حیوانات خانگی با بازی Play New Pop ‘N Go Pets Playpen® توسط The California Beach Co. ، حیوانات خانگی همیشه می توانند برچسب گذاری کنند

لس آنجلس، 29 آگوست 2020 / PRNewswire / – Poppen N Go Pets Playpen® خیلی بیشتر از یک چادر برای حیوان خانگی است. همچنین بسته به شرایط ، یک جعبه مسافرتی ، لانه لگن و / یا فضای خواب است. مردم همچنین دوست دارند از این حیوان خانگی به عنوان روشی برای گنجاندن سگ در فعالیتهای خارج استفاده کنند بدون مجبور بودن آنها را روی بند نگه دارید. هر چه فعالیت در فضای باز باشد ، حیوانات خانگی می توانند به راحتی در حاشیه بنشینند.

اخبار مرتبط  FASHIONPHILE بودجه 38.5 میلیون دلاری در بودجه سری B را که توسط NewSpring به دست آمده است ، افزایش می دهد

خانه بازی حیوان خانگی کامل و قابل حمل

هر چقدر سگ کوچک و بی ضرر باشد ، به احتمال زیاد آنها هنوز نگران ایمنی هستند. در حالی که در خانه است ، یک سگ می داند وظیفه آن محافظت از قلمرو است. چقدر باید برای آنها طاقت فرسا باشد.

اکنون که مسافت اجتماعی در مدتی است که در اینجا وجود دارد ، یک توله سگ احتمالاً می داند چیزی به پایان رسیده است. علاوه بر این ، انبوه وقت در خانه احتمالاً باعث شده تا حیوانات خانگی یکدست شوند بیشتر محافظت از فضا.

خوشبختانه محدودیت های قرنطینه به آرامی اما مطمئناً برداشته می شود. این بدان معناست که حیوانات خانگی می توانند زمان بیشتری را در خارج سپری کنند. سگها می توانند با کار خود خارج از منزل شوند پاپ ‘برو® حیوانات خانگی.

اوه ، اماکن می توانند حیوانات بروند

این تغییرات ناگهانی می تواند حیوانات خانگی را تحت تأثیر قرار دهد. این انتقال از فاصله اجتماعی به فاصله منزل ممکن است باعث استرس توله سگ شود ، بخصوص هنگامی که آنها در خانه تنها هستند اغلب پس از قرنطینه. ایجاد یک اضطراب جدایی برای یک سگ بسیار ممکن است.

به مکان هایی که یک سگ یا گربه می تواند با آنها به آنجا برود فکر کنید Pop ‘N Go® حیوانات خانگی. بیرون از خانه خود را خنک کنید و احتمال اینکه حیوان خانگی هم بیاید وجود دارد. بازی های ورزشی ، تاریخ پارک ، پیک نیک و مسافرت در فضای باز همه این فرصت های عالی برای اجازه دادن به حیوانات خانگی است.

حیوانات اهلی نیز از دست داده اند در معاشرت. هر سگ دوست دارد همه توجه هایی را که از دست داده است خیس کند و دوستان از تمام حیوانات درمانی بهره مند می شوند.

سرگرمی با POP ‘N GO PETS PLAYPEN شروع می شود®

امیدوارم قبل از پایان تابستان ، هر دوستدار حیوانات بتواند در فضای باز خیلی بیشتر سرگرم شود. با Pop ‘N Go® حیوانات اهلی حیوان خانگی ، صاحبان حیوانات خانگی می توانند با اجتماعی شدن و قرار گرفتن در معرض بیرون ، وقت از دست رفته را جبران کنند. این پارکینگ حیوان خانگی قابل حمل یک دوست خزدار را از ماندن در خانه در تمام تابستان نجات می دهد. پاپ N ‘Go حیوانات خانگی® می تواند یک نجات دهنده باشد.

تصاویر مرتبط

pop-n-go-pets-playpen.jpg
پاپ N ‘برو حیوانات خانگی Playpen®
قابل حمل ترین ، جمع و جور ترین و بادوام ترین پخش بازی که تاکنون برای حیوانات خانگی ایجاد شده است.

لینک های مربوطه

مجموعه فروشگاه

منبع The California Beach Co.