سیستم های Aphex BioCleanse با آزمایش Biopharma برای آزمایش بالینی ضد عفونی کننده دست توافق می کنند

پروتکل بالینی این مطالعه شامل 300 فرد انسانی و مقایسه کننده ضد عفونی کننده دست Aphex است HydrAphex® به یک محصول مبتنی بر الکل تایید شده و یک کنترل نمکی.

HydrAphex® ضد عفونی کننده دست است که می تواند بدون آب استفاده شود و شامل Hy-IQ ™ Water است. هنگامی که طبق دستورالعمل استفاده می شود ، Hy-IQ ™ به سرعت می ریزد ، تبخیر می شود یا در غیر این صورت باقی مانده شیمیایی قابل توجهی باقی نمی گذارد. نشان داده شده است که این محصول باکتریها و قارچهای رویشی ، هاگ باکتریها و ویروسها را غیرفعال می کند. همچنین در آزمایشات نشان داده شده است که در برابر 229E Strain (SARS-CoV-2) ویروس کرونا ویروس انسانی مثر است. ایمنی این محصول بر اساس این واقعیت است که محصول نهایی آب با افزایش غلظت یون های هیدروژن و میزان کمی از سولفاتهای باقیمانده است.

رئیس و مدیر عامل شرکت Aphex گفت: “ما اطمینان داریم که فرمول غیر الکلی و غیر سمی Hy-IQ far ما بسیار برتر از فرمول های بی شماری است که در سایر مواد ضدعفونی کننده دست که امروز در بازار به فروش می رسد استفاده می شود.” دیوید جی ویور. “این آزمایش بالینی به ما داده های تجربی مورد نیاز برای حمایت از فرضیه ایمنی و برتری محصول و همچنین هدف ما در جهت تأیید نظارتی و جلب اعتماد مشتری را می دهد.”

اخبار مرتبط  بازار چاپ دیجیتال پارچه دیجیتال به 8/8 دلار جهانی ، در سطح جهانی ، تا سال 2027 با 19.1٪ CAGR: تحقیقات بازار متفقین

علاوه بر ماده فعال Hy-IQ ™ Water که در این آزمایش بالینی استفاده می شود ، همچنین مورد بررسی قرار گرفته و به عنوان ماده فعال GRAS (به طور کلی به عنوان ایمن در نظر گرفته می شود) برای استفاده با محصولات غذایی به FDA ارسال شده است. این شرکت در حال حاضر به دنبال بررسی نهایی و تأیید FDA است.

درباره Aphex BioCleanse Systems، Inc.
Aphex فرمول انحصاری گسترده ای برای کشت میکروب را تولید کرده است که با نام تجاری Hy-IQ ™ Water شناخته می شود. فرمول تجاری مخفی غیر سمی ، غیر الکلی ، هیدروژنی یک روش منحصر به فرد برای عملکرد دارد که از یون های هیدروژن که با سرعت نور حرکت می کنند و منجر به لیز شدن (مرگ) سلول های زایا می شود استفاده می کند. آزمایش های قبلی قابل توجه توانایی فرمول را در کشتن به طور گسترده یک پایگاه گسترده از عوامل بیماری زا ثابت کرده است. مدیر عامل شرکت Aphex ، دیوید ویور می گوید: “Hy-IQ ™ Water ممکن است مهمترین کشف ضدعفونی کننده از زمان کشف کلر در سال 1774 باشد.” www.aphexus.com

اخبار مرتبط  Laurent Fresnet برای نوآوری در تجربه چشیدن شامپاین Mumm ، دیدگاه برتر خود را به ارمغان می آورد

بیانیه FDA
اظهارات موجود در این سند توسط FDA ارزیابی یا تأیید نشده است. محصولات و بیانیه های ارجاع شده در این سند برای تشخیص ، معالجه ، معالجه یا پیشگیری از بیماری نیستند.

بیانیه بندر امن
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 است. این بیانیه های آینده نگر براساس برنامه های فعلی و انتظارات مدیریت بوده و مشمول آن هستند. تعدادی از عدم قطعیت ها و خطراتی که می تواند برنامه ها و انتظارات فعلی شرکت و همچنین نتایج آینده عملیات و وضعیت مالی را تحت تأثیر قرار دهد. این شرکت هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا بازنگری علنی اظهارات آینده نگر ندارد ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی بهداشتی برای لباس سر (DNV-192) را توسعه می دهد

مخاطب:

[email protected]
www.aphexus.com
تلفن: 1-585-386-0990

نشانی:
Aphex BioCleanse Systems Inc.
15 فیشر خیابان ، شماره 111
پیتسفورد، نیویورک 14534

برای سوالات رسانه ای ، لطفاً با:

کاترین راینهاردت
[email protected]
858-264-6600

SOURCE Aphex BioCleanse Systems، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.aphexus.com