تجزیه و تحلیل داده های انرژی در 1100 خانه در کالیفرنیا نشان می دهد که ساکنان می توانند با اقدامات ساده در ساعات حساس شب از جلوگیری از خاموشی های نورد جلوگیری کنند

این تجزیه و تحلیل همچنین به بررسی انواع وسایل و وسایل مورد استفاده در آن مدت پرداخته است که می توانند به منظور کاهش مصرف انرژی تنظیم یا برنامه ریزی مجدد شوند. این مطالعه نشان داد که 88٪ مصرف از طریق سیستم های تهویه مطبوع انجام می شود. باقیمانده انرژی قابل تعویض شامل آبگرمکن ، ماشین لباسشویی (واشر و خشک کن) ، پمپ استخر و شارژر EV بود که همگی می توانند در ساعات دیگر شبانه روز خاموش یا استفاده شوند.

برای جلوگیری از خاموشی نورد ، کالیفرنیا ساکنان می توانند ترموستات های خود را در طول روز روشن کنند یا در اوایل روز که انرژی تجدید پذیر در شبکه زیاد است خانه خود را خنک کنند و سپس در ساعات شب ترموستات را روشن کنند.

اخبار مرتبط  افزایش شستشو به دلیل شیوع همه گیر مربوط به افزایش بیش از 3.5 میلیون اتومبیل فقط در ایالات متحده است **

در آینده ، شبکه برق به خانه های مردم متصل می شود و در پاسخ به تقاضای زیاد ، بارها را به طور خودکار کنترل می کند ، اما فناوری خانه های هوشمند امروزی ، مانند مانیتور انرژی خانگی Sense ، در حال حاضر بینش هایی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد که می تواند باعث کاهش یا تغییر مکان آنها شود. مصرف هنگام محدود کردن منابع انرژی ، خطر خاموشی های نورد را کاهش می دهد. Sense در حال همکاری با شرکای Schneider Electric و Landis + Gyr است تا هوش خود را در خانه های هوشمندتر و کارآمدتری که به نیازهای روزمره مردم پاسخ می دهند در حالی که انرژی را از شبکه برای کاهش هزینه ها و کربن بهینه می کند ، بسازد.

اخبار مرتبط  نام تجاری ساده زندگی کنید ، مسیر زندگی ، مشارکت با یین یانگ ناتورالس را اعلام می کند

درباره Sense
مأموریت Sense این است که با آگاهی دادن به مردم در مورد آنچه در خانه های آنها اتفاق می افتد و همچنین کمک به ایمن تر ، کارآمدتر و قابل اعتمادتر بودن خانه ها ، همه خانه ها را هوشمند کند. Sense در سال 2013 توسط پیشگامان تشخیص گفتار تاسیس شد و از فناوری یادگیری ماشینی برای ارائه بینشی در زمان واقعی درباره رفتار دستگاه ، حتی برای دستگاههایی که “هوشمند” نیستند ، استفاده می کند. مشتریان برای استفاده گسترده از جمله نظارت بر وسایل منزل ، تعیین اینکه آیا وسایل خانه را در حالت کار باقی می گذارند و یا اینکه چگونه می توانند هزینه های انرژی خود را کاهش دهند ، به Sense اعتماد می کنند. سنس از دو شرکت بزرگ فناوری انرژی جهان ، اشنایدر الکتریک و لندیس + گیر سرمایه گذاری کرده است. دفتر مرکزی سنس در است کمبریج ، ماس. برای درک انرژی خود ، به این آدرس مراجعه کنید: https://sense.com.

اخبار مرتبط  مستعمره لنکستر سود سهام نقدی منظم را افزایش می دهد. سه مدیر فعلی را دوباره انتخاب می کند

مخاطب: [email protected]

منبع Sense

لینک های مربوطه

www.sense.com