7-Eleven، Inc. ادامه توسعه جهانی را امضا می کند و با CP ALL به منظور دستیابی به فروشگاه های 7 یازده در لائوس توافق می کند.

ایروینگ ، تگزاس، 30 آگوست 2020 / PRNewswire / – 7-Eleven، Inc. با ورود برنامه ریزی شده ، حضور خود را در سطح جهان گسترش می دهد لائوس. بزرگترین خرده فروش رفاه جهان قرارداد اصلی حق رای دادن را با آن امضا کرده است شرکت CP ALL LAOS ، LTD ، یک شرکت تحت CP ALL Company Public Limited ، برای توسعه و بهره برداری 7-Eleven® فروشگاه در جمهوری دموکراتیک خلق لائو.

اولین فروشگاه راحتی 7 مارک تجاری که در لائوس است انتظار می رود در باز شود وینتیان، پایتخت.

با اضافه کردن لائوس، CP ALL اکنون توافق نامه های صدور مجوز برای فعالیت فروشگاه های 7-Eleven را در دو کشور مجاور آسیایی برگزار می کند. CP ALL در کشور خود از یک قرارداد صدور مجوز 7-Eleven برخوردار است تایلند برای بیش از 30 سال و قرارداد اصلی حق رای دادن برای کامبوج اوایل امسال

“با موفقیت چشمگیر خود در تایلند، من نمی توانم به کسی بهتر از CP ALL فکر کنم که مارک 7-Eleven را به مصرف کنندگان وارد کند لائوس، “رئیس و مدیر عامل شرکت 7-Eleven ، Inc گفت جو دپینتو. “این رابطه نوید اشتغال زایی و فرصت های اقتصادی بیشتری را در سراسر منطقه می دهد.”

اخبار مرتبط  WCP Solutions هم اکنون مقاله Domtar را در منطقه ساکرامنتو ارائه می دهد

استاد حق رای دادن قصد دارد فروشگاه ها ، مدرن سازی محیط خرده فروشی و ایجاد راحتی بیشتر برای خریداران ، با حمایت از بزرگترین مارک خرده فروشی دنیا ، در نظر بگیرد. محصولات محبوب بین المللی ، نوشیدنی ها ، میان وعده ها و غذاهای تازه بلافاصله قابل مصرف با دستورالعمل های تهیه شده برای سلیقه های محلی بخشی از پیشنهادات راحتی برای خریداران لائوتی خواهد بود.

در سال 1988 ، CP ALL برای راه اندازی فروشگاه های 7-Eleven در داخل تأسیس شد تایلند تحت قرارداد صدور مجوز انحصاری با 7-Eleven، Inc. اولین تایلند 7-فروشگاه یازده در افتتاح شد بانکوک در سال 1989 ، و CP ALL اکنون بیش از 12000 فروشگاه در کشور فعالیت می کند ، که پس از آن دوم است ژاپن در جهان.

CP ALL با موفقیت فروشگاههای 7-Eleven را در تایلند بیش از 30 سال است که این برند به بخشی از فرهنگ محبوب تایلندی تبدیل شده است. فروشگاه های آنجا به عنوان مقصد یک طرفه برای نوشیدنی ها ، میان وعده ها ، وعده های غذایی آماده ، خدمات مالی مانند بانکداری و پرداخت قبض ، فناوری دیجیتالی و تحویل استفاده می شوند – همه این شرکت قصد دارد تا برای مشتریان لائوتایی تکرار کند.

اخبار مرتبط  گروه سیمون املاک 1.5 میلیارد دلار یادداشت ارشد به فروش می رساند

لائوس 20 خواهد بودهفتم کشوری که 7 یازده فروشگاه در آن فعالیت دارند یا به زودی فعالیت خواهند کرد. سایر کشورها و / یا مناطق شامل ایالات متحده، کانادا، مکزیک، ژاپن، تایلند، کره جنوبی، تایوان، چین (شامل هنگ کنگ) ، فیلیپین، استرالیا، سنگاپور، مالزی، ویتنام، امارات متحده عربی، نروژ، سوئد، دانمارک، هند و کامبوج.

درباره 7-Eleven، Inc.

7-Eleven، Inc. نام برتر و بزرگترین زنجیره در صنعت راحتی و خرده فروشی است. مستقر در ایروینگ ، تگزاس، 7 – Eleven بیش از 71،100 فروشگاه در 17 کشور از جمله 11،800 در آمریکای شمالی فعالیت می کند ، حق رای دادن و یا مجوز دارد. معروف به مارک های نمادین خود مانند Slurpee® ، Big Bite® و Big Gulp® ، 7-Eleven به ساندویچ های با کیفیت بالا ، سالادها ، غذاهای جانبی ، جعبه های میوه ای و پروتئینی و همچنین پیتزا ، بال مرغ و مینی گوشت گاو گسترش یافته است. تاکو 7– Eleven محصولات با مارک خصوصی پیشرو در صنعت با نام تجاری 7-Select including شامل گزینه های سالم ، رفتارهای انحطاطی و موارد دلخواه روزمره را با ارزش فوق العاده به مشتریان ارائه می دهد. مشتریان می توانند از طریق برنامه وفاداری 7Rewards® خود با بیش از 35 میلیون عضو ، در اقلام مختلف فروشگاه ها در سراسر کشور امتیاز کسب کنند و از آنها پس بگیرند ، سفارش خود را در برنامه تحویل 7NOW® در بیش از 1300 شهر قرار دهند ، یا برای خدمات پرداخت قبض به 7-یازده متکی باشند. کمدهای سلف سرویس و سایر خدمات مناسب. از طریق پلت فرم وفاداری مشتری 7Rewards در برنامه تلفن همراه 7 – Eleven یا در رسانه های اجتماعی در Facebook ، اطلاعات بیشتر را در www.7–Eleven.com کسب کنید. توییتر و اینستاگرام.

اخبار مرتبط  Darling Ingredients Inc. حساب های Q2 2020 را منتشر می کند

SOURCE 7-Eleven، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.7-eleven.com/