InventHelp Inventor لوازم جانبی را برای دیدن راحت توالت در شب توسعه می دهد (LST-1062)

پیتزبورگ، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت ، “من می خواستم راهی آسان تر برای دیدن توالت هنگام رفتن به دستشویی در نیمه شب ایجاد کنم” رانچو کوکامونگا ، کالیفرنیا.، “بنابراین من GLOW را اختراع کردم.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع راهی موثر برای دیدن توالت در شب یا تاریکی فراهم می کند. با این کار گزینه ای برای نورهای سنتی شب و منابع نوری ارائه می دهد. در نتیجه ، باعث افزایش دید می شود و می تواند به جلوگیری از خراب شدن سرویس بهداشتی کمک کند. این اختراع دارای یک طراحی ساده و جدید است که مناسب و آسان برای استفاده است ، بنابراین برای خانواده ها و حمام های تجاری ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه آن موجود است.

اخبار مرتبط  شیرین کننده های پلیول اندازه بازار ارزش 9.3 میلیارد دلار تا سال 2027

مخترع طرح اختراع را توصیف کرد. “طراحی من نیاز به روشن کردن همه چراغ ها در حمام را از بین می برد.”

طرح اصلی به لس آنجلس دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-LST-1062 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 38 سریال دل

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com