، برای اطلاع رسانی ما اینجا را کلیک کنید و حراج های HiBid را در Facebook و LinkedIn دنبال کنید.

درباره HiBid و حراج Flex
HiBid یک سکوی حراج آنلاین است که از حراج های پخش وب ، حراج های فقط اینترنتی و پیشنهادات غیرحضوری اینترنتی پشتیبانی می کند. این هم به عنوان راه حل با برچسب خصوصی و هم درگاه موجود است. HiBid با حراج Flex ، رهبر بازار در نرم افزار حراج برای حراج های زنده ، با قابلیت هایی که شامل فهرست نویسی ، کارگزاری ، صندوق های حسابداری ، حسابداری ، مدیریت لیست پستی ، مدیریت موجودی و چند بسته می باشد ، ادغام شده است. HiBid و Auction Flex از سطح زمین ساخته شده اند تا بتوانند یکپارچه با هم کار کنند. آنها محصولات Sandhills Global ، شرکت فناوری پشت AuctionTime.com ، Equipmentfacts و مارک های متعدد متمرکز بر صنعت هستند.

اخبار مرتبط  ناحیه مد در حالیکه اولین سال موفقیت خود را جشن می گیرد از فروشگاه های جدید استقبال می کند

با ما تماس بگیرید
352-414-1947
[email protected]

SOURCE HiBid & حراج فلکس

لینک های مربوطه

https://hibid.com