مراحل استقبال شاندونگ از شرکتهای Fortune 500 در اروپا

شاندونگ فرماندار استان و معاون دبیر کمیته استانی CPC شاندونگ لی گنجی با تعدادی از مدیران شرکتهای Fortune Global 500 در تماس های ویدیو کنفرانس شرکت کرد که طی آن وی بحث را بر روی شاندونگ مزایای منحصر به فرد: بستر استراتژیک استان ، زنجیره های صنعت پایان به پایان ، ایجاد هم افزایی سریع بین بسیاری از صنایع سنتی و نوظهور استان ، مزایای شرکت ها در نتیجه سیاست های دولت دوستانه تجارت ، بازار بالقوه و محیطی که برای رشد مقدماتی است. او گفت شاندونگ دولت متعهد است در تلاش برای ایجاد یک سیستم مبتنی بر قانون مبتنی بر بازار که از همکاری با نهادهای بین المللی استقبال می کند ، بطور مداوم محیط های سیاسی ، اجتماعی ، بازار و محیط زیست طبیعی را ارتقا بخشد و ضمانت نامه ای را برای سرمایه گذاران خارجی که علاقه مند هستند فراهم کند. در سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار در استان با سرعت خودشان.

اخبار مرتبط  با TENCEL commitment تعهد خود را برای آینده ای پایدار تمدید کنید

در تماس تصویری با ایوان گلاسنبرگ ، مدیر عامل شرکت سوئیسمبتنی بر گلنکور ، لی گفت که گلنکور قبلاً با بسیاری از شرکت ها مشارکت تجاری گسترده و نزدیک داشته است شاندونگ این استان در حوزه های نفت خام ، گاز طبیعی ، مواد معدنی و محصولات کشاورزی قرار دارد. وی از گلنکور برای تعمیق همکاری با شاندونگ انرژی ، گروه پیشگامان شاندونگ ویکیائو ، گروه Xinfa و آهن و فولاد شاندونگ در زمینه تجارت کالاهای عمده استقبال کرد و از سایر شرکای استراتژیک مانند تولید کنندگان و بازرگانان بین المللی نفت برای سرمایه گذاری در China Shandong Pilot Free دعوت کرد. منطقه تجارت.

اخبار مرتبط  صنایع 1933 توزیع توزیع کالا با CBD Plus را برای حمل محصولات کنف کاننا در بیش از 120 فروشگاه امضا می کند

سانجیو لامبا، معاون اجرایی و مدیر عامل آسیا و اقیانوسیه گروه Linde ، بزرگترین تامین کننده گازهای صنعتی در جهان ، گفت که او در مورد شاندونگ چشم اندازهای تجاری وی گفت: این گروه قصد دارد بین سال سرمایه گذاری کند 1 میلیارد دلار و 1.3 میلیارد دلار آمریکا که در شاندونگو همچنین راه حلهای جامع مبتنی بر هیدروژن در اختیار استان قرار می دهد.

Fabrice Fourcade، presidentlectricité De France معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور برای چین بزرگتر، گفت که این گروه به عنوان یک رهبر در زمینه انرژی های تجدیدپذیر ، منتظر فرصت های بیشتری برای پشتیبانی است شاندونگ توسعه پایدار و کاهش آلودگی هوای استان.

اخبار مرتبط  تلاش های آلکانتارا برای حمایت از ابتکارات جهانی پایداری در سال 2020 ادامه دارد

روز رویداد ، تالارهای گفتگو و تبادل نظر در آنجا برگزار شد جینان، چینگدائو، یانتای ، ویفانگ و جینینگ ، مکان هایی را برای مشاغل سراسر استان فراهم می کنند تا با شرکت های Fortune Global 500 مستقر در اروپا تماس بگیرند و با آنها گفتگو کنند.

از یک طرف ، شرکت های چند ملیتی اروپایی ، به رهبری شرکت های Fortune Global 500 ، حضور خود را در گسترش داده اند شاندونگ، توانمندسازی نوآوری از نظر پیشرفت فناوری و تحول در صنایع. از سوی دیگر ، این استان دائماً در تلاش برای تسهیل دسترسی مشاغل اروپایی به فرصت های سرمایه گذاری ، محیط تجاری را بهینه می کند.

SOURCE دفتر اطلاع رسانی دولت مردم از استان شاندونگ