یک نمایشگاه ابزار موسیقی ضروری برای بازگشت به مسیر درست کار

شانگهای ، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – رویداد Music China ، که به طور مشترک توسط CMIA ، شانگهای INTEX و مسی فرانکفورت برگزار شده بود ، در مرکز نمایشگاه های بین المللی جدید شانگهای بازگشت 28-31 اکتبر 2020. علی رغم دشواری های ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، شانگهای به عنوان مرکز نمایشگاهی چین از ماه ژوئیه تاکنون نمایشگاه های تجاری زیادی از جمله چین شادی و نمایشگاه کتاب شانگهای.

موسیقی چین ، یکی از بزرگترین نمایشگاه های سازهای موسیقی در جهان ، در مقیاس جهانی نقش مهمی در صنعت موسیقی ایفا کرده است. سال گذشته ، موسیقی چین میزبان بیش از 2400 غرفه داران از بیش از 3. 4 کشورها و مناطق ، و موفق به جذب 122،519 دستیاران 78 کشورها و مناطق بدون شک ، این بهترین راه برای کسب اطلاعات دست اول در بازار است.

اخبار مرتبط  بودجه کانادا امنیت غذایی و افزایش درآمد برای بیش از 12،000 خانوار در اتیوپی و غنا را بهبود می بخشد

موسیقی چین ضمن برگزاری نوزدهمین دوره خود ، همچنان از مزایای خود بیشترین استفاده را خواهد کرد و به عنوان بستری برای جلسات تجاری به کار می رود. از جمله مارک هایی که در Music China 2020 به نمایش خواهند گذاشت عبارتند از: AKG ، Aria ، AXL ، Bechstein ، Buffet ، Casio ، Conn-Selmer ، Dunhuang ، Fengling ، Hsinghai ، JBL ، Jinyin ، JOYO ، Kawai ، Levy’s ، NUX ، Parsons ، Pearl River ، PianoDisc ، Pioneer DJ ، Saga ، Samick ، ​​Schimmel ، Seiler Steinway ، Taylor ، Yamaha ، و یاناگیساوا چنین مارک هایی امیدوارند که با جمع آوری محصولات برتر درجه یک ، مردم را خوشحال کنند.

درمورد مخاطبان خارجی که به دلیل همه گیری نتوانند به صورت حضوری از این رویداد دیدن کنند ، Music China بستری را برای نمایش آنلاین ، “نمایشگاه ابر” در دسترس قرار می دهد که در آن می توانند از این رویداد “بازدید” کنند و از خانه تجارت کنند. این امر به مردم این امکان را می دهد تا از همان منابع موجود در نمایشگاه محل بهره مند شوند ، نمایشگاه محصول را مشاهده کنند ، با غرفه داران در تعامل باشند یا اهداف خرید آنها را برآورده کنند.

اخبار مرتبط  وبر جراحی پلاستیک صورت دارای شماره 3972 در لیست 5000 Inc. 2020 است

این نمایشگاه آنلاین ، بر اساس وب سایت رسمی ، گزیده ای از بهترین محصولات از غرفه داران و غرفه های VR آنها را به نمایش می گذارد. اگر عموم مردم به یک محصول یا شرکت خاص علاقه مند هستند ، می توانند بر روی “رزرو” کلیک کنند تا زمانی را برای گفتگوی خصوصی با غرفه دار رزرو کنند. غرفه داران همچنین می توانند از طریق اتاق های پخش زنده طبقه بندی شده بر اساس فهرست محصولات ، محصولات خود را ارائه دهند و با مردم تعامل داشته باشند.

اخبار مرتبط  شفاف سازی در رابطه با پرداخت خرده فروشی N.V. توزیع $ 0.50

با وجود همه گیری کنونی ، به لطف کار مداوم انجام شده توسط همه کشورها و مناطق ، جهان در مسیر درست قرار گرفته است. موزیک چین در مواجهه با این شرایط دشوار تمام تلاش خود را می کند تا بستری را فراهم کند تا برندها در بازار جهانی برجسته شوند و همچنین عموم مردم بتوانند فرصتهای تجاری بالقوه را جستجو کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Music China 2020 ، لطفا از وب سایت رسمی ما بازدید کنید: www.musicchina-expo.com.

مخاطب:
خانم آرلن زو
+ 86-21-6295-5609
[email protected]

SOURCE شانگهای اینتکس

لینک های مربوطه

http://shanghai-intex.com/

SOURCE شانگهای اینتکس