Baby Magic Partners با Baby2Baby برای کمک به کودکان در فقر زندگی می کنند

COPPELL ، تگزاس ، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – هرگز زمان مهم تری نبوده است که به بچه های کوچک دست کمک دهید. جادوی کودک®، مارک معتبر مراقبت از پوست کودک ، در حمایت از کودکان نیازمند قدم بر می دارد ، در حالی که دلیل دیگری برای خرید محصولات معطر محبوب خود به مصرف کنندگان می دهد. از ماه سپتامبر که ماه ایمنی کودک است ، جادوی عزیزم® بخشی از درآمد محصولات ویژه با مارک اختصاصی را به Baby2Baby ، یک سازمان غیرانتفاعی که به کودکان در فقر 0 تا 12 سال زندگی می کند ، پوشک ، لباس و تمام مایحتاج اساسی مورد نیاز کودکان ارائه می دهد.

بیش از 65 سال مورد اعتماد مادران ، پدران و مادربزرگ ها است جادوی عزیزم® محصولات مراقبت از کودک را با ترکیبات مفید و برخی از شناخته شده ترین رایحه های مراقبت از کودک در آمریکا ایجاد می کند. با توجه به بسیاری از کودکان نیازمند به دنبال یک سال پرتلاطم ، این مارک بخشی از درآمد حاصل از محبوب ترین کالاهای مراقبت از پوست خود را در تمام ماه ایمنی کودک اهدا می کند ، و در حالی که عرضه آنها به طول می انجامد. محصولاتی که در این طرح خیریه گنجانده شده اند دارای یک مارک مخصوص مشخص شده و شامل 30 اونس هستند. نسخه های لوسیون کودک ملایم ، حمام کودک آرام و لوسیون کودک آرام. این موارد نه تنها به بازگشت بیشتر کودکانی که به آن احتیاج زیادی دارند کمک می کند بلکه باعث آرامش بخش و آرامش بخش پوست با ارزش کودک قبل و بعد از حمام و خواب می شود.

جادوی کودک سیندی آکر ، مدیر برند در Naterra International Inc. گفت: “یک مارک تجاری است که عشق ، محافظت و راحتی را برای همه کودکان فراهم می کند ، بنابراین ما از حمایت از سازمان فوق العاده ای مانند Baby2Baby با این ابتکار بشردوستانه استقبال می کنیم.” زمانی برای ارزیابی سلامتی و سلامتی بچه های کوچک ما ، و این شامل قرض دادن دست به کودکان نیازمند است. امیدواریم که مصرف کنندگان ما احساس خوبی داشته باشند و بدانند که هرگونه خرید کالاهای جدید ویژه مشخص شده ما به یک کودک کمتر خوش شانس کمک می کند. ”

همه جادوی عزیزم محصولات ضد حساسیت ، متخصص پوست آزمایش شده و فاقد سولفات ، رنگ ، پارابن و فتالات هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Baby2Baby و تلاش آنها برای حمایت از کودکانی که در فقر در سراسر کشور زندگی می کنند ، به سایت www.baby2baby.org مراجعه کنید. علاوه بر این ، برای اطلاعات بیشتر در مورد جادوی بچه مجموعه محصولات مخصوص نوزادان ، به سایت www.babymagic.com مراجعه کرده یا با نام تجاری در فیس بوک و اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

در باره جادوی عزیزم®
پدر و مادر از سال 1951 مورد اعتماد ، جادوی کودک® یک مارک واقعی است که به سنت اعتقاد دارد و هیچ چیز مانند تجربیات مشترک خانواده ها را به هم پیوند نمی دهد. این برند به خاطر پذیرش قدرت یک لمس دوست داشتنی شناخته شده است و عطرهای تأثیر عاطفی می توانند به ارمغان بیاورند. از طریق لحظات شیرین ، ارزشمند زندگی ، شبهای بی خواب ، فوران های بی نظم و گریه های بی پایان ، فقط بدانید ، جادوی کودک® در این سفر با شما اینجا است.

درباره Naterra International Inc.
مستقر در کوپل ، تگزاس، درست در خارج از دالاس ، شرکت بین المللی Naterra با کارخانه جدید تولید یکی از محصولات آرایشی و بهداشتی با قابلیت های پیشرفته در آن مستقر شده است. 320،000 فوت مربع مرکز تولید ، توزیع و تحقیق در مورد سخت ترین اقدامات کنترل کیفیت برای تهیه فرمول های سفارشی کالاهای نوآورانه پیروی می کند. Naterra با افتخار خود در زمینه تحقیق و نوآوری ، از روند بازار پیش می رود تا به طور مداوم جدیدترین و بهترین محصولات را تولید کند. Naterra محل زندگی مارک های خانوادگی مانند Tree Hut ، Baby Magic و موارد دیگر است.

درباره Baby2Baby
Baby2Baby ، یک سازمان غیرانتفاعی به رهبری هم ر Presسای جمهور کلی ساوی پاتریسوف و نورا وینشتاین، کودکانی را که در فقر زندگی می کنند ، از سن 0 تا 12 سال ، پوشک ، پوشاک و کلیه ملزومات اساسی لازم را برای کودکان فراهم می کند. در 9 سال گذشته ، Baby2Baby بیش از 100 میلیون مورد را به کودکان در پناهگاه های بی خانمان ، برنامه خشونت خانگی ، مهدکودک ، بیمارستان ها و مدارس تحت حمایت و همچنین کودکانی که همه چیز را در پی فاجعه از دست داده اند توزیع کرده است. Baby2Baby هر ساله به صدها هزار کودک در سراسر کشور خدمات می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Baby2Baby لطفا به سایت www.baby2baby.org مراجعه کنید.

منبع جادوی کودک

لینک های مربوطه

http://www.babymagic.com


اخبار مرتبط  Kroger Delivery اولین مرکز تحقق مشتری در آمریکا را معرفی می کند