جایزه مشارکت خدمات پستی ایالات متحده برای رشد که به Poshmark اهدا می شود

واشنگتن، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – هر سال ، خدمات پستی ایالات متحده از یک سازمان با جایزه معتبر Partnership for Growth در طی نشست ملی پستی (NPF) استقبال می کند. تیم Postmaster General و رهبران اجرایی شخصاً برنده جایزه را انتخاب می کنند.

برنده جایزه مشارکت برای رشد و توسعه 2020 ، پوشن مارک ، به رسمیت شناخته شد 27 آگوست در طول سریال های تابستانی NPF Virtual 2020.

Poshmark یک بستر تجارت اجتماعی برای نسل بعدی خرده فروشان و خریداران است. از طریق فناوری ، مأموریت این شرکت ساختن متصل ترین تجربه خرید در جهان است ، در حالی که مردم را قادر به ایجاد مشاغل خرده فروشی پر رونق می کند. از زمان راه اندازی در سال 2011 ، Poshmark به یک انجمن خرید اجتماعی پر جنب و جوش تبدیل شده است.

اخبار مرتبط  نتایج نهایی ULTIMATE SpiritsS 2020 اعلام شد

این شرکت تجسم راه حل های نوآورانه و آینده نگرانه است و به موفقیت های چشمگیری در صنعت دست یافته است. Poshmark با موفقیت با خدمات پستی کار کرده است تا ارزش آنچه USPS هر روز ارائه می دهد – نامه و بسته ها را افزایش دهد.

سرویس پستی برای هزینه های عملیاتی هیچ دلار مالیاتی دریافت نمی کند و برای تأمین هزینه های فعالیت خود به فروش پست ، محصولات و خدمات متکی است.

اخبار مرتبط  موج بعدی در کیف های قابل استفاده مجدد

لطفاً توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله فیلم و عکس صوتی و عکس با کیفیت پخش ، از اینجا بازدید کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، Pinterest و LinkedIn. مشترک شدن در کانال YouTube USPS، مثل ما در فیس بوک و لذت ببرید وبلاگ ارسال های پستی. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

اخبار مرتبط  Toptal "دفترچه ناگهان از راه دور" ، یک راهنمای جامع برای کار از راه دور را راه اندازی می کند

مخاطب: سارا مارتین
(C) 202-603-6675
[email protected]
usps.com/news

منبع خدمات پستی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.usps.com