COVID-19 همه گیر برای هدایت بازار کنفرانس وب به 78.5 میلیارد دلار درآمد تا سال 2030: P&S Intelligence

نیویورک، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، اقدامات قفل در کشورهای مختلف اعمال شده است ، بنابراین تماس فرد با شخص محدود می شود و ویروس گسترش می یابد. این امر تعداد زیادی از شرکت ها را در تمام بخشهای مختلف مجبور کرده است تا زمان بهبود وضعیت و برداشتن قفل ، فعالیت خود را متوقف کنند یا به مدل کار از خانه (WFH) تغییر مسیر دهند.

انتظار می رود این عامل جهانی را به پیش ببرد بازار کنفرانس وب با CAGR 39.3٪ بین سالهای 2020 و 2030 ، تا 78.5 میلیارد دلار در سال 2030 ، فقط از 2.1 میلیارد دلار در سال 2019. این بدان دلیل است که ، برای اطمینان از اینکه کارمندان به طور کارآمد کار می کنند و می توان جلسات را به راحتی برگزار کرد ، شرکت هایی که بر روی مدل WFH کار می کنند به سرعت راه حل های کنفرانس وب را مستقر می کنند.

درخواست دریافت نمونه از این گزارش @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/web-conferencing-market-report/report-sample

تا سال 2030 ، انتظار می رود راه حل ها برای شرکت کنندگان در صنعت کنفرانس وب ، بر اساس پیشنهاد ، سودآور باشد. این امر به دلیل افزایش استقرار چنین راه حل هایی برای همکاری و ارتباط موثر بین کارمندان است. با توجه به اینکه اکنون تعداد زیادی از شرکتها به کارمندان اجازه کار از راه دور را داده اند ، نرخ اشتراک این نرم افزارها به سرعت در حال افزایش است.

اخبار مرتبط  Canopy Rivers به ​​روزرسانی در مورد فروش FarmHouse و روند درخواست سرمایه گذاری ، تأمین مالی بدهکار در اختیار دارد.

انتظار می رود شرکتهای کوچک و متوسط ​​(SME) با توجه به تمرکز مداوم خود بر مقرون به صرفه نگه داشتن عملیات خود ، شاهد CAGR بالاتر از 41.1٪ در بازار باشند. راه حل های کنفرانس وب اجازه می دهد تا با شرکت کردن جلسات آنلاین با اعضای تیم و مشتری ها ، چنین شرکتهایی با کاهش هزینه سفر خود را کاهش دهند.

گزارش کامل گزارش تحقیقات بازار کنفرانس وب را مرور کنید: با ارائه (راه حل ، خدمات) ، سازمانی (شرکت های بزرگ ، SME) ، نوع استقرار (ساختمان ، ابر) ، عمودی (IT و مخابرات ، رسانه و سرگرمی ، BFSI ، دولت ، خرده فروشی ، آموزش ، بهداشت ، حمل و نقل و تدارکات) – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی و پیش بینی رشد تا سال 2030 @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/web-conferencing-market-report

گروه فناوری اطلاعات (IT) و مخابرات ، تحت تقسیم بندی عمودی ، به دلیل گسترش مشتری در سراسر جهان ، سریع ترین رشد را در بازار کنفرانس وب تجربه می کند ، که استفاده از چنین راه حل هایی را ضروری می کند ، هزینه سفر را کاهش دهید علاوه بر این ، یکی از زمینه های اصلی تمرکز اینگونه شرکتها بر تحرک کارکنان است ، جایی که راه حلهای کنفرانس وب مفید هستند.

در حال حاضر ، قابل توجه ترین بازار برای نرم افزار و خدمات کنفرانس وب است آمریکای شمالی. این امر به افزایش هزینه های فناوری اطلاعات ، افزایش تعداد تلفن های هوشمند و کاربران اینترنت پرسرعت ، پذیرش زودهنگام فناوری های پیشرفته و محبوبیت سریع سیاست “دستگاه خود را بیاورید” (BYOD) نسبت می دهد. در آینده ی نزدیک، آسیا و اقیانوسیه (APAC) سریعترین پیشرفت صنعت را تجربه می کند ، در نتیجه شرکتهای اروپایی و آمریکای شمالی به طور فزاینده ای پروژه ها و فرایندها را به شرکتهای مستقر در APAC ، نفوذ بیش از حد اینترنت ، توسعه سریع زیرساخت های فناوری اطلاعات و رشد اقتصادی قوی برون سپاری می کنند.

اخبار مرتبط  صنعت شاهدانه دارای تابستان پرفروش در فروش است

درباره این گزارش س inquال کنید @ https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=web-conferencing-market-report

در سالهای اخیر ، رقابت بین فروشندگان راه حل کنفرانس وب و ارائه دهندگان خدمات با ادغام و ادغام مشخص شده است:

به عنوان مثال ، Zoom Video Communications Inc. خرید Keybase Inc ، توسعه دهنده راه حل های به اشتراک گذاری فایل رمزگذاری شده ، گپ و میزبانی کد از طریق یک پلت فرم رمزنگاری ، در مه 2020. این حرکت توسط Zoom Video Communications Inc. با هدف تجهیز راه حل های کنفرانس وب آن به رمزگذاری نهایی به پایان انجام شده است.

شرکت های بزرگ فعال در بازار جهانی کنفرانس وب AT&T Inc ، International Business Machines (IBM) Corporation ، Google LLC ، Oracle Corporation ، Cafex Communications Inc. ، Zoom Video Communications Inc. ، Quobis Networks SLU ، Dialogic Corporation ، Microsoft Corporation ، Adobe Inc. ، Cisco Systems Inc. ، Avaya Holdings Corporation و LogMeIn Inc.

اخبار مرتبط  Yeedi جاروبرقی ربات برتر را با قیمت مناسب در بازار اتحادیه اروپا راه اندازی می کند

سایر گزارشات را مرور کنید

VoWiFi Market

رشد چشمگیر در پوشش جهانی نقطه اتصال Wi-Fi و بهبود قابل توجه در کیفیت کلی خدمات ، مهمترین عواملی هستند که باعث رشد صنعت صدا از طریق Wi-Fi می شوند.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/voice-over-wifi-vowifi-market

SD-WAN Market

نیاز روزافزون به حریم خصوصی شبکه و بهبود دید ، پذیرش گسترده برنامه های مبتنی بر ابر ، اینترنت وسایل و داده های بزرگ و افزایش آگاهی در مورد تهدیدات سایبری از مهمترین عواملی هستند که در افزایش تقاضا برای راه حل های شبکه گسترده نرم افزار تعریف شده نقش دارند.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/sd-wan-market

در باره هوش P&S

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره در زمینه بازار است که نیازهای اطلاعاتی بازارهای صنایع تولیدی در سراسر جهان را تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای کارآمد ، با ارائه سرهم هوشمندی در بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، به شرکت ها امکان می دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با دقت انجام دهند.

مخاطب:

پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence