استارباکس 83.500 دلار کمک مالی به بانک غذایی منطقه ای LA برای کمک به رفع گرسنگی ارائه می دهد

لس آنجلس، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – بانک غذای منطقه ای لس آنجلس خوشحال است اعلام کند که کمک هزینه دریافت کرده است $ 83،500 از استارباکس برای کمک به کاهش گرسنگی در شهرستان لس آنجلس. بودجه از برنامه غذای شربت خانه متحرک (MFP) بانک غذا پشتیبانی خواهد کرد ، غذاهای مقوی برای خانواده ها و افرادی که گرسنه هستند تأمین می شود.

MFP بانک غذا در خط مقدم پاسخگویی به بیماری همه گیر COVID-19 است و مستقیماً بین مشتریانی که دسترسی غیرقابل اعتماد یا کافی به غذای کافی ندارند ، توزیع می شود. این یک منبع ارزشمند است ، به ویژه در جوامع کم درآمد و بدون دسترسی منطقی به انبار غذای سنتی.

وی گفت: “قبل از شیوع ، از هر 5 نفر 1 نفر در LA County با عدم امنیت غذایی روبرو بودند.” مایکل سیلرئیس جمهور و مدیر عامل بانک غذای منطقه ای LA. “اکنون ، در میان بیماری همه گیر ، حتی بیشتر همسایگان ما نیز نیازمند هستند. ما مفتخریم که با Starbucks و Feeding America همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل شود که افرادی که با گرسنگی دست و پنجه نرم می کنند به وعده های غذایی سالم دسترسی داشته باشند. این کمک هزینه نمونه ای از آنچه می توانیم به دست آوریم در صورت موفقیت است. همکاری.”

اخبار مرتبط  رون سیمون و همکاران اولین دادخواست را در شیوع سالمونلا پیاز قرمز تشکیل می دهند

“جوامع محلی ما اکنون بیش از هر زمان دیگری به پشتیبانی ما احتیاج دارند ، و Starbucks متعهد است تا وظیفه ما را برای کمک به کاهش گرسنگی در ایالات متحده انجام دهد.” جین مالی، مدیر تأثیرات اجتماعی در استارباکس. “سرمایه گذاری ما در برنامه نوآورانه شربت انبار غذای سیار بانک منطقه ای غذا فراتر از مشارکت اهدای غذا است تا حتی بیشتر خانواده های نیازمند نزدیک به محل زندگی خود برسند.”

Starbucks در حال افزایش تعهد خود برای پایان دادن به گرسنگی با سرمایه گذاری در برنامه های Feeding America و بانک های عضو غذایی در سراسر ایالات متحده است. این تابستان ، این شرکت سرمایه گذاری مجدد کرده است 1 میلیون دلار برای حمایت از برنامه های مواد غذایی متحرک غذا برای 13 بانک غذا در سراسر کشور ایالات متحدهاز جمله بانک غذا منطقه ای LA ، به عنوان بخشی از تلاش های خود برای کمک به کاهش گرسنگی. این شرکت همچنین از سال 2016 تاکنون 27 میلیون وعده غذایی از طریق برنامه FoodShare ایالات متحده خود اهدا کرده و برنامه های اهدای مربوط به گرسنگی را به کشورهای دیگر در سراسر جهان گسترش می دهد.

اخبار مرتبط  جوایز برنده جوایز مشهور جهانی دو چهره Merle American Bully 'Phantom' پیام مهم را به عاشقان سگ در همه جا ارسال کنید: 'قلدرهای آمریکایی سگ خانوادگی ایده آل هستند

ماموریت بانک غذایی منطقه ای لس آنجلس بسیج منابع برای مبارزه با گرسنگی در جامعه ما است. با تشکر از حمایت اهدا کنندگان ، آژانس های شریک و جامعه ما ، بانک غذا توزیع مواد غذایی را از اواسط مارس تا اواسط ماه اوت 114 درصد در مقایسه با سطح قبل از همه گیری افزایش داده است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به LAFoodBank.org.

درمورد لس آنجلس بانک غذای منطقه ای

بانک غذایی منطقه ای لس آنجلس برای مقابله با گرسنگی در حال جمع آوری منابع بوده است شهرستان لس آنجلس از سال 1973. برای حمایت از دید بانک غذا که هیچ کس در آن گرسنه نشود شهرستان لس آنجلس، محصولات غذایی و غذایی از طریق شبکه ای از 600 آژانس شریک و مستقیماً به خانواده ها ، سالمندان و کودکان از طریق برنامه های توزیع مستقیم توزیع می شود. بانک غذا بیش از 1.5 میلیارد پوند غذا توزیع کرده است که معادل 1.2 میلیارد وعده غذایی از سال 1973 است. در پاسخ به بحران کرونا ویروس ، بانک غذا توزیع مواد غذایی را 114 درصد افزایش داده و تقریباً 77 میلیون پوند غذا از اواسط توزیع کرده است. مارس تا نیمه اوت. Food Bank یک موسسه خیریه دارای امتیاز 4 ستاره توسط Charity Navigator است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید LAFoodBank.org.

اخبار مرتبط  راه اندازی بالش برای اولین بار کاملاً قابل تنظیم

درباره STARBUCKS
از سال 1971 ، شرکت قهوه استارباکس متعهد به تهیه و تفت دادن اخلاقی قهوه با کیفیت عالی است. امروزه با بیش از 30،000 فروشگاه در سرتاسر جهان ، Starbucks برتر کباب و خرده فروشی قهوه تخصصی در جهان است. ما با تعهد بی دریغ خود به تعالی و اصول راهنمای خود ، تجربه بی نظیر استارباکس را از طریق هر فنجان برای هر مشتری زنده می کنیم. برای به اشتراک گذاشتن در تجربه ، لطفاً از فروشگاه های ما یا به صورت آنلاین در ما دیدن کنید https://stories.starbucks.com/ و www.Starbucks.com.

تماس با رسانه

دیوید می
مدیر بازاریابی و ارتباطات
[email protected]

SOURCE بانک غذایی منطقه ای لس آنجلس

لینک های مربوطه

http://LAFoodBank.org